RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Taki93 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (7.5.2023 12:31:20)

Ne bi znala kad se vraća, ali čim vam je zakazao sledeću kontrolu znaci da će moći da vas primi :) verovatno je to razlog za 3 nedelje..




Dorica95 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (9.5.2023 18:09:10)

Zdravo!Takodje sam nova na forumu, usla sam u 9. mesec pre 3 dana. Sto se tice porodaja, ne bih znala sta da kazem, prva mi je trudnoca.. 😂 Medjutim, za doktora Milosa Ilica imam samo reci hvale. On mi od pocetka vodi trudnocu i stvarno nemam zamerke. Divan je doktor, tu je da saslusa, uvek je nasmejan! Nadam se da sam ti bar malo olaksala po tom pitanju. Kada je tebi termin? 😊




Taki93 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (9.5.2023 18:29:42)

Meni je termin kraj maja, tako da javljam iskustvo ako se ne bude vratio Golubović do tad :)




Dorica95 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (9.5.2023 18:43:48)

To bi mi bas znacilo! Svakako ti svu srecu zelim. 🍀😊




bejbe27 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (18.7.2023 13:29:01)

Pozdrav svima. Čitala sam dosla stranica unazad ali odoh predaleko u prošlost a trebaju mi svežije informacije. Zanima me imate li preporuku za dr u DM, i da li mislite da je izvodljivo da, ako sve bude ok naravno, trudnoću vodim u DZ, a tamo negde u sedmom, osmom odem u DM? Prvi porođaj mi je bio u Frontu i u tu kasapnicu se više ne vraćam. Nisam pristalica podmićivanja lekara, pogotovo ne kad je rođenje deteta u pitanju. Ne želim da osuđujem nikog ko jeste, ali ja ne želim da kupujem svoje dete, a i njih bi sve vala trebalo da bude sramota dokle je to sve došlo. Posle trućaju o natalitetu... Prestajem. Hvala unapred.




Masajesa -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (11.3.2024 9:48:15)

Pozdrav,Zanima me kakvo je Vase iskistvo na kraju za dr Milosa Ilica? Ja cu izgleda morati da se prebacim kod njega, a ove nedelje ulazim u 9.mesec, sutra treba da idem na pregled. Ne uspevam da nadjem puno iskustava o ovom lekaru.Hvala unapred na odgovoru




Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]