RE: Čime se bavite ? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


serpica -> RE: Čime se bavite ? (20.9.2014 8:27:36)

Diplomirani vaspitac predskolske dece.[sm=smiley1.gif]




eca89 -> RE: Čime se bavite ? (20.9.2014 8:36:46)

Dipl.ing.saobraćaja




nata11 -> RE: Čime se bavite ? (20.9.2014 10:20:27)

Kalrita zasto ti oduzeli licencu? Sta to neki novi propisi? [sm=smiley13.gif]




lelaigor -> RE: Čime se bavite ? (20.9.2014 14:10:35)

Po struci sam elektrotehničar elektronike, prekvalifikovana u administrativnog radnika, a radim kući, pravim i dekorišem torte i kolače. [sm=smiley36.gif] Odlična kombinacija!




Didy -> RE: Čime se bavite ? (20.9.2014 15:33:15)

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam profesor srpskog jezika, koleginice, ali trenutno radim kao lektor.


Da se samocitiram s prve strane. Radim kao lektor honorarno i sve ređe, iako završavam postdiplomske za lektora. U međuvremenu sam radila u školi kao nastavnik srpskog, pa položila C1 nivo engleskog jezika i od ove godine predajem engleski u dve škole, a zvali su me i iz privatne škole da držim časove engleskog predškolcima. Privatne časove engleskog i srpskog držim već 8 godina.




Klarita -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 1:53:53)


IZVORNA PORUKA: nata11

Kalrita zasto ti oduzeli licencu? Sta to neki novi propisi? [sm=smiley13.gif]

Pa, da i ne. Ja sam "radila" vec i imam licencu za zdravstvo. U medjuvremenu mi ponudili posao u skoli i ja prihvatila, pa sad ne mogu da obnovim licencu, jer da bih obnovila potrebno mi je 40 radnih sati u nedeljno u apoteci, a ja imam kako rece zdravstveni inspektor oko sat i po, dva. A, ovi iz farmaceutske komore mi isto rekli. DakleM da radim 100% u apoteci a, dopunski 30% u skoli, onda bih imala pravo...ma, zamotljavim te gospodine.
Nego nakotismo se i mi na birou, pa cu otkupiti od nekog diplomu i krenuti u biznis...to je bar lako danas, snalazljivost mi je vrlina[sm=smiley1.gif] a, u skoli cu pokupiti sve casove do 100%, fale mi dva cela casa[sm=smiley36.gif] pa cu se dopunski prijaviti u apoteci i tako...a, to sve od proleca tamo, kad mi istekne porodiljsko.




Mala Elena -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 4:46:00)

Lelaigor , zanimljiva kombinacija nema sta! [sm=smiley1.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 22:18:43)

Ja sam strukovni ekonomista, Finansije i racunovodstvo.
Radila sam u struci 10 god pa mi dosadilo. Oduvek sam htela da budem konsultant prodaje za Loreal i to sam uspela.
Bilo je tesko preci sa posla na neodredjeno na posao na odredjeno i za manju platu ali sam napredovala za godinu dana i sada imam kepu platu,na neodredjeno,dodatno zdravstveno isiguranje i godisnji od 25 radnih dana.
Ranije sam imala samo 10 za celu godinu a sada ne stizem da ga iskoristim.
Mogla sam da se i zeznem ali se nisam dala. Jeste da sam radila od ujutro do uvecer ali nema veze.




anita -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 23:09:52)

Ja sam ekonomista za turizqm i ugostiteljstvo,ali nevradim u struci.
Radim kao asistent direktora.
Obavljam sve administrativne poslove za celu radnju i deo poslova sluzbe ljudskih resursa.
Bitno je da sam zadovoljna poslom koji radim. Imam sve obezbedjeno (godisnji odmor,placeno odsustvo,topli obroj,prevoz) Najbitnije je da je plata uvek na vreme [sm=smiley1.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 23:18:46)


IZVORNA PORUKA: anita

Ja sam ekonomista za turizqm i ugostiteljstvo,ali nevradim u struci.
Radim kao asistent direktora.
Obavljam sve administrativne poslove za celu radnju i deo poslova sluzbe ljudskih resursa.
Bitno je da sam zadovoljna poslom koji radim. Imam sve obezbedjeno (godisnji odmor,placeno odsustvo,topli obroj,prevoz) Najbitnije je da je plata uvek na vreme [sm=smiley1.gif]



Tako je draga.

Moje kolege su znale cesto da kukaju jer puno radimo a nemamo plate kao drugi agenti prodaje u struci. Ja sam ih spustala na zemlju. Nema sta da se zalimo. Imamo super nova kola koja koristimo u privatne svrhe,placen mobilni i troskove kada smo pi drugim gradovima.
Jeste da puno radimo i da nam jase po glavi zbog prometa ali ja samo pomislim kako ima ljudi koji i nemaju posao i zadovoljna sam.

Za vreme rata nismo imali bukvalno sta da jedemo i navikla sam da budem skromna. Mm me stalno tera da si kupim sta mi treba. I kada pazarim to je uvek u nekim radnjama koje su povoljne.
Sada bi mogla ali mi ostala ta skromnost, na druge volim da potrosim i nikada mi nije zao.




Maslacak15 -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 23:21:54)

Naukom. Radim kao naucnik, tj istrazivac u oblasti infektivne molekulare biologije. Uza specijalnost hlamidije i jajovodi (romanticno znam). Po struci molekularac, diplomorala u beogradu, doktorirala u Nemackoj.




17 joka -> RE: Čime se bavite ? (21.9.2014 23:34:00)

trenutno nezaposlena tj domacica

uskoro trebam poceti raditi u struci kao fizioterapeut i jako se radujem volim svoj poziv da pomazem drugima tad sam ispunjena[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Čime se bavite ? (22.9.2014 12:08:55)

Do skoro sam pricala "student", sad pricam "cuvam dete" . Inace, ne volim ovo pitanje [sm=smiley1.gif]




lelaigor -> RE: Čime se bavite ? (22.9.2014 16:09:41)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Lelaigor , zanimljiva kombinacija nema sta! [sm=smiley1.gif]


Ja to tako, da isprobam. [sm=smiley36.gif] Sledeće na listi mi je automehaničar [sm=jezicek.gif]


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Naukom. Radim kao naucnik, tj istrazivac u oblasti infektivne molekulare biologije. Uza specijalnost hlamidije i jajovodi (romanticno znam). Po struci molekularac, diplomorala u beogradu, doktorirala u Nemackoj.


Umrla sam! [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Čime se bavite ? (22.9.2014 17:50:37)

Uza specijalnost hlamidije i jajovodi
Mene ova tema jako zanima. Jesi li pisala išta u temi o hlamidiji, nisam gledala odavno?




dejana007 -> RE: Čime se bavite ? (22.12.2014 10:38:00)

advokat.pripravnik koji uci pravosudni [sm=zz_banghead.gif]




Maraj -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 16:26:48)

Prosvetni radnik




Mama.Veki -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 16:32:06)

Administrator od kuće, vanredni student i 24/7mama i (očajna) domaćica [sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 22:04:52)


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Naukom. Radim kao naucnik, tj istrazivac u oblasti infektivne molekulare biologije. Uza specijalnost hlamidije i jajovodi (romanticno znam). Po struci molekularac, diplomorala u beogradu, doktorirala u Nemackoj.

Covece, pa ja sam celo studentsko doba ludovala po BG sa molekularkama. A moje dve drugarice iz gimnazije su tvoja klasa , ako si i ti upisala fax 96. Jedna je sada u Cikagu, a druga ovde radi na IMD kao geneticar [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 22:10:20)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Lekar, Klinicki centar [sm=smiley1.gif]

Specijalizant anesteziologije sa reanimatologijom i intenzivnom terapijom




mama krava -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 22:23:53)

Torbice, svaka cas_t![sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 22:35:25)

[sm=smiley9.gif][sm=smiley31.gif]
Doktorski rad na pola... Imam magistarski odradjen, po starom programu.




Didy -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 22:50:53)

IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Torbica

Lekar, Klinicki centar [sm=smiley1.gif]

Specijalizant anesteziologije sa reanimatologijom i intenzivnom terapijom


Tako mi je puno srce zbog tebe što možeš ovako da objaviš. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image] (I fali mi još i onaj smajli što se klanja). [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Torbica -> RE: Čime se bavite ? (23.12.2014 23:04:09)

Didy,hvala ti do neba!Ti si jedno srce ogromno!
Moj osećaj je - na samom sam početku,koliko toga ima,ja znam samo mrvicu,tako da će narednih par godina biti učenje,učenje i samo učenje!Možda sam prolupala,ali uživam,merak mi je baš,neopisivo sam srećna što sam dobila priliku!
Nikakvo klanjanje meni početniku,hihi!




Azra_ -> RE: Čime se bavite ? (24.12.2014 1:10:52)

Torbice, da ti se poklonimo dok si na početku, posle ćeš nas zaboraviti!!![sm=smiley1.gif] Bravo!!! Šta drugo da ti kažem!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>