RE: Trnjenje ruku u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Anoniman -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:48:16)

Meni vec 3 dana trnu ruke dok spavam, kad ustanem jedva ispravim sake. Stopala su mi otecena i znaju ponekad da trne. Da li da zovem lekara ili imate vi neko resenje za problem? [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:50:40)

Losa ti je cirkulacija.....Neka ti muz svako vece izmasira sake i stopala.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:51:58)

Ma Verka ubi se od masiranja covek ali ne pomaze [sm=smiley19.gif] Ponekad ne mogu da kucam na tastaturi ili da uhvatim nesto koliko trni.




Anoniman -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:52:47)

Je l' pijes magnezijum?




Anoniman -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:54:16)

Ne pijem, samo mamavit. I totenhemu za gvozdje.




Snelle -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:54:56)

Ja sam u trudnoći imala jake grčeve i pomagale su mi šumeće tablete Mg-a.




Anoniman -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.8.2011 9:55:41)

Pa nista onda da probam sa Mg. Odem posle da kupim. Hvala.




Janncica -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (24.11.2012 15:13:51)

Na svu srecu pronadjoh ovu temu...Nisam jedina i sad mi je lakse... Nocu me bude po 100 puta trnci u sakama... [sm=smiley13.gif]




Snelle -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (24.11.2012 15:50:30)

Janncice, pisala sam i gore, kupiš Mg u vidu šumećih tableta i videćeš da će proći.




pocahontas -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (24.11.2012 16:03:13)

meni su u trudnoci trnule noge, a sad 2 i po meseca nakon porodjaja mi toliko trnu ruke da hocu da poludim...ne secam se kad sam se poslednji put ujutru probudila a da mi ruke nisu bile utrnute.




Jole84 -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (24.11.2012 16:05:12)

Nisam znala da to ima veze s Mg [sm=smiley1.gif]
ja sam konstantno s ukočenim rukama,a povremeno i nogama..šta li će onda tek da bude kad budem trudna [sm=smiley29.gif]




Janncica -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (24.11.2012 16:23:57)

Jole84 Mozda bude bas obrnuto kod tebe... [sm=smiley36.gif] Vucem te i prasim... pa nek i utrnes sva... [sm=bravo.gif]
Sad sam odvalila dremku jednu i naravno probudile me ruke... [sm=smiley7.gif] bas je grozan osecaj.




Misha i Ljisha -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (28.11.2012 6:59:06)

Meni rekli ako mogu da pijem donat vodu ali je bas gadna i ako ne popijes flasu u toku dana sutradan je voda jos gadnija a plus imas gasove koji nisu ni za poredjenje sa pasuljem ili jajima :S

U svakom slucaju cula sam da treba piti i kalcijum i magnezijum istovremeno da bi magnezijum mogao da se apsorbuje, pa uglavnom preporucuju uvecano konzumiranje namirnica bogatih kalcijumom plus magnezijum




Jole84 -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (30.11.2012 12:51:58)


IZVORNA PORUKA: Janncica

Jole84 Mozda bude bas obrnuto kod tebe... [sm=smiley36.gif] Vucem te i prasim... pa nek i utrnes sva... [sm=bravo.gif]
Sad sam odvalila dremku jednu i naravno probudile me ruke... [sm=smiley7.gif] bas je grozan osecaj.

Jannčice hvala,tek sad videh da si me lepo oprašnjavila [sm=smiley36.gif] [sm=smiley31.gif]
Meni su sad počele i noge da trnu,definitivno ću da uzmem tu vodu [sm=smiley1.gif]




srna001 -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.11.2013 12:42:58)

Evo odgovora i rešenja problema KLIK




suki -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (8.11.2013 22:04:30)

Hvala Srna! Nadam se da ce nocas biti malo bolje. Gledacu da ne pijem tecnosti pre spavanja jer uopste ne ustajem da piskim...




Ipokrisia -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 14:56:51)

Ja sam nocas imala toliko neprijatnu situaciju sa rukom da sam krenula da vristim [sm=smiley36.gif] Ranije mi se sto puta desavalo da dok spavam stavim nekako ruku pa skroz utrni ,i onda moram drugom rukom da je prevucem ka dole da proradi cirkulacija.Medjutim ovo nocas je bilo skroz drugacije! Budim se ja u jednom momentu u toku noci i skapiram da osecam kao da nemam desnu ruku, blaga jeza me uhvati [sm=smiley19.gif] ipogledam desno od sebe i vidim svoju ruku kako bepsomocno stoji na muzevljevom jastuku i gledam je i kao d anije moja vec necija drugo! Ajde da sam osecala da je jako utrnula, da se nesto ukocila u tom polozaju nego apsolutno nista bas, praaaazno! I ja krenem da dozivam muza uspanicno i on kaze ma polako desava se to i podigne me da sednem i kako mi se uspravio torzo tako sam osecala polako krv kako krece od ramena ka saci...znaci nikad se tako nisam prestravila u zivotu!! Ne znam d ali to ima veze sto sam trudna i da li nesto moze plodu da smeta jer tu takoreci krv uospte nije prolazila, ali nadam se da je to bilo samo u ruci.[sm=zmeden.gif]




plačljiva -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:14:07)

DRAGA Ipokrisia,iskreno nemaš razloga za brigu.Može da ti se više nikada ne pojavi.Moja kuma je imala te probleme od 5 meseca do porođaja stalno,i kada se porodila sve je nestalo.Doktori joj rekli da je to zbog toga što joj je u trudnoći od težine,bebe,napora bio pritisnut neki nerv.Znači ne brini nije strašno ništa.Ako imaš pak grč onda kupi šumeći Mg i popo kada osetiš grč-ne naravno svakodnevno.[sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:18:14)

Slazem se sa placljivom. mislim da nemas razloga za brigu. jednostavno je bio neki nezgodan polozaj.




Ipokrisia -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:20:17)

stvarno? nisam imala pojma da je to zbog trudnoce [sm=smiley1.gif] jer kaze mi muz to se njemu ponekad desi pa nisam povezala sa bebom, nego sam samo razmisljala da li je ona imala dotok krvi [sm=smiley1.gif]
Ja sam bas danas polako usla u 5.mesec, i imam nocu nekad problema od stomacica mi pritisne nesto tu kod rebara pa me zaboli onda svaku noc se malo promeskoljim da prodje, ali to znam da je od bebe, ali nisam znala da moze i ruka [sm=smiley1.gif] e svasta ce biti u toj trudnoci [sm=smiley36.gif] hvala ti sto si podelila sa mnom iskustvo svoje kume!!




Ipokrisia -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:23:47)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Slazem se sa placljivom. mislim da nemas razloga za brigu. jednostavno je bio neki nezgodan polozaj.


znam Bubi to sad, ali u tom momentu kad se iz sna probudis i skontas da ne osecas ruku bas bude jezivo [sm=smiley13.gif] kazem i ranije sam imala od nezgodnih polozaja utrnulost toliku da ne mogu ruku da pomerim, medjutim osecam da je tu stala krv i nekako svesna sam postojanja ruke, ali ovo je skroz drugacije, nesto potpuno novo ...




serpica -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:33:51)

Meni je desna saka trnula skoro ceo deveti mesec dr mi je rekao da beba naleze na neki nerv u kicmi i da je zato to tako,prodje par nedelja posle porodjaja.




plačljiva -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:37:38)

Ipokrisia,tek za bebu ne treba da brineš ona je u vodi pliva uživa i ima svoj krvotok da je za tvoj nerv i ruku baš briga [sm=smiley36.gif].Ništa strašno[sm=smiley1.gif]




Ipokrisia -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 15:44:14)


IZVORNA PORUKA: plačljiva

Ipokrisia,tek za bebu ne treba da brineš ona je u vodi pliva uživa i ima svoj krvotok da je za tvoj nerv i ruku baš briga [sm=smiley36.gif].Ništa strašno[sm=smiley1.gif]


hahha e nasmeja meeeeee[sm=smiley36.gif] ma naravno nista strasno, nego reko da podelim svoje iskustvo bas je bio onako upecatljivo i novo [sm=smiley36.gif] a bebica videh pre neki dan da ona uziva, pracaka se, sta je se tice za sve ostalo [sm=smiley36.gif] a ti mama lovi ruke i noge po krevetu[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 17:56:52)


IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

stvarno? nisam imala pojma da je to zbog trudnoce [sm=smiley1.gif] jer kaze mi muz to se njemu ponekad desi pa nisam povezala sa bebom, nego sam samo razmisljala da li je ona imala dotok krvi [sm=smiley1.gif]
Ja sam bas danas polako usla u 5.mesec, i imam nocu nekad problema od stomacica mi pritisne nesto tu kod rebara pa me zaboli onda svaku noc se malo promeskoljim da prodje, ali to znam da je od bebe, ali nisam znala da moze i ruka [sm=smiley1.gif] e svasta ce biti u toj trudnoci [sm=smiley36.gif] hvala ti sto si podelila sa mnom iskustvo svoje kume!!


[sm=smiley36.gif]
Trudnoca svasta izazove [sm=smiley36.gif], meni je malo ruka trnela , vrhovi prstiju, ali mi pritisak bio dobar. Shvatila sam da je nerv u pitanju tek kada mi se noga oduzela-to je seklo kao nozem u predelu trticne kosti pa sve do kuka. Sepala sam po Beogradu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>