|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:48:49   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Danas sam psihicki mnogo bolje. Prihvatila sam to, jer hvala Bogu da nije nesto gore. Sa ovim se zivi.


Verujem da je u pocetku naj gore dok se priviknes na sve to da je stiglo, al bice lakse vremenom.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 19:04:29   
vocicana
Bravo Sanjice, mogu da zamislim kako je tesko , ali glavu gore, sta se moze uradice e, a sto ne moze, neka sve ide Bozijom voljom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 19:08:30   
Sanjica26 RR
Protiv prirode ne mozemo da se izborimo. Da tugujem nemam nista od toga. Imam decu kojoj sam potrebna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Cyclo Proginova
18.3.2018 9:53:54   
Sarav
Pila sam ga kad sam krvarila više od 20 dana. Tada mi je terapija trajala 3 meseca i nakon toga su mi se hormoni sredili. Ništa posebno na sebi nisam primetila kad sam ga pila.
Nadam se da ovo tvoje stanje nije konačno u da će se srediti kroz par meseci.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Cyclo Proginova
18.3.2018 12:49:28   
Sanjica26 RR
Sarav, i ja se nadam da cu sa ovim lekom zaista da odlozim menopauzu. Ne bih volela da se ugojim zbog tableta. Ipak sam skladno gradjena. Ne volim promene po tom pitanju. I ovako vodim racuna o ishrani.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Cyclo Proginova
18.3.2018 21:54:16   
vocicana
Neces Sanjce. Fina je Cycloproginova, nisam ni to cula da se neko nesto posebn izdeformisao od nje. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Cyclo Proginova
18.3.2018 22:00:55   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Cyclo Proginova
19.3.2018 6:42:27   
sonyasha
Sanjice, sigurno si čitala ranije postove, pisala sam da sam je pila, meni je samo prijala! Inače imam problema sa kilažom i bojala sam se da ne ode još u plus ali sve je ostalo isto, baš je prijala mom organizmu a nadam se da će i tvom!
Moja mama je sa 40 izgubila menzis i hvala milom Bogu to njoj nije napravilo nikakve probleme druge, nit je prerano ostarila niti bilo šta drugo! Nemoj da brineš, sigurno će ti i Cyclo pomoći!!!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Cyclo Proginova
29.3.2018 7:41:31   
jess021
Sanjice, sve ce biti dobro, morauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Cyclo Proginova
29.3.2018 8:15:08   
mama Jo
user posted image sve ce biti u redu!!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Cyclo Proginova
21.5.2018 15:10:21   
Bebac123
Zdravo devojke ne Znam dali ce neka videti moj post treba mi pomoc vec 4 god radimo na bebi i Nista Imam 27 god imala jednu vanmatericnu i operaciju sada zbog ciste na jajniku pijem cyclo juce sam prestala i Sad ocekujem da dobijem dali neka ima iskustva molim vas pisite

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Cyclo Proginova
31.8.2018 4:02:37   
Sapiens
Zdravo svima. Htela sam da vidim da li je neka od vas imala problem s nosem i otecenkm sluznicom tokom uzimanja hormona? Zapravo pocela sam sa svim onim injekcijama za vto, pa nakon uzimanja jajnih celija pila sam neki lek za izbacivanje vode (ne secam se kako se zove) i onda pocela sa cyclo progynovom ievo imam jos 4 komada da popijem. Medjutim nos je krenuo da zeza na prelazu izmedju uzimanja jajnih i ispijanja tog leka za izbacivanje vode i evo nastavlja se pakao i dan danas, ukupno traje 20ak dana. Otecen, ne mogu da dosem ukoliko ne stavim kapi, kijam, curi, osecam pritisak u nosu. Odem kod orl on mi kaze i pre mego sto sam ista rekla, jel uzimate neke hormone, tekoh da, pa kaomod toga je:/ e sad, cujem da pisete uglavnom da od cyclo proginove nema nikakavih nus pojava, sto je rekla i moja dr, kao ne bi trebao da je od toga (ali opet sve je individualno), a orl dr kaze da je od hormona. Jel li neka imala slicnih iskustava dok se pripremal za vto i pila hormone? Razilsjam da je mozda od onih drugih injekcija GONALA, Merionala do sad bi stalo jer ih vise ne primam....ili je ovo neka alergija ( jer ih inace imam) ili upala sinusa?pa, jel imao neko slicnog iakustva? Malo sam zabrinuta jer uskoro treba da idem na transfer a ovo ne prolazi i ne mogu da nirmalno funkcionisem niti spavam...puno vas pozdravljam inizvinjavam se na malo duzem postu.❤️❤️❤️

(odgovor članu Jovanchica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Cyclo Proginova
15.9.2018 20:45:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Žene moje drage, ako postoji tema prebacite post tamo. Ginekolog mi je dao Cikloproginovu da sredi ciklus, pa me interesuje iskustvo. Užasno je šta sve piše u uputstvu za lek. Pretpostavljam da se one najgore stvari odnose na one koje to piju godinama. Help! Hvala vam na razumevanju i rečima utehe. 😘



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Cikloproginova se pije za regulisanje ciklusa, moja sestra ga je pila da bi uopšte imala ciklus. Ne znam zašto si ga dobila odmah posle kiretaže?

Kopiram ovo u temu KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sapiens)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Cyclo Proginova
15.9.2018 21:06:31   
popkica bebic
Moj doktor je rekao da mi je materica zavaljena i da se ona malo teže čisti, pa da ne bi krvarenje, braon iscedak, trajalo predugo, dao mi je Cikloproginovu da mi izazove prvi ciklus, a onda da pustimo da priroda sama odradi svoje. Nemam pojma. Rado ne bih pila hormone, ali valjda lekar zna šta čemu služi. 🤔

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Cyclo Proginova
10.10.2018 14:31:54   
Zorana21
Pozdrav i od mene :)
Ja sam pila Cyklu dva meseca i za to vreme dobijala tri dana posle popijene poslednje tablete.
Poslednja menstruacija mi je bila 5 septembra, od tada i ne pijem Cyklu i evo jos nisam dobila. A ranije su mi bili redovni ciklusi.
Da li se jos nekom to desavalo?

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 165
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here