RE: Manastir Koporin (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


marija vlada -> RE: Manastir Koporin (15.6.2015 10:47:17)

Ako imas broj ostavi molim te,jer ja ova dva sto sam nasla niko se nejavlja.Predpostavljam da se za vreme posta ne cita molitva ali da proverim za radne dane ili vikend jer uglavnom radim po ceo dan,pa taman posle 12 jula kad zavrsava post imam par dana godisnjeg pa bi rado otisla. hvala




sunce86 -> RE: Manastir Koporin (28.6.2015 10:23:56)

Ja sam zvala u petak, rekli su mi da dodjem posle posta, mogu i 12jula. Molitva se cita posle liturgije, samo nedeljom, koja pocinje u 8 i traje do 9. Mi smo malo dalje, morali bi oko 6 da krenemo da stignemo. Nisam pitala ako ne stignemo, da li citaju molitve posle ako ih zamolimo...




aleksandrici -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 0:52:07)

Vredi probati.Ja sam iz tog kraja i svakodnevno dolaze turisti iz ovog ili onog razloga.Predivno je tamo.KAD SE UDJE OSECA SE SMIRENOST,NEKA CISTOTA,dodjite obavezno,necete se pokajati.




aleksandrici -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 0:53:10)

Mogu da vam nabavim broj ako ste zainteresovane!




vikiveki -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 7:58:59)

Gde se tačno nalazi manastir Koporin,ja sam čula za njega ali ne znam gde se nalazi[sm=zmeden.gif]




sunce86 -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 17:48:32)

Mozes adresu da nadjes na internetu, i mislim da je neko u ranijim komentarima napisao gde se tacno nalazi.
Ja idem sad u nedelju, i jedva cekam [sm=smiley1.gif] Volela bih da jos neko napise svoje iskustvo, posle koliko od molitve ste ostale u drugom stanju...
Ja se nadam da cu ubrzo ugledati [sm=rozacrtici.gif] , posle dve godine cekanja...




vikiveki -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 17:57:28)

Aha, nisam znala zbog čega se ide tamo...znači imaju specijalne molitve za zatrudnjivanje,ja mislila da se to onako ide.




aleksandrici -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 18:03:09)

Pravi odgovor je u tvojoj glavi,misli pozitivno,radi srcem,prati svoje zelje,uzivaj u zivotu,opusti se,sve ce doci na svoje mesto tek kad se opustis i prepustis carima ovog sveta.




sunce86 -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 18:12:49)

Iskreno se nadam da cu posle molitve i posete manastiru uspeti da se opustim i strpljenja [sm=smiley13.gif]




Maraj -> RE: Manastir Koporin (7.7.2015 18:21:37)

Molitve se citaju sami vencanim parovima. Moji prijatelji bili a kako nisu u braku-crkvenom nije im citana molitva




aleksandrici -> RE: Manastir Koporin (8.7.2015 0:16:39)

Naravno,veruj u sebe,zivot je pun izazova i lepote,desice se onda kad se najmanje budes nadala.Poseti manastir da osetis mirnocu,smirenost i duh prirode.[sm=bravo.gif]




aleksandrici -> RE: Manastir Koporin (8.7.2015 18:57:26)

Strpljena je potrebno puuuno.Uzivaj u svakodnevnim stvarima,Bog zna kad je pravi momenat,bila sam vise puta do dna ali mi nije dao da potonem,ustalaja sam iz pepela i zivim zivot punim plucima.[sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: Manastir Koporin (5.8.2015 23:39:26)

Naš korisnik je zamolio za broj telefona manastira, bićemo zahvalni ako neko podeli ovde na temi.
Pozdrav




marketing RR -> RE: Manastir Koporin (6.8.2015 17:40:24)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Naš korisnik je zamolio za broj telefona manastira, bićemo zahvalni ako neko podeli ovde na temi.
Pozdrav



Još jedno pitanje korisnika iz Podgorice - da li se citaju molitve za vrijeme posta?




marinchica -> RE: Manastir Koporin (23.11.2015 12:25:47)

Samo da napravim update jer sam pisala u maju u ovoj temi na 4.strani. Zatrudnela sam krajem avgusta, pa ko veruje da je imalo veze-veruje. Ja verujem svim srcem! [sm=smiley1.gif]




World -> RE: Manastir Koporin (23.11.2015 13:13:55)

Cestitam Marincice [sm=bravo.gif]




marinchica -> RE: Manastir Koporin (23.11.2015 14:03:59)

HVala World[sm=smiley31.gif]




eca89 -> RE: Manastir Koporin (23.11.2015 14:31:57)

Marinchice, ja takođe vjerujem[sm=smiley31.gif]!




superm -> RE: Manastir Koporin (23.11.2015 22:04:58)

Da da... Ja verujem. Čestitam!




degu -> RE: Manastir Koporin (23.11.2015 22:11:21)

Čestitam Marinchice [sm=bravo.gif]
Naravno da verujem, to sam pisala već i na prethodnoj strani [sm=bravo.gif]




ludača -> RE: Manastir Koporin (14.4.2016 23:12:33)

Drage moje, čitala sam komentare i moram da priznam da sam se učlanila samo zbog teksata devojke
http://www.ringeraja.rs/forum/showProfile.asp?memid=46961
tvoja priča me je rasplakala skroz, devojko ne znam ni ko si ni šta ši ali ti si mene dirnula do srži, želim ti sve najbolje i čestitam ti od srca [sm=bravo.gif]
Hoću da odem do tog manastira ali moram da sačekam da prodje post,
moje [sm=rozacrtici.gif] čekam već 3 god i prikupljam papire za VTO

bila bih vam zahvalna za broj telefona manastira, sve sam pazljivo pročitala ali niko ga nije napisao (predpostavljm da ne sme ovako javno) ako neko zna bila bih vam baš baš zahvalna od srca

sve najbolje svima i zelim vam uskoro [sm=rozacrtici.gif] i zamotuljke
pozdrav




choopa choops -> RE: Manastir Koporin (15.4.2016 0:17:55)

Ja prvi put vidim ovu temu, divno! Zaista za sve vjernike ova tema je stvarno posebna. Želim vam žene puno uspjeha!

I sama sam poslije prvog spontanog (iako nisam pokušavala odmah da ostanem trudna, nego mi je jednostavno trebalo nešto kao duhovna hrana) išla na jedno divno mjesto (Crkva Sv. Petke u jednom prilično zabačenom selu u Boki), pa tačno mogu da razumijem o kakvom osjećaju blagostanja pričate. Na takvim mjestima čovjek prosto osjeća nekakav poseban mir, da mislim da svi koji imaju djecu ili ih žele, trebaju to da dožive.




sunce86 -> RE: Manastir Koporin (15.4.2016 19:29:13)

Ja sam bila 12.jula 2015.god, taj dan se taman zavrsio Petrovdanski post, i citali su molitvu.
Mislim da je ovo broj telefona: 026/511-380.
Na zalost, jos uvek cekam moje dve crtice, ali ne gubim nadu.
U manastiru je predivno, planiram opet da odem posle Uskrsa...




tasicaaa -> RE: Manastir Koporin (15.5.2016 18:07:27)

Zdravo...Muz i ja zelimo bebu,imamo vec cerkicu,i zelimo da nam ocitaju molitvu i da dobijemo blagoslov.Da li znate da li se molitva za porod u manastiru Koporin cita samo nedeljom ili i ostalim danima?




Divnica -> RE: Manastir Koporin (4.10.2016 14:26:22)

Bila sam jednom u manastiru Koporin i mnogo je lepo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>