RE: Alergije na hranu (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Alergija



Poruka


Rosita -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 11:08:36)

Pari, ako je povremeno kod tm, pre bih sumnjala na Ĩisto funkcionalnu stvar, iritabilni kolon... Ipak, ko zna.





Maraj -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 11:09:45)

Ja sam S juce prvi put dala celo zumance. Nakon 4 sata otprilike jako su joj se zacrvenelk obrazi. Cak su bili bas topli na dodir. Dal je moguce da je to reakcija na zumance? Mada ona i ima osetljivu kozu. Glodje sve i svasta. I odmah se ospe po obrazima. Al ovo sinoc je bilo bas bas i jos toplo na dodir. Od jutros je bolje ali i dalje kma blago crvenilo. Nije skroz proslo




pari -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 11:10:16)

Da da,u pravu si za mm...njemu su to utvrdili jos davno...i sad kako je pod stresom i nema nas,tako mu se ponovo javili problemi...
A za mamu sumnjam na neku alergiju...Ona stravicno kaslje vec godinama...kao hronicni bronhitis i sad ovaj hronicni kolitis...




pari -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 11:12:48)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja sam S juce prvi put dala celo zumance. Nakon 4 sata otprilike jako su joj se zacrvenelk obrazi. Cak su bili bas topli na dodir. Dal je moguce da je to reakcija na zumance? Mada ona i ima oset_ljivu kozu. Glodje sve i svasta. I odmah se ospe po obrazima. Al ovo sinoc je bilo bas bas i jos toplo na dodir. Od jutros je bolje ali i dalje kma blago crvenilo. Nije skroz proslo



Jeste bili napolju mozda? Meni to pre deluje kao reakcija na vetar...tako su barem moji...Ali javice se neko za zumance sigurno...ja nemam iskustva 




Maraj -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 11:17:51)

Jao pari...to mi nije palo na pamet. Jeste moja mama juce bila sa njom napolju [sm=zmeden.gif] ja sam bila sa L kod dr a njih dve napolju. Mislis da moze i to da bude....joj covek vise da izludi. Al bolje i to nego reakcija na zumance...




pari -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 11:23:28)

Mislim da da...meni je M bas tako reagovao na vetatr a juce je bas duvao




Sanidej -> RE: Alergije na hranu (26.3.2019 12:42:44)

Niko ne moze sa sigurnoscu reci da nije reakcija na zumance. Mogu da ispricam svoju situaciju: bebi sam davala zumance 2-3 puta i sve je bilo ok, nakon toga je povratila zestoko. Mislila sam da joj nije prijala kombinacija sa drugim namirnicama, pa sam promenila. Nazalost ista prica. Odlozili smo zumance do daljnjeg. Ako je crvena hrapava koza lica mozete namazati malo pantenola.




slavicapeters -> RE: Alergije na hranu (11.5.2021 12:35:26)

Vidim da je tema fokusirana na alerije o hrani ali ne zanima kako se borite sa alergijma na biljke, polen, grinje itd. Procitah na drugom forumu da mnogi koriste Lertal, ali ne bih krenula tabletama, malo mi je invanzivno, nego mozda sprej, pisu da je prirodan. Secam se da sam koristila ranije neki preparat koji je kao lepak, pa se maze na sluzokozu nosa, ali ne znam kako to pomaze sa ocima...




Srecko47E -> RE: Alergije na hranu (30.10.2023 11:36:10)

Nama je doktor rekao da pustim dete da se celici,da s godinama biva lakse i da dete ,odnosno njegov organizam,treba sam da se izbori.
Prosto,ne znam sta bih rekla povodom toga.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]