RE: Zatvor kod dece (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


branki* -> RE: Zatvor kod dece (5.3.2016 12:10:26)

Ok,trco,povecacu dozu,jer ovo slabo radi posao.ja kupujem kokosovo ulje u dm marketu.




World -> RE: Zatvor kod dece (5.3.2016 12:18:00)

Ja sam narucivala sa OVOG sajta, ispalo mi je najjeftinije od svih varijanti, samo je fora sto nema postarine ako narucis proizvode u vrijednosti od 100 km. A isto to sam pronasla na OVOM sajtu, postarina je 5 km, bez obzira sta narucis, pa planiram da predjem na njih. Isto je ulje. Ne znam u kojem je ona gradu, ali znam da u ovim vecim ima i po prodavnicama.




Trcosava -> RE: Zatvor kod dece (5.3.2016 12:38:35)

Hvala, preneću joj

Inače je sa Pala.




Sanjalicaaa -> RE: Zatvor kod dece (20.6.2017 14:58:32)

Koliko često vaša deca od godinu i po kake? Ika tri dana nije kakio, danas nešto malo.
Sad ću da išcitam temu da vidim šta mogu da mu dam, naravno kroz hranu, be bih lekove.




Anck Su Nmaun -> RE: Zatvor kod dece (20.6.2017 15:30:39)

Na prazan stomak jabuku, to pokrece.
Sta znam mi 14 meseci po 2-3 puta, nekad i preskoci dan.




Dragce86 -> RE: Zatvor kod dece (20.6.2017 20:13:40)

Nama je dr preporucila Lactulose sirup 1x 3ml, jer smo jos mali, tek 5 meseci.




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (29.8.2017 21:21:54)

Moj beban evo već desti dan kako ne kaki [sm=smiley19.gif]
Bili smo kod lekara, sutra idemo kod dečijeg hirurga ,baš me je strah
Bebac mi ima dva ipo meseca :(
Kamilica nije pomogla,ni masaže ni grejanje tibice...od juče mu dajem neki sirup ujutru i uveče i opet neće,baš mi je teško [sm=smiley19.gif] baš mi se sve skupilo još ujutru moram sama da idem, suprugu ne daju slobodan dan...




krin 40 -> RE: Zatvor kod dece (29.8.2017 21:30:37)

Nama su bebice sličnog uzrasta.Moj D za dva dana puna tri meseca.Nemoj da se sekiraš.Javi sutra šta ti je rekao dr.Biće to ok




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (29.8.2017 21:53:01)

Joj ne znam ni sama šta da mislim. Sve sam živo izbacila iz ishrane samo da njega ne patim,ni kafu više ne pijem i ne vredi :( i svaka dva dana sam zvala doktoricu,ona je samo govorila to je normalno a eto danas već nije! Još sam na sve dobila kritiku od suprugovog oca kako nismo normalni kako ne reagujemo na vreme, bukvalno da nismo nikakvi roditelji a oko njega sam 24/7 i ne žalim ni sekunde,a zvala sam non stop doktoricu i ne želim ništa na svoju ruku da radim...i opet ne valjam!! Hvala draga na podršci!! Javljam sutra šta je bilo,još prvi put moram sama da idem sa njim uhhhh




suzi kju -> RE: Zatvor kod dece (29.8.2017 22:03:48)

Tatjana dojis bebu, jel tako?
Moje devojčice nisu imale stolicu po desetak dana dok sam iz dojila, desilo se par puta, i to je normalno ako samo dojis bebu. Pogotovo ako beba ima gasove i raspoložena je,onda nema brige.




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (29.8.2017 22:22:31)

Jeste samo dojim i baš se trudum! Ima gasove ali na momente mislim da ga zaboli bar tako imam utisak,pa se onda nasmeje kao da ništa nije bilo! Evo ga i sada siki pa kada treba da prducne pusti siku,pa se opet smiri!




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (30.8.2017 10:53:47)

Evo sada smo se vratili od dečijeg hirurga! Rekla nam je da opet probamo sa vežbama i masažom da mu je tiba mekana i da nije za nju slučaj a po njoj ako ne kaki do sutra poslaće ga u Novi Sad :( i opet mi nije pomoglo sada ne znam šta da mislim [sm=smiley19.gif]




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (30.8.2017 21:51:24)

Ujutru idemo u bolnicu [sm=smiley19.gif]
Danas su mi dali uput za odeljenje [sm=smiley19.gif]
A i mleko mi staje :( ništa mi ne ide od ruke...




krin 40 -> RE: Zatvor kod dece (31.8.2017 8:13:58)


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Ujutru idemo u bolnicu [sm=smiley19.gif]
Danas su mi dali uput za odeljenje [sm=smiley19.gif]
A i mleko mi staje :( ništa mi ne ide od ruke...



Kako ti staje mleko?? Javi čim budeš znala šta dalje




IvanaSK RR -> RE: Zatvor kod dece (31.8.2017 10:07:42)

Tatjana, bas mi je zao. Nek se sto pre sve sredi.




degu -> RE: Zatvor kod dece (31.8.2017 14:02:10)

Tatjana mleko ti ne staje, dok god beba sisa ima mleka, znam da je stresno i sama sam prosla kroz stres ali obrnuti, moj je imao prolive i krvave stolice, jako je strasno i tesko izaci na kraj i uvej za sve krivis sebe, najgore i partner kad te okrivi,nama se par puta desilo da me je mm okrivio sto sam nesto pojela iako je to nesto po sastavu potpuno bezbedno, jer sam i sama morala da izbacim puno toga iz ishrane. Ali to je bila njegova briga i panika. Tako i tvoj svekar, verovatno brine, ali ti otezava. Iskreno ja ne bih ocutala, napicila bih ga da vise ne izgovori takve gluposti. Ti si dete rodila i niko na ovom svetu to dete ne moze da voli vise od tebe. Niko kao majka ne zna ni da voli ni da brine. Zapusi im usta, imaju pravo da se raspituju ali nemaju pravo da se mesaju. Imali su svoju priliku da odgajaju svoju decu. Tvoju mogu da vole i to je sve, brigu,negu i odgajanje nek prepuste roditeljima. A to sto se osecas za sve krivom upravo govori koliko si dobra majka, savesna i odgovorna.
Sto se tice stolice, stomak je mekan, beba je u redu, majcino mleko moze u potpunosti beba da svari i da nema nesvarenih produkata pa samim tim nema sta ni da izbaci. Sigurno vas iz preventive salju u bolnicu, nemoj to dozivljavati tragicno. I ja sam sa prvom bebom bila u bolnici zbog krvi u stolici. S malim sam se izvukla da ne idem. Saberi se, potrebna si svom detetu koliko toliko opustena. A jos potrebnije je bebi tvoje mleko, zato sto cesce na siku, disi duboko, opusti se i ne moze mleko da stane. A sve sporedne likove koji ti izazivaju stres privremeno eliminisi iz zivota.




IvanaSK RR -> RE: Zatvor kod dece (1.9.2017 14:18:37)

Degu, svaka cast na postu. Divna si!




dddaca -> RE: Zatvor kod dece (1.9.2017 14:31:37)

Tatjana nadam se da ce sve biti ok. Da li ste mozda probali sa nekim cepicima? Ne znam, sve ostalo sto mi pada na pamet ste vec probali. Javi sta je bilo.
A sto se svekra tice, slazem se sa Degu. Treba ga postaviti na svoje mesto. I njega i sve ostale koji hoce da se mesaju i pametuju. Niko ne moze voleti i brinuti za to dete vise od tebe.
Nadam se da ce sve biti ok.
E da, zaboravih za mleko. Samo ga stavljaj da siki i probaj manje da brines. Tvoj stres blokira mleko. Dokle god ga budes stavljala na siku i on bude vukao, stimulisaces stvaranje mleka




krin 40 -> RE: Zatvor kod dece (1.9.2017 20:58:04)

Degu [sm=smiley31.gif]..Tatjana ima li boljitka?




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (12.9.2017 17:36:57)

Ja tek sada ovo sve citam!! Izvinite.
Vec sam javila u temi sada je ok tada bas i nije bilo [sm=smiley13.gif]
Sto se tice doticnog gospodina koga smo spominjali gore,smirio se.
Jeste u pravu ste brine pa tako reaguje zato sto ima samo mog supruga a i sam je jedinac.
Posto sam udarila nisko i poslala pozdrave preko svekrve,rekla sam jos jedno sr[sm=smiley35.gif]
i dizem sidro i odlazim a naravno i njegov sin sa nama...cudno od tada je med i mleko mada je kod mene ugasio
sto se toga svega tice...u stvari se vise poplasio sto cu njihovo dete da odvedem nego nesto drugo...i za sada pali hehe
Hvala vam puno da nisam nasla vas u tim momentima ko zna gde bih zavrsila!! [sm=smiley27.gif]




krin 40 -> RE: Zatvor kod dece (12.9.2017 17:46:38)

[sm=zz_bounce.gif] cirkus..sra.e zbog sra.a[sm=jezicek.gif]




Tatjana.87 -> RE: Zatvor kod dece (12.9.2017 18:31:46)

Haha e sad me nasmeja od srca haha o tome nisam razmišljala[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Zatvor kod dece (12.9.2017 18:54:06)

Dodje mi slučajno[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Zatvor kod dece (16.10.2017 10:11:49)

P.od juce ima zatvor. Jeste da je to jedan dan ali imala je dva pokusaja ali nista nije uradila. Moram da napravim danas neku corbu/supu, s tim da supu imam samo pevca iz kesice, a ne znam da li ona smeta zbog dodataka vegete itd?




Misha i Ljisha -> RE: Zatvor kod dece (17.10.2017 7:03:37)

ME ne bi trebalo supa iz kesice ona se cak preporucuje kad deca imaju stomacni virus jer je prepuna soli pa da rehidrira organizam i spreci ceste stolice. Ipak bi trebalo da bude domaca supa. Nego kod zatvora za vecu decu uvek i redovno kod nas palilo ako skuvam suve sljive i suve smokve i posle dobroooo osladim tu vodu. Nepogresivo. A mi smo se patili za zatvorom skoro pune CETIRI godine. Znaci od rodjenja do pre malo vise od pola godine je D imala zatvor non stop. Dok je sisala dok smo uvodili cvrsto ma non stop. Evo sad pu pu pu sve ok




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>