RE: Čime se bavite ? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


Anoniman -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 1:13:40)


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Nesudjeni psiholog, trenutno propali novinar, pisac u pokusaju[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


zaista? cool ...




Lilla -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 9:22:27)

Cini mi se da sam jedina [sm=smiley1.gif] Po struci sam socijalni radnik ili kako to ovdje kazu, socionom. Radila sam (prije nego sam ostala trudna) na odobravanju kucne njege za starije od 65 godina.




bebać -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 10:00:44)

i traženje posla je posao[sm=smiley1.gif] još uvijek se 'tražim' u medjuvremenu edukujem, nadogradjujem na razne načine[sm=smiley1.gif]




jelena038 -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 10:15:22)

bavim se pisanjem.

inace sam zavrsila pedagogiju i dramaturgiju.




Anoniman -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 10:19:42)

stiudiram psihologiju.[sm=smiley1.gif]




mavi -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 10:40:13)

radio spiker[sm=smiley17.gif]




PoisonEve -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 12:04:21)

Wow! Na kom radiu mozemo da te cujemo?




branki* -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 12:09:57)

ja sam mastala kao dete da radim u kiosku ili biblioteci,ususkam se i listam novine i knjige citav dan!kao devojcurak,zelela sam jaako da vodim dnevnik,onaj na rts-u.ali....zavrsila sam engleski,radim u skoli.ponekad odrzim neki privatan cas i tako...[sm=smiley1.gif]




mamamikka -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 13:14:48)

trgovac, a po zanimanju hemijsko-tehnološki višak... ovaj, tehničar. Žao mi je što ne radim u struci, obožavam laboratoriju.




malapufika -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 13:29:54)

student-apsolvent na pravnom i kako neko rece rob kuce




mavi -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 13:38:20)


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Wow! Na kom radiu mozemo da te cujemo?

Na jednom radiju u Crnoj Gori[sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 18:33:38)

Upravo sam intervjuisala osam studenata koji su zainteresovani da studiraju na faksu na kome radim. Sad cu da glasam kome da daju stipendije. E da vidite samo te energije, milina [sm=smiley1.gif]




Biserce -> RE: Čime se bavite ? (18.2.2012 22:29:06)

Lignjoslav (kako moje batice vole da me zovu) tj trgovac nazalost, inace nesudjeni psiholog, teolog, pisac za svoju dusu...ma budala...u sl vreme:-D




mama kukunka -> RE: Čime se bavite ? (19.2.2012 1:00:29)

dipl.ing biohemijskog inzenjerstva i biotehnologije po struci.. trenutno na bolovanju kao preduzetnik..a cime cu se baviti posle bolovanja jos ne znam..




MicinaMama -> RE: Čime se bavite ? (19.2.2012 1:05:43)

Ja sam zavrsila gimnaziju opsti smer,upisala hemijski fax u BL.Nakon pola godine se verila i napustila.....A sada se bavim sedenjem kod kuce[sm=smiley36.gif].Nikada nisam radila a uvek me je interesovalo kako je to ici na posao,bude li dosadno ili fino....a pogotovo sada,kako uspete da se odvojite od deteta na 8 sati ili vec koliko?Dobro sada sam trudna i necu jos raditi nigde dok drugo dete ne doraste za vrtic,pa me sve to sada interesuje.




sarti -> RE: Čime se bavite ? (13.3.2012 22:23:18)

Ekonomista-trenutno bez posla




Mariya -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 1:14:25)


IZVORNA PORUKA: MicinaMama
Nikada nisam radila a uvek me je interesovalo kako je to ici na posao,bude li dosadno ili fino....a pogotovo sada,kako uspete da se odvojite od deteta na 8 sati ili vec koliko?



Ako imaš dobar posao koji voliš da radiš i dobre kolege onda je super raditi. Ja volim svoj posao i pre nego što sam otišla na trudničko radila sam u tako dobrom društvu da mi se nije išlo kući, toliko dobro nam je bilo na poslu. Stalno sam htela da se vratim da radim ali me dr nije puštao. Meni je muka samo ustajati ujutro. A šta ćemo sa bebom, videćemo za 5 meseci, mislim da ću poludeti , ne znam kako ću izdržati ceo dan bez nje.




bubilend -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 1:44:49)

kod muza domacica [img]http://yoursmiles.org/tsmile/yes/t2739.gif[/img]




Irin@ -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 9:00:37)

Diplomirani inzenjer telekomunikacionog saobracaja, odgovorni projektant.




Ognjenka -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 9:09:40)

Nesudjeni arheolog (napustila kao apsolvent).
Posle sam postala dipl. graficki dizajner, i dizajner za web i multimediju.
Honorarisem i kao fotograf.
Full time radim u decijoj modnoj kuci.




meyo -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 9:16:34)

predivno ognjenka kreativno.
mm.je jako volio arheologiju al to su bile nerecne 90-te bez pare i dinara zao mi sto nije uspio da zavrsi ono sto je zelio..
ja htjela psihologiju (pa se sad bavim istom u slobodno vrijeme [sm=smiley36.gif])
inace dipl. pravnik radim u administraciji radno i ugovorno pravo trenutno na bolovanju i cekam polaganje pravosudnog pa da postanem svoj covjek da se vratim prekrsajima ili otvorim svoj ofice sad dal ce se snovi realizovati vidjet cemo




Ognjenka -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 12:02:23)

Meyo, i kod mene su bile nesrecne devedesete... Zao mi je sto sam toliko dugo gurala, umesto da se ranije presaltam, ionako sam se bavila graf. dizajnom i fotkala, i tako se izdrzavala tokom studija arheologije [sm=zmeden.gif] Gde mi je pamet bila...

Samo ti uzivaj u trudnoci, a posle cemo da drzimo palceve za pravosudni, i za tvoju kancelariju. [sm=bravo.gif]




MaryJane -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 12:37:05)

Ja sam asistent na kliničkom studijama - ispitivanju lekova.




branki* -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 17:17:28)

o,maryjane,impresivno[sm=bravo.gif]




soni -> RE: Čime se bavite ? (23.3.2012 17:23:30)

Inzenjer poljoprivrede, mada se jos uvek ne bavim a tim, u fazi sam ucenja norveskog, ap ako bog da da ovde nadjem posao u struci , nostitifikovali su mi diplomu..U Norveskoj i zivimo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>