RE: Trudnoća i snovi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


crazymama -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 13:33:38)

IZVORNA PORUKA: ^iva^

ja sam sanjala nocas da vodim ljubavvv sa mm[sm=smiley36.gif]


ja sanjam ovo redovno, a kad se probudim ne dam mu ni da me pipne, nikakvu zelju za seksom nemam otkako sam trudna... jadan [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




crazymama -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 13:34:12)

IZVORNA PORUKA: crazymama

IZVORNA PORUKA: ^iva^

ja sam sanjala nocas da vodim ljubavvv sa mm[sm=smiley36.gif]


ja sanjam ovo redovno, a kad se probudim ne dam mu ni da me pipne, nikakvu zelju za seksom nemam otkako sam trudna... jadan [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


p.s.

ivo, ne sa tvojim, vec sa mojim muzem :)))




^iva^ -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 13:38:24)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] nemoj da pomesamo muzeve [sm=smiley36.gif] ja ovo sanjam redovno ali nema nista od toga [sm=smiley1.gif]




cicimummy -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 13:39:44)

Ja sam sto se sexa tice mnogo gora nego pre trudnoce :) Imam osecaj da mm sanja malo odmora :) Hah




crazymama -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 13:48:01)

cula sam da je to normalno :)




^iva^ -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 13:51:15)

ma kakvi nema sanse prvo me strah a mm od kad je video bebu na 4d nece ni da cuje za xxx sve nas je strah da je ne povredimo [sm=smiley36.gif]




cicimummy -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 14:37:34)

Ovaj se neckao,plasio :) Pa kad je ukapirao da nema kud onda mora :) Inace razvod [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] jos malo pa posle nema nista :)




soni -> RE: Trudnoća i snovi (28.12.2011 14:42:36)

ja stalno sanjam neku guzvu tj uvek puno ljudi i kao da se umorim u snu a ne odmorim

sanjala sam i sex par puta, mada ne zudim za njim iako nam je seksualni zivot redovan kao i pre




aleksandrova -> RE: Trudnoća i snovi (23.1.2012 16:06:41)

ja sam jedno 2 nedelje pre nego sto sam saznala da sam trudna sanjala uzasne horor snove...kosmare...i oni jos uvek traju...samo sam nocas sanjala da kupam bebu i to kod mame i okrenem je i vidim da je decak i rasplacem se i probudim se




Makica99 -> RE: Trudnoća i snovi (23.1.2012 19:04:58)

E tako sam i ja na pocetku trudnoce sanjala da sam se porodila i da je musko i tako i bi. Ja mislim da ti se javio sin [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




aleksandrova -> RE: Trudnoća i snovi (24.1.2012 12:20:32)

moguce moguce al po nekoj mojoj "logici" treba da je devojcica il je to moja zelja [sm=smiley36.gif]




ljubičica -> RE: Trudnoća i snovi (1.3.2012 23:58:37)

Ja u zadnje vreme sanjam sve neke gluposti, bože me sačuvaj. Sinoć sam se probudila da vidim da li mi je muž tu ili me zaista ostavio zbog neke Slobode iz ulice [sm=smiley36.gif]




anuksunamun -> RE: Trudnoća i snovi (2.3.2012 0:01:37)

Ja sanjam stalnoa sex,i to sa zenama ,muskarcima i kojesta...kad se probudim treba mi sto godina da dodjem sebi....inace su mi snovi bas zivopisni od samog pocetka...pa sam na pocetku sanjala kako ubijam ljude koji me napadaju ..a sada pri kraju samo sex...dakle frojdovski Eros i Tanatos...uzas




Cunce -> RE: Trudnoća i snovi (4.3.2012 22:50:45)

Uh, i  ranije sam svasta sanjala i cesto, pa ne mogu da ocenim.. Moguce je samo da su mi snovi realniji i drugacijeg sadrzaja nego pre posto sad sanjam bebicu i neke situacije u kojima sam trudna ili tek rodila bebu.. ranije toga nije bilo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




JAmy -> RE: Trudnoća i snovi (10.4.2012 16:13:43)

Cure....POMOC!!!!
Totalno cu da poludim od snova![sm=smiley19.gif]
U pocetku trudnoce redovno sam sanjala da radjam bolesnu bebu,da gubim trudnocu,da se prijevremeno poradjam,ali to sam znala da je zbog pretjerane brige,i ako bih se namucila u snu,brzo bih se smirila kada se probudim,i bila bih srecna kad shvatim da je to samo san.
Medjutim,sada je obrnuto...
Cesto sanjam da sam rodila veeeliku bebu(kao dijete 3-4 godine) koje prica i hoda.Sinoc sam sanjala,kao porodila se ja,mm mi donosi prelijepu bebu muskog pola(inace,ne znam sta nosim),a ona bas velika 4.5kg,i kada me je ugledala pocela je da se nenormalno smije,a meni uzasno neki ruzan osjecaj,pa pitam dr je li normalno da se beba smije cim se rodi,ona me tjesi da je sve ok,a meni svejedno hladno u dusi,kao znam da to ne valja i da to nije dobar znak.
mm mi je daje,ja je uzimam,i kao boli me stomak i ne mogu da je drzim jer mi je mnogo teska,pa je vracam,i kao,nemam zelju ni da je dotaknem vise
Onda sam se probudila u znoju,i cijeli dan mi je taj san pred ocima...Uvukao mi se neki strah pod kozu,ziva nisam,nekada sam davno cula da nije dobro u snu da se neko smije,da je veliki,i da je lijep.I ako ranije nisam pridavala znacaja snovima,ovaj me nesto ubio,vjerovatno zbog tih bapskih prica.
Je li neka sanjala slicno i da je bilo sve ok,utjesite me,danas sam totalno psihicki neuracunljiva [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Anoniman -> RE: Trudnoća i snovi (17.5.2012 12:26:30)

Vidim da i druge imaju neke "bolesne" snove vezano za trudnoću i porođaj... Ja sam se ovih dana takvih gluposti nasanjala-znam da to proizilazi od brige, ali kad se probudim toliko se loše osećam, padnem u neku depresiju, sve mi nije dobro i onda čim me žacne cista ja poludim od straha (jer sam sanjala ovo i ono)... [sm=smiley13.gif] Kad bi samo nestala već-poludeću potpuno do 16. nedelje (tad planiraju da je uklone), snovi će me izludeti!!!




mlada_mama -> RE: Trudnoća i snovi (25.5.2012 13:41:40)

Sinoc ja i mm, gledamo eurosong [sm=smiley1.gif] i govorim mu kako bi rado zapalila u tom momentu (ne pusim od kako sam ostala trudna), i on me onako pogleda [sm=smiley7.gif] i ja sinoc sanjam kako imam stomaccinuu i kako drzim cigaru i vucemm [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Trudnoća i snovi (3.7.2012 9:14:11)

Mene i dalje proganjaju bizarni snovi-ježevi koji se raspadaju na pola, stepenice koje propadaju, beba sa nekim đavoljim zubima i očima, drugarica koju nisam videla ni čula 10 godina [sm=smiley29.gif]

A inače već par večeri onako u prolazu sanjam jednog bivšeg... Npr. prođe kolima, ili ja prođem kolima, ili se mimoiđemo na ulici... Samo onako da mu vidim lik... Tumači, netumači-jedino mi palo na pamet njegovo ime. Pošto sam dosta zabrinuta zbog ovog triple testa, a njegovo ime je Nebojša, možda je to neki znak da ne brinem. [sm=smiley1.gif]




purplish -> RE: Trudnoća i snovi (2.8.2012 19:18:42)

Nakon duzeg vremena sanjala sam ponovo svoju bebicu....i to da sam se porodila, i tek poslije mjesec, dva skontam da sam rodila djecaka (inace, cekamo curicu). I ja onako sva sokirana pitam mm, porodicu, prijatelje: pa sto mi niko nije rekao da sam rodila djecaka [sm=smiley36.gif]. I odjednom, poslije tog pitanja, vidim da je beba porasla i da je to sada ustvari djecak od neke 3 godine. Izgledao je kao muska verzija moje cerke, samo osisan na "tutu" [sm=smiley36.gif]. Onda je djecak postao momak, na nekoj plazi smo i zali se kako vec gubi puno kose, i kako su mu grudi previse maljave. Ma pravi tragikomicni san... mislim da ja nikada necu odsanjati neki normalan san, nego uvijek mora sadrziti neke uvrnute elemente [sm=smiley36.gif].




red3lilu -> RE: Trudnoća i snovi (8.8.2012 9:18:50)

Nisam sanjala tj. ne sećam se da sam sanjala ima već par meseci, i sinoć lepo sanjam scenu u bolnci. Porodila sam se, donose mi bebu na sisanje, mala ćelava curica, ona onako znalački zine i kao po PS-u počne da sisa... moje olakšanje, bez bola, bez brige, prijatan osećaj i uživanje u uspehu... odjednom ona prestaje da sisa, pogleda me i pokaže ručicom u nekom pravcu i putem misli mi se obrati (jer bebe ne znaju da pričaju,jel[sm=smiley1.gif]) Idemo tamo, da ti pokažem, tamo ne rade lepe stvari[sm=zmeden.gif]




Snelle -> RE: Trudnoća i snovi (16.10.2012 14:15:52)

Od pre par dana urnišu me snovi. Sanjam po ko zna koliko komaTa u toku noći. Pre neko veče sam sanjala kako sam se porodila, ali sam rodila devojčicu i neće da siki [sm=zmeden.gif] I sinoć sam opet sanjala bebicu, ali se ne sećam šta.




lady_b -> RE: Trudnoća i snovi (16.10.2012 15:02:47)

Snelle ti makar svoju bebicu sanjas..a ja bas imas lude trudnicke snove [sm=smiley36.gif] meni samo keksanje u snovima, ne smijem muzu vise ni pricati on odmah kaze da sam seksualno opterecena [sm=jezicek.gif]
Srecom, glavnu ulogu u mojim ludim snovima igra moj dragi muz [sm=smiley36.gif]

A to sve zato jer su nam zabranili odnose [sm=zmeden2.gif]

Jesam li ja jedina ovako "luda" [sm=smiley9.gif]




MakaM -> RE: Trudnoća i snovi (24.10.2012 22:56:18)

Ja sam tokom trudnoće često sanjala snove sa bebom, ali nikako da mu vidim lice..i jednom sam pogledala u bebu i videla mu lik. Sećam se iz da su me probudile suze radosnice kada sam ga ugledala..bio je prelep u snu..
i znate šta? ja sam takvu bebu rodila.identičnu.
i ponekad se zapitam- je li realno ovo što mi se desilo...




madre -> RE: Trudnoća i snovi (24.10.2012 23:08:17)

mnogo sam sanjala u trudnoci i to uglavnom lose, sve sami kosmari, par puta me je mm budio jer sam jecala i kukala... i to je bilo samo u trudnoci[sm=zmeden.gif]




Meisje -> RE: Trudnoća i snovi (6.11.2012 14:50:57)

Ja bas sanjam intezivno,jasno,sa jakim bojama,cini mi se svako vece,nekad lepo nekad kosmar..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>