RE: Dečija erekcija (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


mama krava -> RE: Dečija erekcija (6.3.2015 13:53:29)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

A. cim skinem pelenu, odma se hvata visece igracke, i op cup, poraste [sm=smiley36.gif] Muskarci [sm=smiley36.gif]



Odma'! I ovaj moj!

Ali meni je najzesci bio mm kada ga je presvlacio i shvatio sta se desava! Odmah je dosao da mi prijavi...sav ponosan! Inace ovom mom se "dize", od rodjenja![sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dečija erekcija (6.3.2015 14:01:12)


IZVORNA PORUKA: mama krava


IZVORNA PORUKA: mali_mis

A. cim skinem pelenu, odma se hvata visece igracke, i op cup, poraste [sm=smiley36.gif] Muskarci [sm=smiley36.gif]



Odma'! I ovaj moj!

Ali meni je najzesci bio mm kada ga je presvlacio i shvatio sta se desava! Odmah je dosao da mi prijavi...sav ponosan! Inace ovom mom se "dize", od rodjenja![sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] to sam i zaboravila,bilo je i toga kad je bio beba [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Dečija erekcija (9.3.2015 15:50:27)

i nama se to desav, Juri ima tri ipo i kad mu se podigne on srecan kaze porastao je, uraaa, smesno ali potpuno normalno




Ana RR -> RE: Dečija erekcija (9.3.2015 18:48:03)

Service, Dija je pisala za Vuka, starijeg sina.

Jutarnja erekcija je normalna pojava (sto znate i po svojim muzevima [sm=smiley36.gif])ali oni su mali i ne shvataju zasto im se to desava.




mila83 -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 10:14:28)

Samo bude ponekad za njih to veoma bolno,kad treba ujutro da piske..dok se pisa ne vrati na uobicajenu velicinu i stanje. Moj sin je znao da place ispocetka.




vikiveki -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 11:19:13)

Kod mojih sinova je to redovna pojava,ujutru još dok spavaju,primetila sam da imaju erekciju,ali dpk se probude i odu do wc ona nestane.A desi se ponekad kod mlađeg sina dok se igra sa pišom da dođe do erekcije,ali on je sad u toj fazi [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 14:19:57)

Da,to je normalno,i moj D se poceo zanimati za svog misa[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 14:22:07)

[sm=smiley36.gif] jao a moj S. kada počne da ga razvlači mene bude strah,malo i ja preterujem pa mi se mm smeje i kaže "Ne boj se,neće ga polomiti"[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 14:58:48)

Vuk je stalno u erekciji[sm=jezicek.gif] najgore je uvece i ujutru, ne moze lepo da piski pa mi sve upisa oko solje grrrrr...
Nego Kosti zanimljiv visuljak pa se stalno vuce a cim vidi golog V7ka trci da i njemu povuce pisu... ma sou sa njima. Moram Vuka da krijem od Koste[sm=smiley36.gif]
Kosta je jos mali pa ne zna. On npr gura prst Vuku u pupak a Vuku smesno [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 15:09:54)

Joj Dijana..pa slatki su mi ti njihovi nestasluci,bas si me nasmejala ! [sm=smiley36.gif] o ribanju oko wc solje svakodnevno necu ni da pisem,zbog Dimitrija.




vikiveki -> RE: Dečija erekcija (12.7.2015 16:44:20)

Kad smo kod tog bratskog vučenja piša,moram reći Dijana da je i kod mene slična situacija,samo što su moja dvojica malo veći tako da jedan drugog diraju i vuku,čas V. dira S. za pišu pa onda ovaj juri da mu vrati i tako znaju dugo dok im ne dosadi




amdn -> RE: Dečija erekcija (15.7.2015 22:44:33)

nas mladic pre par dana piski i kaze tata vidi kako sam mu povuko kozicu,
i dalje se raduje kad mu se digne pa brzo skida i pantalone i gacke da vidi




mila83 -> RE: Dečija erekcija (15.7.2015 23:18:52)


IZVORNA PORUKA: amdn

nas mladic pre par dana piski i kaze tata vidi kako sam mu povuko kozicu,
i dalje se raduje kad mu se digne pa brzo skida i pantalone i gacke da vidi

[sm=jezicek.gif] muska posla ![sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Dečija erekcija (16.7.2015 0:11:54)


IZVORNA PORUKA: amdn

nas mladic pre par dana piski i kaze tata vidi kako sam mu povuko kozicu,
i dalje se raduje kad mu se digne pa brzo skida i pantalone i gacke da vidi

Niste jedini i mi se i dalje hvališemo svima kada nam se digne,mali S.samo na ulicu što ne izađe[sm=smiley36.gif] da svi mogu da vide




jovana jojo -> RE: Dečija erekcija (23.7.2015 8:59:09)

Moj D. je još mali da se hvali[sm=smiley36.gif] ali primetila sam da svako jutro kada ga pesvlačim kića uspravno stoji.Kada je golišav ,voli da ga dira, a i dok sedi na noši,zavlači ruke i dira ga.




amdn -> RE: Dečija erekcija (23.7.2015 10:00:34)

ma nasi decaci su haos, posto ima boginje izasle su mu par i na pisi, i ja mu sinoc kazem da se ne dirka jer iam i na pisanjcu boginje,
a on meni pa mama pusti me to je moj najbolji drug,
sad kako je stalno go dirka se pa mu se digne i od toga, on se smeje i zove sve redom da vide[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Dečija erekcija (23.7.2015 11:00:57)

amdn,mogu ga zamisliti sada ako je golišav [sm=smiley1.gif] piša mu je onda glavna igračka .I moji idu tako i hvale se sa pišama,pogotovo ovaj mlađi,ovaj stariji je prošao tu fazu




jovana jojo -> RE: Dečija erekcija (23.7.2015 11:02:41)

[sm=smiley36.gif] ja sam mislila da će to igranje sa pišom brzo proći,ali koliko vidim i vaši stariji dečaci se još igraju...možda je moj rano počeo[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Dečija erekcija (1.3.2016 14:07:29)

Jooj, kakva tema :) Moj sin cim mu se digne pisa dolece do mene i vice daj ruku, stavlja na pisu i smeje se. A poceo je kao da "krije" pisu dok se kupa [sm=nosecka.gif]




BubaBubica -> RE: Dečija erekcija (2.3.2016 9:10:41)

Hm, ovo nisam imala pojma u vezi dečacima, šta me čeka ako ipak čekam dečaka [sm=smiley36.gif] mislim da će moje ćerke pobeći glavom bez obzira od njega hahahaha [sm=jezicek.gif] Ja imam problem što sam naučena da budem dosta konzervativna pa ću morati da se kontrolišem da ne budem prestroga kao moja majka.




IvanaSK RR -> RE: Dečija erekcija (2.3.2016 11:43:44)

Bubi, meni je bilo lose kad sam mu videla dignutog pisu vrlo malo posto se rodio [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]