RE: Manastir Koporin (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


gigaticko2509 -> RE: Manastir Koporin (25.5.2017 3:54:49)

Dobro vece htela bih da vas pitam da li neko zna kojim danima i u koje vreme se odrzava vencanje u manastiru Koporin? I kako se moze zakazati? Suprug i ja smo vencani u opstini ali po vasim porukama vidim da nije moguce citanje molitve za zacece bez crkvenog vencanja pa bih hteli da to uradimo sve u tom danu ...? Vec 3 godine pokusavamo da se ostvarimo kao roditelji ali ne uspeva. Da li je do mene ili do supruga ne znamo ali bih voleli da potrazimo neku pomoc i uz veru da pokusamo jer od doktora ne dobijamo nikakvu vrstu pomoci ni rezultate. Hvala vam unapred...:)




Sanjica26 RR -> RE: Manastir Koporin (26.5.2017 7:54:01)

Na prethodnim stranicama napisan je broj telefona. Ako nema ja cu vam poslati privatnu poruku. Najbolje telefonom da kontaktirate i pitate.




gigaticko2509 -> RE: Manastir Koporin (26.5.2017 16:26:17)

Hvala vam mnogo. Nadam se da cu uspeti da kontaktiram nekog. U svakom slucaju hvala vam puno. Svako dobro ☺☺☺




Kabi -> RE: Manastir Koporin (24.7.2017 0:36:58)

Ovo je broj telefona: 026/511-380 zvati uvece posle devet.
Nama se molitva citala u avgustu za Gospojinu 2012 a u martu 2013 sam ostala trudna. Posle smo cerku tu i krstili. A cetiri meseca posle njenog krštenja ostala sam trudna sa sinom i dali smo mu ime Stefan. Njemu smo zakazali krstenje za 19avgust
U vreme posta nema čitanja molitvi.





dunja RR -> RE: Manastir Koporin (15.2.2021 23:27:38)

Volim da slušam oca Predraga Popovića, on sad čini mi se četvrtkom i prima ljude na razgovor u manastiru Koporin.
Kaže da ima preko 400 Koporinske dece, čiji roditelji nisu mogli da dobiju decu, a nakon molitve u manastiru su se desila čuda, čak i ženama od 50 godina.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]