RE: Trudnoća i snovi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


sloncic -> RE: Trudnoća i snovi (7.11.2012 10:39:07)

mene vise strah da spavam, posto takve gluposti sanjam, da ne znam sta cu kad se probudim...
valjda je sve to reakcija na preveliku brigu oko porodjaja i deteta...




panonkinja -> RE: Trudnoća i snovi (30.12.2012 4:12:45)


IZVORNA PORUKA: sloncic

mene vise strah da spavam, posto takve gluposti sanjam, da ne znam sta cu kad se probudim...
valjda je sve to reakcija na preveliku brigu oko porodjaja i deteta...


sloncic takodje, pre su kosmari nego snovi, ali u pravu si, ovo je sve novo za nas i strasno, zato i zabrinutost.




Snelle -> RE: Trudnoća i snovi (5.1.2013 13:48:35)

Sanjala sam kako sam otišla u goste kod Cindarella-e, i ona mi kaže kako se razočarala, mislila je da mnogo lepše uživo izgledam [sm=smiley29.gif] [sm=smiley36.gif]




bojanica7 -> RE: Trudnoća i snovi (5.1.2013 13:59:54)

hihihihi, snelle, ti si shou... [sm=smiley36.gif]




Cindarella -> RE: Trudnoća i snovi (5.1.2013 14:07:48)

Ti se sasava.[sm=smiley36.gif] Ti to jer sam ti rekla da si se skroz promenila u licu sada u trudnoci,ne na lose-naravno.[sm=smiley36.gif]




lady_b -> RE: Trudnoća i snovi (6.1.2013 9:03:20)

Eto i ja sam sinoc sanjala forumasice.. I to ni manje ni vise nego Jole82(a zenu nikad vidjela nisam) i jos 3 forumasice ali ne mogu da se sjetim koje.. I nas 5 kao svaka kiti svoju jelku [sm=jezicek.gif] i to je to [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Trudnoća i snovi (26.2.2013 7:02:16)

Redovno sanjam da sam macka, koja doji macice [sm=smiley36.gif] I super se osecam kad se probudim. Dok, recimo, kad sanjam muza, uvek se probudim nervozna za medalju.




janabons -> RE: Trudnoća i snovi (4.3.2013 19:10:14)

Nocas sam imala kosmar za kosmarom, sve pokojnike iz blize i sire okoline sam sanjala,uuuzas[sm=smiley13.gif]
Volela bih da uopste ne sanjam, bilo bi mi bolje[sm=zmeden.gif]




Sanja90 -> RE: Trudnoća i snovi (4.3.2013 19:15:14)

E da vam ne pricam o mojim snovima,od toga da me doktori operisu i creva ispadaju,do toga da me suprug vara,pa neke sexy snove imam,pa takodje sanjam pokojnike,pa neke zmije i pacove,uzas. I to nekoliko snova za jednu noc. Ne znam kad ce to sve proci jer svaku noc nesto jezivo sanjam,ne mogu vise da podnesem[sm=smiley26.gif]




Shishica -> RE: Trudnoća i snovi (5.3.2013 8:33:22)

Sanjala sam da sam zatrudnela odmah nakon mog drugog porodjaja... majku mu....




bojanica7 -> RE: Trudnoća i snovi (5.3.2013 9:45:59)

shishice, znaci imala si koshmar[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ja sam u prosloj trudnoci imala ludje snove nego sad. sad nesto ne pamtim... znaci nisu toliko interesantni[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Trudnoća i snovi (5.3.2013 9:47:43)

Uhhh... ja sanjam tatu već dve noći [sm=smiley13.gif]




Snelle -> RE: Trudnoća i snovi (5.3.2013 9:49:05)

Jao, ja toliko sanjam u ovoj trudnoći da je to strašno! Svako veče po 3-4 sna, ako ne i više, budim se premorena [sm=smiley29.gif]
U prošloj trudnoći uopšte nije bilo tako.




moja ciklama -> RE: Trudnoća i snovi (2.3.2014 17:36:59)

joj..bre..em me iscrpljuju, em se nastavljaju..em su nesnosno teški, em ih se bojim[sm=smiley13.gif]





MakiJ -> RE: Trudnoća i snovi (19.3.2014 15:58:36)

Ja sanjam da me mm vara I da se razvodim, on kaze sa tobom stvarno nesto nije uredu [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Trudnoća i snovi (23.3.2014 12:57:59)

Ja sam i u prvoj trudnoći imala tako živopisne i realne snove, a imam ih i sad, strašno. Dešava mi se da se probudim i gledam gde sam, toliko mi se san činio stvarnim, a nekad se zahvalim Bogu što sam se probudila i prekinula san. Sanjam da krvarim, da sam u bolovima, mamu da je živa i zdrava (a umrla je)[sm=smiley19.gif],sanjam da me jure, da padam, da sam izgubila Lu i ne mogu da je pronadjem, grozno. A veoma često sanjam ono što sam gledala na TV - juče sam gledala ~Osvetu~ na fox life i sinoć sanjam kako ja idem po gradu, pravim spletke i nameštaljke i svetim se ljudima, kao da sam ja Emili Torn[sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Trudnoća i snovi (2.11.2014 12:33:32)

Sanjala sam da mi se ćerka izgubila i da ne mogu da je nađem [sm=smiley19.gif] toliko sam se uplašila, probudila se uplakana [sm=smiley19.gif]A ona nije ttu trenutno. Odmah sam ih zvala, da pitam šta rade, on kaže boli je stomačić [sm=smiley13.gif] i baš je nešto bila tužna [sm=smiley27.gif]. Jedva čekam da dođu....




choopa choops -> RE: Trudnoća i snovi (6.11.2014 13:13:07)

Opet noćas neki snovi...[sm=smiley13.gif] Sanjala sam kako smo u bolnici sa pokojnim svekrom, kao gledamo gdje da ga smjestimo, on onako jadan, nikakav [sm=smiley13.gif] Ni ne sjećam se cijelog sna, znam da smo se konstantno povlačili po bolnici...




srculence25 -> RE: Trudnoća i snovi (6.11.2014 13:45:45)

Ja sad u trudnoci snove katastrofa sve valjda kao da su izrazeni u nekim mojim strahovima.
Prvo dok nisam znala da sam trudna sanjala sam da cu imati devojcicu i da ce zvati Iva,kroz 2 nedelje od sna saznam da sam trudna.Pocetkom trudnoce sanjam kako krvarim kako gubim bebu i sve ubedjena kad se probudim da je stvarnost onda se zahvalim bogu sto je bio samo san.Nedavno sam sanjala kako sam se porodila i kako mi govore da beba ima DS [sm=smiley13.gif]




choopa choops -> RE: Trudnoća i snovi (6.11.2014 13:58:19)


IZVORNA PORUKA: srculence25

Nedavno sam sanjala kako sam se porodila i kako mi govore da beba ima DS [sm=smiley13.gif]


[sm=smiley13.gif]

Uh, ja ovo ne sanjam ali moram reć, kako meni nisu radili AC jer ne smiju, meni se čini da mi stalno iskaču slike, snimci...ma sve vezano za djecu sa DS pa se pitam je li to neka poruka. Toliko se u nekim momentima istripujem sa tim...Mislim kako god da bude, moje je [sm=smiley27.gif], ali se ponekad baš zabrinem...




emicaa -> RE: Trudnoća i snovi (6.11.2014 14:04:47)

Ja sam u trudnoći redovno sanjala da se poradjam i uvjek se nešto zakomplikuje i pokojnog ujaka kako dolazi da se ispričamo i da me vidi kakva sam kao trudnica.




soni -> RE: Trudnoća i snovi (15.11.2014 12:04:59)

Ja zadnje dve noci neke scene iz akcionih filmova, jurnjava neka non stop [sm=zmeden.gif], ne mogu da se opustim....




Kata90 -> RE: Trudnoća i snovi (15.11.2014 12:10:55)

Ja sam dva puta sanjala da se poradjam....ali ovako sanjam svasta nesto sto na kraju i zaboravim....




anita -> RE: Trudnoća i snovi (15.11.2014 12:20:12)

Ja sam pre par dana sanjala da se sa tatom i jos nekim kupamo u moru a talasi su bili ogromni. Plivamo u talasima a onda odjednom nigde talasa. Tog dana sam udarila autom jednog lika na raskrsnici. Da li to ima veze ili ne pojma nemam [sm=zmeden.gif]




soni -> RE: Trudnoća i snovi (15.11.2014 12:22:35)

ja se posle takih snova isplacem, jedva sebi dodjem [sm=smiley1.gif] ....Anita ne znaci nista




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>