RE: Trudnoća i snovi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Trudnoća i snovi (16.2.2016 18:09:15)

Pre dve noci sanjala da su hteli sina da mi kidnapuju, uzasno!




Anck Su Nmaun -> RE: Trudnoća i snovi (18.2.2016 7:43:50)

Jutros sam sanjala kako moje malo dete otislo samo u grad, i to je jos baka ispratila (dete od 4g) i kao mi posle 3 sata skontamo da je dete samo negde u gradu [sm=smiley24.gif] premrla sam!




emicaa -> RE: Trudnoća i snovi (1.3.2016 8:42:50)

Sanjam da sam kod svojih,trudna sam.Sjedimo ispred i avion počne letjeti iznad kuća mi onako komentarišemo ovaj kao da bi bombardovao kad padne bomba na kuću od komšinice.Ja molim svoje da se negdje sakrijemo oni neće.Ne prestajem se tresti,imam napade panike i iako je noć ja ne smijem spavam.Stiže tata kući i izadjemo svi vani kad očnu opet dva nadlijetati,ja pogledam prema cisti i vidim da neka grupa na motorima ide od kuće do kuće i krade jer kao svi su pobjegli od kuća.
Sat vremena posle nisam zasala,baš me panika uhvatila.
Uz to već drugi put sanjam piliće kako se radjaju,držim na dlanu jaje i gledam kako se otvara.




IvanaSK RR -> RE: Trudnoća i snovi (1.3.2016 13:26:46)

Emice, najezila sam se, naročito, ovo za pilice.




eca89 -> RE: Trudnoća i snovi (1.3.2016 20:52:08)

Joj, Emice draga tebe bas snovi namucise.[sm=smiley19.gif]




emicaa -> RE: Trudnoća i snovi (1.3.2016 21:43:31)

Eco izmedju ostalog [sm=smiley1.gif] jedva čekam da vidim šta me čeka večeras [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Trudnoća i snovi (25.3.2016 7:55:13)

Sanjala da sam se porodila i da moj tata drzi bebu onako visokooo ... valjda vise ne mogu da docekam [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Trudnoća i snovi (25.3.2016 10:35:42)

Ja od kad sam trudna vec 4-5 puta sanjam da radjam musko dete,a vidim mu kure,a veliko je za tek rodjenu bebu a ovo a ono,stvarno ne znam sta mi je....[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Trudnoća i snovi (25.3.2016 11:34:49)

Svakakve gluposti me nocas snasle. Cudila sam se u pauzama za vc :). Sad sam i zaboravila, jedino sto se secam je da su me napali da sam ukrala neke farmerke i neku zutu haljinu (ovo zuto je zbog teme cipele i torbe :)). U stvari je tu neka prodavacica koja moze da se pretvori u koga hoce..... Ma, ja i moji filmovi i serije.... [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Trudnoća i snovi (11.11.2016 8:48:19)

Ja sam ove nedelje počela da sanjam gluposti.
Sećam se nekih delova kad ustanem, srećom!
Sanjala sam kako mi je ispalo pola donje vilice,sa pola zuba u kosti[sm=zmeden.gif] i ja prelazim jezikom i mislim se,nije velika rupa,nije strašno,samo 2 zuba mi fale,neću ja kod zubara!
Pa sam posle toga sanjala neku ženu,videla sam je prošle nedelje ispred vrtića,kako je došla na moj rođendan i uzela rukama da jede moju rođendansku tortu[sm=zmeden.gif]
A noćas sam sanjala da su me mm i devojčice ostavili na nekom salašu kod Srbobrana da kupujem povrće,pa sam kupila neke tikve,bundeve,krastavce,kupuse, sve je bilo zelene boje ogromno,kao neke košarkaške lopte. I ja kažem gazdi,kakav je to krastavac,tako veliki, kaže on,to je nova sorta,uzmeš i narendaš koliko ti treba za salatu[sm=zz_eek2.png]
I onda, poslednji san kojeg se sećam od ove noći je da imam seks sa nekim klincem sa krivim zubima i naočarima [sm=smiley23.gif]ovako je otprilike izgledao [sm=ocala.gif]




eca89 -> RE: Trudnoća i snovi (11.11.2016 8:56:32)

Joj, Marya nasmija me za ovaj zadnji[sm=smiley36.gif]!




IvanaSK RR -> RE: Trudnoća i snovi (11.11.2016 12:33:38)

Au, Mariya, snovi su bez komentara [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Trudnoća i snovi (11.11.2016 14:31:33)

Kuku Marija jel dotle došlo? [sm=smiley36.gif]
Da te mali s krivim zubima i naočarima obilazi noću [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Trudnoća i snovi (11.11.2016 14:38:42)

Mene samo zanima zasto u trudnoci budu tako glupi snovi.
Mariya draga sta da ti kazem,jel klinac bar bio punoljetan [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Trudnoća i snovi (11.11.2016 23:52:16)

Aahahahaha, ne znam da li je bio punoletan,ali bio je baš mlad[sm=smiley36.gif] možda negde na granici, 17-18-19 godina [sm=smiley36.gif]
A ja još ne volim klince,ja sam za svoju generaciju ili starije,gde klinja da mi dođe u snove,pa još i ružan! Kako mi Sting ili Dempsi nisu došli[sm=jezicek.gif]




krin 40 -> RE: Trudnoća i snovi (12.11.2016 21:47:18)

Ja sam sinoc sanjala kako idem u wc i vidim da sam prokrvarila,ibudim se sa osecajem da se to desilo.UZAS! U ponedeljak ulazim u 12 nedelju,u cetvrtak mi kontrola,sad sam istripovala da nesto nije u redu[sm=smiley19.gif]




emicaa -> RE: Trudnoća i snovi (13.11.2016 19:10:24)

jao Mariya pilice ganjas [sm=smiley36.gif]
Krin pa to sanjas jer na to mislis zbog onog sto se desilo prosli put...bice to ovaj put sve dobro [sm=smiley31.gif]




krin 40 -> RE: Trudnoća i snovi (14.11.2016 9:20:47)

Emice iz tvojih usta u Bożije uši:)




krin 40 -> RE: Trudnoća i snovi (26.11.2016 7:09:52)

Izgleda da samo ja nešto sanjam:) Hvala Bogu napustili su me košmari.Sada već par puta sanjam moju srednju školu,sedim u klupi,radim neki test.Totalno realan san kao da sam u školi.Kada se probudim ujutro ne znam da li treba da idem u školu ili na posao[sm=jezicek.gif]




Mariya -> RE: Trudnoća i snovi (2.12.2016 18:44:29)

Sinoć sam u jednom od onih 50 spavanja i buđenja koje mi je dete priredilo usnila čudan san..[sm=smiley36.gif]
Zaspala sam razmišljajući o letovanju i sanjam kako smo otišli na letovanje i kad smo stigli u hotel vidimo da je hotel skroz jeftin, propao, ofucan... Rekli su nam da ,ako hoćemo da se kupamo u bazenu moramo da ga očistimo[sm=smiley29.gif] Moja sestra je bila sa nama, kao poveli smo je da nam pomaže oko devojčica. I tako smo nas 2 počele da čistimo bazen koji je bio pun lišća i blata, pa smo očistili i neku fontanu koja je bila pored bazena[sm=smiley36.gif] I meni to dosadi i odem na plažu krenem da se skidam i onda shvatim da nisam ponela kupaći[sm=zmeden.gif] i onda obučem potkošulju i uđem u more, pa shvatim da, kad sam već obukla potkošulju, mogla bih da obučem i gaće[sm=smiley36.gif] A čujem da sa plaže moja sestra govori kako nisam normalna kad se kupam gola[sm=smiley29.gif] A ja pogledam sebe u vodi i vidim da imam stomak, ( i u snu sam trudna) u mokroj majici i bez gaća[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Trudnoća i snovi (2.12.2016 20:31:31)

Mariya alal ti vjera,ismijah se kao luda [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Trudnoća i snovi (2.12.2016 23:27:59)

I mm je crkavao od smeha dok sam mu pričala[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Trudnoća i snovi (22.12.2016 1:13:56)

Sinoć sam sanjala da sam se porodila [sm=smiley1.gif]
Krenule kontrakcije, ja odem u porodilište i kao porodim se,sve u redu,puste me kući a nisam videla bebu[sm=zmeden.gif] Pa sam se onda vraćala u porodilište da ga vidim,a on isti mm[sm=smiley36.gif]
Onda nastavljam san,ja na RR okupljanju,sanjala sam Branki i jednu plavu ženu sa loknama, ja mislim da je to Lesica, zahvaljuju se što smo se okupili u tolikom broju o dele paketiće,u tom neko donosi mog sina tamo, a ja protrčim da mi ga daju,šta on radi tamo,kad treba da je u porodilištu [sm=zmeden.gif]




krin 40 -> RE: Trudnoća i snovi (22.12.2016 18:30:15)

Haha..Mariya podsvest.Pa ja dok sam čekala NIFTY i inače u prvim nedeljama trudnoće,non stop sam imala more o krvarenju,pu pu daleko bilo[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Trudnoća i snovi (22.12.2016 18:32:37)

hehe,mariya,i ja u tvojim snovima[sm=smiley36.gif]kad smo stalno na rr,pa i sanjamo jedne druge.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>