RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


vonavoj -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (13.4.2018 12:04:37)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Rosi, jel bio Marko? [sm=smiley1.gif] Kad je on u smeni sve žene su odmorne, bebe mirne i naspavanje [sm=smiley1.gif] divan, divan, dečko!

Kako je ovo lepo cuti[sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (13.4.2018 12:36:05)

Von, zaista nešto neverovatno. Inače je '88. ili '89. godište. Koliko je pažljiv i divan prema svima, tačno se vidi kada neko voli svoj posao.




IvanaSK RR -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (13.4.2018 15:27:46)

Videh negde na netu da se porodiliste renovira i da je zatvoreno do daljnjeg..




Blejz -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2018 7:57:39)

Da, zatvoreno je od 13.04. do daljnjeg zbog radova. Imaju obavestenje na vratima. Bilo bi lepo ako neko ima i formaciju do kada ce trajati radovi, da napise :-)




IvanaSK RR -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2018 8:34:17)

Blejz, mislim da je prica da ce biti zatvoreno do avgusta, ali nisam sigurna.




Blejz -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2018 8:51:46)

Ja sam neki tezak baksuz. Mada sam zvala jutros i rekose dve, tri nedelje. A gde ste videli to na netu? Hvala svakako




IvanaSK RR -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2018 8:55:36)

Mislim da sam slučajno videla na nekom forumu, ali nemam pojma gde. Trazila sam nesto na netu i tad sam to i videla.
Ma mozda bude brzo. Cudno bi mi bilo da porodiliste zatvore toliko dugo.




Rosita -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2018 12:24:08)

Svasta, ja sam onda imala srece. Niko nista nije pricao o otme pocetkom aprila...




Blejz -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2018 12:42:43)

Mislim da je do avgusta dugacak period. Madacu se da ce brzo da osposobe sve i da ce ovaj moj malo da okasni :-)




Mollica -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (23.4.2018 13:53:06)

Od danas ponovo radi porodiliste




Ecika Eca -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (19.5.2018 20:02:14)

Bez brige dame moje porodiliste radi, :)

ja sam danas bila na kontroli u 37-oj nedelji trudnoce... Samo sto se ne porodim... Posteljica je na treci stepen dosla kazu neki zadnji stadijum i opet za koji dan kontrola... Pakujem stvari za porodiliste :)




Lenami89 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (3.6.2018 22:46:17)

Zna li neko imena anesteziologa koji rade u porodilištu Dragiša Mišović? Konkretno mislim na da kažem mlađeg anesteziologa koji je jako ljubazan (nije baš detaljan opis ali ima i drugi koji je vidno stariji).




Rosita -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (3.6.2018 23:32:14)

Ne znam. Onaj stariji mi je bio na razgovoru i imam mu ime u papirima. Crni, mlađi, bio je na porođaju_super je. Ne znam ime.




Lenami89 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (4.6.2018 8:48:27)

I meni je bilo tako. Krivo mi je što mlađem ne znam ime, predivan je, volela bih da saznam da mogu svuda da ga hvalim.[sm=bravo. [sm=bravo.gif]




Neca79 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (23.6.2018 18:45:14)

cao..jel zna neko za Misovic sta treba od analiza za porodjaj? i da li analize mogu privatno da se rade ili mora drzavno?




Rosita -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (24.6.2018 11:27:14)

One standardne hbs i brisevi u dzordzu- mora tu. Plus gbs kod njih, verovatno prihvataju i privatno, ne znam. Plus urinokultura.




Ana RR -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (24.6.2018 12:06:29)

Meni 2011. nisu tražili ni jednu jedinu analizu. Imala sam samo izveštaj sa ultrazvuka.




Rosita -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (24.6.2018 12:59:05)

E, ovo je sveže i sigurno. Porodih se pre nepuna 3 meseca.




Neca79 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (24.6.2018 14:01:21)

Joj sto ne volim da idem u dz vasingtona...grrr
A Rosita koliko se ostaje nakon prirodnog porodjaja, jel 3 dana?




mirana1 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (26.6.2018 6:38:35)

To nema pravila, zavisi kako sve prodje i da li su dobro i mama i beba.




Happy day -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (29.6.2018 13:37:54)

Zdravo svima,
Nova sam na forumu. [sm=duda.gif] stize u decembru. Znam da jos uvek ima vremena al me jako zanimaju vasa iskustva kada je u pitanju porodiliste Dragisa Misovic. Ono sto sam ja cula jeste da ne retko vracaju pacijentkinje koje su tamo vodile i trudnocu i da su se poradjale u nekim drugim bolnicama. Da li neka od vas ima slicno iskustvo i da li je uopste tacna ta informacija? Inace sam o porodilistu cula samo najbolje [sm=bravo.gif]




LittleMermaid11 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.7.2018 21:19:18)

Zdravo!
Da li je taj gbs nalaz neophodan prilikom prijema u porodiliste?
Danas sam bila na pregledu, u petak idem ponovo, do termina ima jos 9 dana. Niko mi nije pominjao taj bris. Da li moze negde privatno da se uradi?




Rosita -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.7.2018 21:53:26)

Nije neophodan. Mene su porodili bez. Ali znaju da traze. A ovamo ne govore :/.
Čula sam razna iskustva. Možda i vrate, možda nemaju mesta, tu ima urgencije. Stvar srece. Ja sam bila stava da ako me i ne prime nije smak sveta. Upoznala sam 2 žene koje su bez veze primljene. Ali mnogo više jevonih koje imaju "svog dr".




Anka1 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (19.7.2018 12:42:23)

Drage zene, da li je neko radio dabl test u Misovicu? Kako se zakazuje? Dobila sam uput generalno za Misovic, ne konkretno za dabl test. Da li je to validan uput. Da li se zakazuje preko telefona bolnice ili ide preko doma zdravlja? Pozdrav I hvalaaaa




LittleMermaid11 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (20.7.2018 6:20:51)

Sasvim iznenada i krajnje neplanirano, ja se juce porodih bez gbs brisa... [sm=bravo.gif]
Doduse, sestre su pravile frku sto ga nemam i uzele su ga u pripremi... Ali je porodjaj vec poceo kad sam stigla, pa su me porodili i bez njega... Juce je vraceno nekoliko devojaka, a ja sam sedela u pripremi neka 2-3 sata dok se oslobodio krevet... Tako da je moguce da vas vrate, ali zaista iz objektivnih razloga...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>