RE: Šporet (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


choopa choops -> RE: Šporet (11.10.2015 0:15:40)

Ovakav sličan je taj moj KLIK




branki* -> RE: Šporet (11.10.2015 7:50:33)

ja prvi put vidim te nozice za ravnu plocu.
bas cu da kupim taj fros sto je stavila ana,muku mucim cime da cistim tu plocu.




Trcosava -> RE: Šporet (11.10.2015 8:04:17)

Izem cas u cćčšž
Čitam i mislim se kakve sad NOŽICE za šporet [sm=jezicek.gif]

Meni crkla rerna - ovaj put dibiduz. Moramo servisera da zovemo, a to ne možemo pre 18. kad bude plata mm.




branki* -> RE: Šporet (11.10.2015 8:10:13)

ih,bre,trco[sm=smiley13.gif]nedelju dana bez rerne..mojoj mami je skoro rerna otisla,a sporet relativno nov.ne znam koji je kvar bio.




choopa choops -> RE: Šporet (11.10.2015 11:12:12)

Ja sa njime čistim i rernu, mami sam očistila staklo na staroj Gorenje, izgledala je kao nova [sm=smiley36.gif]

Pa ne znam kako se drugačije zove? Skalplel? Žilet?

Edit: Aha ti misliš nožice, kao nogice? [sm=smiley36.gif]
Nozici kao maleni nož, nožići :-D




Ana RR -> RE: Šporet (11.10.2015 12:07:54)

Ja sam nožić dobila uz šporet ali ne mogu samo sa njim da čistim. On mi je kad se baš uhvati masnoća a u suštini često čistim pa nožić ne koristim često. Nisam nikad prskala tečnost za staklo, ne vidim poentu kada bilo koje sredstvo kao npr frosch očisti i daje sjaj. Mene jedino nervira što mi je ceo šporet od inoxa pa se svaka kapljica vidi a ne mogu samo da prebrišem krpom već moram non stop da glancam.




World -> RE: Šporet (11.10.2015 22:36:54)

E hvala, bar da znam kako izgledaju ti nozici, sta da trazim [sm=smiley1.gif]

Isprobala, frosch je odlican, skide sve bez problema. A ja mislila nema sanse vise ikad ocistiti sporet.[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Šporet (11.10.2015 22:38:51)

I ja koristim nožić (dobila uz šporet) + zeleni Frosch




isidora88 -> RE: Šporet (11.10.2015 22:40:34)

Ana ja sa tim za stakla uglancam plocu.ovako kad oribam sundjerom i prebrisem krpom ostaju one dlacice i muzge, a sa ovim se cakli, meni nije problem a lepse mi izlgeda ploca kad je tako oribana




dunja RR -> RE: Šporet (11.10.2015 22:41:26)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Upravo stigao [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: dunja RR


KLIK kod njega su oni uranjajući dugmići, pa ne znam da li tu ima neke zezancije oko čišćenja?







Trco, jel ja mogu u ovom mom da stavim dva pleha odjednom da pečem, mislim da ne, ali ajd pomagaj.




Ana RR -> RE: Šporet (11.10.2015 22:44:36)

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ana ja sa tim za stakla uglancam plocu.ovako kad oribam sundjerom i prebrisem krpom ostaju one dlacice i muzge, a sa ovim se cakli, meni nije problem a lepse mi izlgeda ploca kad je tako oribana


Nemam pojma, nikad mi nije ostalo musavo posle čišćenja.. ja prvo sunđerom istrljam, pa truleksom dobro isperem i prebrišem i onda ubrusom izglancam.

World, super [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Šporet (11.10.2015 22:47:07)

I ja sam dobila taj nozic i samo koristim Froschove proizvode. Odlicni su. Cime cistite rernu? Isto sa froshom?




World -> RE: Šporet (11.10.2015 22:47:50)

jel ja mogu u ovom mom da stavim dva pleha odjednom da pečem,


mozes na ovom programu sa ventilatorom, samo ostavi dovoljno razmaka izmedju tepsija.. trebalo bi da imas na uputstvu uz sporet na kojem programu sta ukljucujes




Trcosava -> RE: Šporet (12.10.2015 9:25:05)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Trco, jel ja mogu u ovom mom da stavim dva pleha odjednom da pečem, mislim da ne, ali ajd pomagaj.


Dok ima infra grejač, mislim da da. Recimo da sam 99% sigurna [sm=smiley36.gif]
Inače, muž juče rastavio šporet totalno i popravio rernu.
Šporet jedva da ima 5 godina. Rerna je katastrofa, uopšte se dobro ne zatvara, pa vreo vazduh izlazi i izgoreo mi onaj deo gde su dugmići, tačnije požuteo. One oznake oko dugmeta za rernu su se skroz izbrisale od brisanja. Candy nikad više neću kupovati. Ništa.




choopa choops -> RE: Šporet (12.10.2015 12:08:11)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Inače, muž juče rastavio šporet totalno i popravio rernu.
Šporet jedva da ima 5 godina. Rerna je katastrofa, uopšte se dobro ne zatvara, pa vreo vazduh izlazi i izgoreo mi onaj deo gde su dugmići, tačnije požuteo. One oznake oko dugmeta za rernu su se skroz izbrisale od brisanja. Candy nikad više neću kupovati. Ništa.


Slažem se.

Nama je odvojeno ploča, odojeno rerna. Ajde ploča i nekako, alirerna je užas. Loše peče, nekad jedan grijač radi bolje, jedan lošije. Onaj tajmer je pokvaren. Ma užas. Da ne pričam što nam je njihova mašina za suđe crkavala dva puta za dvije godine, pa čekali djelove skoro mjesec dana, na kraju smo kupili drugu. Više nikad ništa njihovo!




Ana RR -> RE: Šporet (12.10.2015 12:29:43)

I mi smo imali loše iskustvo sa Candy veš mašinom [sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Šporet (12.10.2015 12:50:34)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

I ja sam dobila taj nozic i samo koristim Froschove proizvode. Odlicni su. Cime cistite rernu? Isto sa froshom?


Ja je čistim sprejom za rerne Ma Muscule, narandžaste boje. Dobar je. Naprskam i za pola sata prebrišem!




Maraj -> RE: Šporet (22.11.2016 7:44:15)

Crkla nam rerna na šporetu. Sad trebamo kupiti novi. Ima li ko od vas Elektrolux šporet? Kakvi su?

mi smo sinoc gledali ovaj
kaki vam uzgleda? Bitno mi je da je rerna hladna dok radi tj staklo na rerni , al ne znam kakvog je kvaliteta staklo na ringlama , i kako se cisti.
Ja sam do sad imala sporet sa ravnom plocom , star je vec 20 godina , i staklo na njemu je fenomenalno. Mm ga cisti sa onom zicom , nigde se nije ogrebo , ma bas su ranije bile kvalitetne te ploce.
Sad me zanima kakve su ove. Vidim da bas bas prsti ostaju po ovim novim plocama , a za ciscenje , kakvi su ?




Maraj -> RE: Šporet (22.11.2016 7:55:42)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zeleni Frosch, on je ujedno i za inox.

[img]http://www.dodaj.rs/f/1p/ZM/24VgqHm5/509043183l.gif[/img]


Ana , ne vidim sliku [sm=zmeden.gif] moze li jos jednom , da znam sta da kupim




eca89 -> RE: Šporet (22.11.2016 8:23:48)

Maraj, ove ploče su nikakve za održavanje, povaća mi se, ribam svaki dan 2x!
Evo tog Frosha klikic
Ja i ovo koristim i ok mi je klik




Maraj -> RE: Šporet (22.11.2016 9:17:53)

Stvarno! Pa sta mislis da je bolje da uzmem sa onim obicnim ringlama?
Ja imam vec godinama sporet sa ravnom plocom , ali ove ploce su ranije bile kvalitetnije. Opet kazem mm je riba sa onom metalnom zicom. Nije se ogrebala nikada , koliko je kvalitetna , al eto crkla nam rerna




Ana RR -> RE: Šporet (22.11.2016 10:21:34)

Maraj, ja koristim zeleni Frosch. Ribanje žicom - alergična sam to. Moj tata tako riba šporet pa je skinuo sve oznake [sm=smiley29.gif] Elektrolux je dobra firma samo gledaj da imaju ovlašćeni servis sa delovima, ovde u Bg. Moji su pre par meseci menjali šporet i kupili su Gorenje, sa ravnom pločom. Mama je prezadovoljna a ona je baš kritična prema špretima, pogotovo prema mom za koji kaže da je mnogo spor [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Šporet (22.11.2016 10:30:35)

Mi imamo Gorenje sa ravnom plocom i zadovoljna sam. Jedina mana je sto nema u rerni ventilator i kora ili jelo mi mi bude pre gotovo sa strane suprotno od vrata.




wivern -> RE: Šporet (22.11.2016 10:54:27)

Ja imam neki stari gornje i super mi je. Ma samo da radi

Ja sam extremno zadovoljna svom proizvodima Frosh, a za odmascivanje koristim i ove proizvode

[img]http://www4.slikomat.com/13/1122/e4s-shuman.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/1122/l6w-sgrass.jpg[/img]




IvanaSK RR -> RE: Šporet (22.11.2016 11:28:57)

I ja imam ovaj Axel kao Wiv i dobar je.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>