RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


dddaca -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (29.8.2021 22:41:43)

Dunja, pusti dete da ide u cemu se udobno oseca.
Za maske mi nista nije jasno kako se nose. Da li samo kad odgovaraju ili tokom celog dana?




Mirko Svirko -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 1:05:30)

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.




dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 2:03:58)

Tizi, gde uzimaš te mekane pantalone sa lastišom i Neoma maske?
Maske pereš u mašini?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 





dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 2:06:29)

Ja sam na sajtu škole videla da nam je roditeljski u utorak u 16h, mi se vraćamo oko 13h u Bg, tako da stižem.
Piše i da danas zovemo školu da vidimo koje smo odeljenje, a svi prvaci u našoj školi polaze u školu od 8 u sredu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.






Tiziana -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 9:11:15)


Te maske su bile u DMu, sada ih ima u Delfi knjizarama. 
Pantalone uzimam gde nadjem. Poslednji put sam uzela u Oviesseu. Pre toga je imao iz H&Ma i Waikikija. I u Nextu sam mu uzimala. 
One budu kao farmerke, ali od mekanog texasa ili nekog mekseg platna ili mu uzmem neke loose pantalone. 
Kod nas u skoli prijem prvaka bude 31.08. Svaka uciteljica proziva decu za svoje odeljenje.. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, gde uzimaš te mekane pantalone sa lastišom i Neoma maske?
Maske pereš u mašini?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 








Tiziana -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 9:19:08)

To su npr ovakve Farmerke
Nadam se da sam dobro napravila link😏




smoli -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 9:26:56)

Mene je bas iznenadio taj prijem prvaka 31.8, racunala sam na 1. septembar. Valjda zavisi od skole.





Tiziana -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (30.8.2021 9:29:53)

Kod nas u skoli je uvek tako. 





Tiziana -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 7:55:23)


Dunja, maske perem u masini, cak ih i peglam preko krpe. 
Nama je juce uciteljica javila da se normalno polazi u skolu i da su maske obavezne tokom celog boravka u skoli. Razredna je rekla da ce danas poslati informacije.. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, gde uzimaš te mekane pantalone sa lastišom i Neoma maske?
Maske pereš u mašini?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 








Sanjica26 RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 8:05:53)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam na sajtu škole videla da nam je roditeljski u utorak u 16h, mi se vraćamo oko 13h u Bg, tako da stižem.
Piše i da danas zovemo školu da vidimo koje smo odeljenje, a svi prvaci u našoj školi polaze u školu od 8 u sredu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.





Suzi, ma ne treba da zoves. Danas na prijemu ce te sve da saznate: koje je odeljenje i koja mu je učiteljica.

Srecan polazak svim prvacima. 🥰❤️




smoli -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 8:55:56)

Ipak sam odustala od prijema prvaka, previse ljudi na malom mestu.  Ime uciteljice i odeljenje sam ionako saznala.




dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 9:03:26)


Ne nemamo mi danas prijem, samo roditeljski a svako odeljenje ima roditeljski u posebnom kabinetu, pa su zato napisali da juce zovemo da saznamo koje smo odeljenje da bi znali gde da odemo u 16h na roditeljski.
1!/4 smo 🙂
A prijem ne znam ni da li ce imati 😔
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam na sajtu škole videla da nam je roditeljski u utorak u 16h, mi se vraćamo oko 13h u Bg, tako da stižem.
Piše i da danas zovemo školu da vidimo koje smo odeljenje, a svi prvaci u našoj školi polaze u školu od 8 u sredu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da se upisem i ja u klub prvaka..Mi smo vec imali i roditeljski sastanak sa uciteljicom i upoznavanje. I dobili spisak sta bi ttebali sve da kupimo.U sredu idemo u 10h, tqda je prijem prvaka.Sto se trenerka tice, meni je to ok. Dok god je dete uredno, cisto i da nije pocepano. Naravno ds je bas lepo videti decake u nekim pantalonicama ili farmerkama.Mada, ipak tu provede dosta vremena. Treba im nesto komotno.





Suzi, ma ne treba da zoves. Danas na prijemu ce te sve da saznate: koje je odeljenje i koja mu je učiteljica.

Srecan polazak svim prvacima. 🥰❤️






dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 9:05:02)

A na roditeljski dolazi samo jedan roditelj sa maskom i sveskom i olovkom, bez deteta.





smoli -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 9:31:55)

Pisem bas o prijemu prvaka, roditeljski ce biti u posebnom terminu za svako odeljenje. Prijem sa blizu 200 dece i roditelja kao uz maske.





Tiziana -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 9:50:11)

Ne znam kako to kod vas izgleda, kod nas je u dvoristu i bude lepo, a deci jaaako vazno. Ako vec postoji prijem u vasoj skoli, nemojte to detetu da uskracujete, njima je to dogadjaj koji pamte!


Dunja moji su oboje 4to odeljenje🙂




IvanaSK RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 10:31:52)

I moj sin je cetvrto odeljenje 😁. Prvacici, srecno!!! A i nama ostalima 😅





smoli -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 11:47:35)

Cerka je drugo odeljenje. Srecno svim prvacima!





vonavoj -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 14:23:12)

Imali smo prijem prvaka..I 4 je,ok uciteljica,ima njih 10 iz vrtica.. dobili su balone,pokloncice neke..bas lepo.

Inace,neoma maske su sad na akciji,preko instagrama 300din,i besplatna postarina...min je 3kom. Ja mojoj porucila..T ima od prosle godine 2kom i peri deri su,super su.




dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 15:29:56)

Srećno prvačići [sm=smiley27.gif]

Mi smo malopre doputovali, pa evo trčim na roditeljski sastanak, imam neki osećaj da kod nas nema prijema prvaka.

Von pusti pls link na IG za maske, tnx!




Milena18 -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 16:05:03)

Srećan početak svim prvacima 😊





vonavoj -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 16:55:25)

Mislim da moze i na fb, evo 

LINK




smoli -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 16:55:33)

Kod nas ce ove nedelje prvaci imati 3 casa, a od sledece vec 4. Odmah se nose sveske i knjige da nesto slucajno ne propuste 😏




dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 19:34:03)

Kod nas ove i sledeće nedelje po 3, pa onda valjda 2x4 časa i 3x5 časova nedeljno.




dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 19:35:02)

Hvala Von!

A kako perete ove maske, jer deluje mi čudan materijal?

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mislim da moze i na fb, evo 

LINK





dunja RR -> RE: Polazak u „veliku školu“ :-) (31.8.2021 19:36:44)

E da, ipak imamo prijem prvaka [sm=bravo.gif], neka kratka priredbica će biti u dvorištu, pa onda idu u učionicu sa učiteljicom.
Baš me obradovalo što će ipak biti malo svečanije sutra, i prijem će biti sutra u 17, tako da sutra nemaju časove, sa časovima kreću od ćetvrtka.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>