RE: Trnjenje ruku u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Ipokrisia -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (4.9.2014 17:59:10)

i meni se povremeno javljaju ti klasicni grcevi.Npr u stopalu ili listovima nogu,ali sve sto osecam makar i kao trnjenje ili grcenje mi je ok dok osecam, nezgodno mi ovo bilo sto nista ne osecam [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (30.12.2016 8:52:58)

Nisam vise trudna, ali i dalje je tu trnjenje u prstima. Mali i domali prst na desnoj ruci me bas zezaju. Ne znam od čega sada to može biti [sm=smiley13.gif]




krin 40 -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (30.12.2016 21:51:15)

Ivana može da bude kičma,i treba da odeš i na ekg.Verovatno nije ništa ali nije na odmet da se pregledaš




choopa choops -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (31.12.2016 1:57:41)

Krin kako miliš kičma? Meni trne ruke non stop iako ni ja nisam više trudna [sm=smiley36.gif]. svakog jutra se probudim sa "tuđim rukama" [sm=smiley36.gif] Pa dok dođem sebi ludnica.




IvanaSK RR -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (31.12.2016 7:48:56)

Meni se to dešava par dana, pa prestane i tako u krug. Mozda i nije klasicno trnjenje, nego kao da nemam "osećaj" u ta dva prsta. Ne znam ni kako da opisem [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (31.12.2016 8:01:21)

Kako god odeš na kontrole i mirna si.Meni ni jedna takva stvar nije za zezanje.To ti je da odvojiš jedan dan




IvanaSK RR -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (31.12.2016 8:25:59)

Joj, znam. Trenutno mi je problem da izdvojim i sat, a kamoli dan [sm=smiley13.gif]
Kad se muz vrati sa terena i bude na slobodnim danima ne verujem da cu danima "izbijati" od lekara...




sonyasha -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (31.12.2016 8:27:30)

Chopa, može to od kičme, obično je od kičme, neki nerv se nagnječi i takva je manifestacija.
Ja sam sa V imala skroz utrnute prste na desnoj ruci i čim sam sr porodila prestalo je tj.Povratilo se. Sa M nisam to imala.




serpica -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (2.1.2017 8:56:00)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nisam vise trudna, ali i dalje je tu trnjenje u prstima. Mali i domali prst na desnoj ruci me bas zezaju. Ne znam od čega sada to može biti [sm=smiley13.gif]




Ivana ja sam skoro celu trudnocu imala trnjenje u desnoj ruci,to je kasnije preslo u nepodnosljiv bol i skoro pa oduzetost ruke... to da je beba nalegla na neki nerv ispostavilo se netacno kad me je na patologiji pogledao neurolog jer
kako on kaze da mi trni noga moguce je da je zbog bebe jer su nervi za osecaj u nogama u predelu kicme,medjutim nervi koji kontrolisu ruke su u vratnom delu kicme tako da to zbog bebe nije bio razlog mog problema,jer kako dr kaze
"ne nosite bebu na vratu".
Posle porodjaja se to malo smirili ali se evo i posle 19 meseci se desava da mi ruka utrne i boli i prsti takodje. Ja pijem magnezijum sa B vitaminom u kombinaciji.. u trudnoci sam pila to plus paracetamol ali nije bilo neke pomoci.
Treba da se uradi magnet vratnog dela kicme i tu da se trazi problem.




IvanaSK RR -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (2.1.2017 12:32:54)

Serpice, hvala ti na tvom iskustvu 😘




mama Jo -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (17.11.2017 8:44:24)

Magnet vratnog dela kicmezbog trnjenja ruku, jesam dobro razumela?

Doduse meni se samo u trudnoci javlja, u prvoj sam bas imala problem, a evo od skoro i sada...
Inace bas se tesko namestim da spavam pa mozda i sa tim povezano....




Srecko47E -> RE: Trnjenje ruku u trudnoci (1.12.2017 0:30:32)

Dr mi je rekao da je povezano sa kicmom.
Kod mene je to bi problem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]