RE: Čime se bavite ? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


Ivana Djordjevic -> RE: Čime se bavite ? (20.4.2019 18:22:32)

Ja sam domacica





Slavkic -> RE: Čime se bavite ? (11.12.2019 23:24:43)

Profesor srpskog jezika





mati -> RE: Čime se bavite ? (9.8.2020 18:07:05)

Da li na forumu imamo mamu advokata ili sudiju???




emicaa -> RE: Čime se bavite ? (9.8.2020 18:11:08)

Mati ja zaista pojma nemam,ali ne sjecam se da je neko pisao da se bavi time.





jess021 -> RE: Čime se bavite ? (9.8.2020 18:12:25)

Mati, moja drugarica je sudija. Napisi o cemu se radi ili mozes samo i pp. Ili fb, posto na mobilnoj verziji nemam po. 





flamingos -> RE: Čime se bavite ? (12.8.2020 8:07:06)

Domaćica,supruga,majka i vaša drugaRRka.❤

Zsvršila sam srednju školu,četvrti stepen stručne spreme(poljopricvredni tehničar,opšti smer),ali nisam radila.Put me je odveo na drugu stranu.❤




Didy -> RE: Čime se bavite ? (27.9.2020 14:28:05)

Napisah na prvoj strani - profesor srpskog jezika, lektor. Tad sam zaista to radila honorarno. Sad već dugo nisam ništa lektorisala.U međuvremenu (2011.) sam položila međunarodni C1 nivo engleskog jezika i Ministarstvo prosvete mi je odobrilo da predajem engleski jezik u osnovnoj školi od 1. do 4. razreda,  Godinama sam bila 2u1 nastavnik - srpskog od 5. do 8. razreda i engleskog od 1. do 4. Pre tri godine sam napustila sistem redovnog školstva i s koleginicom otvorila Centar za obrazovanje, gde predajem engleski deci od 3 do 11 godina. Inače, osim predavanja, bavim se organizacijom i marketingom tog istog centra jer imamo kurseve i individualne časove za decu i odrasle iz engleskog, nemačkog, ruskog, italijanskog jezika, iz programiranja za decu i odrasle, pripremu za završne ispite, privatne časove iz svih školskih predmeta za sve uzraste... Ne bih sadašnji posao menjala ni za šta na svetu. ♥️





Queen Lady -> RE: Čime se bavite ? (28.9.2020 8:15:34)

Zavrsila sam srednju masinsku skolu. Prvi posao mi je bio u hotelu na recepciji. Nakon toga sam se zaposlila u firmi u kojoj i dalje radim... Radila prvo u pripremi proizvodnje, nakon toga kao disponent nabavke potrosnog materijala, a sada trenutno radim analizu i unapredjenje proizvodnje... Najzanimljivije mi je bilo na poziciji disponent nabavke i volela bih da se vratim na tu poziciju. Cak i kada bih menjala firmu, verovatno bih jurila taj posao...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]