RE: Spontani pobačaj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


Ana RR -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 14:10:12)

Popkice, jako mi je žao [sm=smiley13.gif] znam taj osećaj, kroz isto sam prošla pre godinu i po dana. Treba vremena da sve dođe na svoje mesto. Grlim te [sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 15:28:18)

Popkice, jako mi je zao. Nemoj sad ni da razmisljas o nekoj narednoj trudnoci, polako. Grlim te puno




IvanaSK RR -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 16:55:19)

Popkice[sm=smiley31.gif]




popkica bebic -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 17:45:59)

Žene koje su prošle kroz ovaj pakao, mogu li mi reci koliko dugo su krvarile nakon kiretaže. Ja sam krvarila bukvalno dva sata posle kiretaže i posle samo braonkasto vrlo oskudno. Danas na kontroli mi je dr rekao da je materica čista, ali ovo oskudno braon danas je jače. Kaže dr toleriše se do 15 dana. A posle? Nije valjda da opet šalju na kitetazu, ako je čista materica? Užasno se bojim... 




Ana RR -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 17:50:05)

Ni ja nisam puno krvarila, ako je materica čista i nema ugrušaka onda je sve ok. Normalno je da imaš taj braon iscedak.




Maslacak15 -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 18:19:28)

Popkice Jako Mi je zao. Ja Sam imala istu pricu proslog proleca Ali Sam se odlucila za strategiju Sto pre ponovo trudna to bolje, uspelo je i porodila Sam se ovog Marta. ja Sam radila medikamentoznu kiretazu i bilo je krvi do kolena Sto je logicno Ali je i trajalo pune dve nedelje dok nije sve stalo. Od 4-5. Dana je i kod mene bilo uglavnom braon.     Elem Ako si zabrinuta najbitniji je HCG. On Mora da se vrati nulu. U zavisnosti od organizma potrebno je nekad vise nedelja da skroz Spadne. Budi jaka!!!




milicicak -> RE: Spontani pobačaj (14.9.2018 19:20:37)

Popkice, jako mi je zao. Odmori se malo i oporavi pa u nove reproduktivne pobede. Mi smo sacekali tri meseca nakon spontanog pa smo poceli da radimo na bebi
Posle kiretaze sam krvarila 10-ak dana




popkica bebic -> RE: Spontani pobačaj (15.9.2018 19:00:39)

Žene moje drage, ako postoji tema prebacite post tamo. Ginekolog mi je dao Cikloproginovu da sredi ciklus, pa me interesuje iskustvo. Užasno je šta sve piše u uputstvu za lek. Pretpostavljam da se one najgore stvari odnose na one koje to piju godinama. Help! Hvala vam na razumevanju i rečima utehe. 😘




Ana RR -> RE: Spontani pobačaj (15.9.2018 20:44:23)

Cikloproginova se pije za regulisanje ciklusa, moja sestra ga je pila da bi uopšte imala ciklus. Ne znam zašto si ga dobila odmah posle kiretaže?

Kopiram ovo u temu KLIK




vocicana -> RE: Spontani pobačaj (18.9.2018 8:44:11)

Popkice mnogo mi je zaosto se to desilo, tek sada mic po mic vidim da je bilo I tuznih stvari. Zelim ti da sto pre zatrudnis I da sve bude normalno I da izneses do kraja.
Ne citaj uputstva za lek! Mere opreza su uvek jezive! Uh sto mrzim te papire, pa jos kada ga usitne, lupa ti treba da procitas, a kada procitas, psihicki se izmenis.




Becab -> RE: Spontani pobačaj (11.11.2018 10:13:19)

Da li je neko uzimao klomafin tablete za zacece?🤗




IvanaSK RR -> RE: Spontani pobačaj (11.11.2018 10:18:42)


IZVORNA PORUKA: Becab

Da li je neko uzimao klomafin tablete za zacece?🤗

Evo teme Klik




IvanaSK RR -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 17:41:30)


IZVORNA PORUKA:  Kaca933
Cao svima . 4.10. Sam imala drugi spontani pobacaj sve je bilo ok ,beba je rasla i odjednom otkucaj srca se nije video . To je bilo u 8nedelji. Rezultati su mi svi dobri  . Ne znam vise ni gde da idem ni sta da radim ,a previse zelimoo bebu . 😥







Kaca933 -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 18:17:37)

Cao svima, na zalost 4.10. Sam imala drugi slontani pobacaj u 8 nedelji . Sve je bilo uredu ,rezultati svi uredu ,a srce se nije culo. Doktor kaze mozda je bila prehlada nervoza . Vise ne znam kome da verujem i sta da radim . Uzas ,imam veliki strah za novu trudnocu ,plasim se da ce biti isto 😥




Maraj -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 20:40:05)

Kaca pa ja koliko znam, nakon 2.spontanog se rade neke analize....trazi od dr ili menjaj dr...




jess021 -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 21:45:06)

Slazem se sa Maraj. 
Vreme je da uradis neke analize da se utvrdi uzrok. 
Kad si imala prvi? Sta kaze dr?




Kaca933 -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 22:12:47)

Sve sam odradila i sve je ok . Samo imam malo peska u mokraci i to je to . Prvi je bio pre 2 god. I sada drugi . Kazu da je bila prehlada i nervoza . Tri doktora sam promenila i kazu isto . Jedan kaze da nisu trebali da mi rade kolposkopiju u 6 nedelji .  Icicu ponovo da uradim sve ali tri puta radim i sve je ok.  




Maraj -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 22:23:13)

Kaca, a sta je to "sve"
Dosta zena ima npr trombofiliju , a da ne zna, pa im to izaziva spontane... jesi li radila npr urodjene i stecene trombofilije?




emicaa -> RE: Spontani pobačaj (3.12.2018 23:04:31)

Popkice ja tek sad vidim da si pisala ovde.Mnogo mi je zao.





jess021 -> RE: Spontani pobačaj (4.12.2018 6:14:05)

Kaca, insulinsku rezistenciju, trombofilije, prolaktin. ...




bebilule -> RE: Spontani pobačaj (4.12.2018 9:02:24)

I ja tek vidim za Popkicu [sm=smiley13.gif].
Kaća, moju koleginicu su tek posle drugog spontanog poslali na analize. Jadna žena izgubila jedno dijete u četvrtom, drugo u šestom mjesecu. Na kraju se ispostavilo da ima trombofiliju i da bi vjerovatno sve bilo ok da su je posle gubitka prve bebe krajem četvrtog mjeseca poslali na analize. Zato razgovaraj i traži sve ovo što su ti cure napisale.




tamaricapn -> RE: Spontani pobačaj (9.12.2018 20:21:19)

Drage moje posle 5 vto usoesne iz medicinskih razloga moram na indukovani pobacaj!15nedelja  Ovakav strah u zivotu nisam imala nikada dali je neka zenica prosla kroz ovu golgotu tesku




EllaElla -> RE: Spontani pobačaj (10.12.2018 10:20:39)

Zdravo svima,nova sam ovde.E ovako...2012 godine  pobacaj u 12-toj nedleji uzasna dijagnoza(molarna trudnoca)prva trudnoca,grozno iskustvo...Posle 3 meseca zateudnim i 2013 rodim moju prvu srecu...2016-te rodim drugog sina sve savrseno.Medjutim pre nedelju dana imala sam spontani u 11 nedelji plod se nije razvijao..Jakooo jakoo tesko iskustvo iako imam dvoje dece ovo me je dotuklo...Zene ne odustajte,svaka teudnoca je za sebe,samo napred...Zelim vam punoo lepih i zdravih bebica




Maraj -> RE: Spontani pobačaj (10.12.2018 10:23:19)

Tamarice zao mi je sto i pored vto...moras i ovo da prezivis...
Ella [sm=smiley31.gif]




vocicana -> RE: Spontani pobačaj (10.12.2018 19:59:35)


IZVORNA PORUKA: tamaricapn

Drage moje posle 5 vto usoesne iz medicinskih razloga moram na indukovani pobacaj!15nedelja  Ovakav strah u zivotu nisam imala nikada dali je neka zenica prosla kroz ovu golgotu tesku

Tamaricapn, mnogo mi je zao, kako ne volim ni da citam ovu temu. Ima neka zenica sigurno koja ce ti malo olaksati muke. Mnogo mi je zao. Pisi ako ti je lakse, mogu da zamislim kako ti je tesko.[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>