RE: Šminkanje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Anoniman -> RE: Šminkanje (6.11.2012 20:42:39)

Ja se našminkam nekako, poenta je da šminkaš gornji sloj, iznad kapka, ali opet nisam sigurna kad to radim. I meni svaki put izgleda čudno. Vidi ovo, navodno ovako treba, nakapak svetlije a odozgo tamno.



[img]http://www4.slikomat.com/11/1106/nwa-zkjofl.jpg[/img]




Anoniman -> RE: Šminkanje (6.11.2012 21:55:38)

Meni je ovo kvantna fizika, nema šanse da to izvedem, za šminkanje sam promašeni slučaj[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Šminkanje (10.6.2013 16:19:13)

narucih vestacke trepavice,stizu,..nadam se da cu uspeti da ih samo stavim..




nata11 -> RE: Šminkanje (10.6.2013 16:54:05)

Gde si narucila Branki, preko neta?
Sve u vezbi zene, ja se sminkam 2x dnevno i mogu kompletno da se nasminkam bez ogledala. A tek sminkanje tokom voznje, tu sam profesionalac.
Za ovakav izgled ti treba olovka sa sundjerom, 2-3 nijanse senke, maskara ( Loreal telescopic preporucujem ili MF Fals lash) sajner beli, bela olovka ( u uglu oka ona daje sjaj) .




branki* -> RE: Šminkanje (10.6.2013 16:56:03)

nato,i ja se sminkam svaki dan i volim da se sminkam,i volim sminku.
ne,narucila sam od kozmeticarke gde idem u solarijum...




Maraj -> RE: Šminkanje (10.6.2013 21:24:24)

ja stavim maskaru rumenilo i to je sve [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Šminkanje (6.3.2014 7:59:10)

Reših sad u subotu da se ponovim nekim kurminom, ali ne znam koji bi sad uzela. Dok sam radila u Bg nosila sam onaj MF koji stoji dok ga ne isturpijaš sa usana. Mrzim to cimanje popravljanja. I sad nisam pametna koji bi uzimala [sm=zmeden.gif] Dal opet taj zacementiran ili neki drugi?
Verovatno bi uzela jedan 'boja kože' i jedan črveni, tamni... joj koliko ima od kad sam se šminkala... treba uzeti i olovke... auuuu

Dajte mi neke predloge - koje karmine koristite - ali baš KARMINE. SJajevi me ne interesuju




nata11 -> RE: Šminkanje (6.3.2014 8:12:10)

Ukoliko trazis nude moj predlog je MAC High Tea, totalno neprimetan na usnama.




Trcosava -> RE: Šminkanje (6.3.2014 8:41:36)

nato ne baš neprimetan, ali ne neki tamno braon... znači između, da se vidi da ga imam, a da nije neki koji vrišti. Dnevni. [sm=jezicek.gif]

na roze sam alergična. Kad sam pitala za karmin, mislila sam više na marku [sm=smiley1.gif] i kako se nanosi (da li je stick, na četkicu, puficu...)




nata11 -> RE: Šminkanje (6.3.2014 9:35:19)

Aham...pa najbolje Mac i MF, mada ja imam i jedan Oriflame koji trenutno koristim i super je.




nata11 -> RE: Šminkanje (28.4.2014 17:23:05)

Jel neko koristio NYX rumenila?




wivern -> RE: Šminkanje (28.4.2014 20:08:02)

Moja drugarica ima ono peach NYX rumenilo i prezadovoljna je. Ja sam koristila njihove senke i ok su mi.




dijana1* -> RE: Šminkanje (23.9.2014 21:50:26)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mame, da li neko zna kako se koristi spuzva z skidanje sminke od celuloze? [sm=smiley1.gif]





Mala Elena -> RE: Šminkanje (27.9.2014 0:49:50)

Ne znam da li ste videle pitanje? Jednu sam vec upropastila , ne bih i ostale [sm=smiley13.gif]
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mame, da li neko zna kako se koristi spuzva z skidanje sminke od celuloze? [sm=smiley1.gif]







mali_mis -> RE: Šminkanje (27.9.2014 6:00:59)

ME ja stvarno nemam pojma, prvi put cujem za tako nesto [sm=zz_biggrin.png]
Da pohvalim one senke sto sam dobila od mm. Lako se nanose, dugo traju (bez ikakvih podloga na kapcima, stavila sam samo senku, cisto da probam), ne skupljaju se po pregibima, sto mi je jako bitno, jer me to izludjuje.
Sad mi je narucio cetkice, da ne bi prstima [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Šminkanje (27.9.2014 23:14:48)

[sm=smiley13.gif] misterija! a kad nema uputstvo nisam trebala kupovati! Jednu koristila, pokvasila da operem sminku i vidim da je zapravo kao kamen nakon sto se osusila. Nije zvaka za seljaka . [sm=zz_eek2.png][sm=zz_big_green.png]




Sanchy -> RE: Šminkanje (28.9.2014 0:17:45)

I ja prvi put cujem,ja koristim onu Bozen rukavicu i odlicna je,dugo ih koristim




Bibilib -> RE: Šminkanje (28.9.2014 0:23:25)

Volim da se sminkam ali da to bude nezno za svaki dan i da deluje prirodno a kad idem negde (na svdbu ili rodjendan) onda volim da istaknem svoj izgled... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Samo tata koristim puder inace svaki dan nikako,za svaki dan dodje u obzir olovka za oci,kreon i maskara i neki sjaj za usne...[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Šminkanje (28.9.2014 0:26:44)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

[sm=smiley13.gif] misterija! a kad nema uputstvo nisam trebala kupovati! Jednu koristila, pokvasila da operem sminku i vidim da je zapravo kao kamen nakon sto se osusila. Nije zvaka za seljaka . [sm=zz_eek2.png][sm=zz_big_green.png]

Da nije kao ona "jelenska koza" valjda se tako zove ono za stakla. Probaj da je opt pokvasis...




Mala Elena -> RE: Šminkanje (28.9.2014 0:32:02)

Rupicasto je, kao sundjer, mekano na dodir ali posle pranja je kamen. Probala sam da skinem zaprljano sa sapunom i mlekom za skidanje smiinke ali ne pomaze...Imam jos dva nova.[sm=smiley13.gif]




mati -> RE: Šminkanje (28.9.2014 0:35:51)

Pitaj cika gugla.[sm=smiley1.gif] Kucaj sve sto ti pise na pakovanju. Pa nas prosvetli ovde. Daj sliku...




Mala Elena -> RE: Šminkanje (28.9.2014 1:12:58)

Ne mogu sada da prebacujem sliku na komp ...zuji . Sutra cu. ..kucala ja, najjace sto ne pise nista osim zemlje porekla i da je od celuloze! [sm=smiley36.gif]
Kucala sam na google ali nEsam nasla ! Ove su Cotoneve neke.




Sanchy -> RE: Šminkanje (28.9.2014 1:42:51)

Sad sam videla na sta mislis,ja sam imala taj sundjercic zuti pre par godina,nista posebno,nakon upotrebe operem ga sapunom,,isto kao i ovu bozen rukavicu i to je to..ne moze nikad da se opere da bude kao nova




Mala Elena -> RE: Šminkanje (28.9.2014 1:50:24)

Naravno da ne ocekujem da bude kao nova, nego da se skine sminka sa nje i da ne bude gruba, poderah kozu a mokra se ne moze koristiti ...




mati -> RE: Šminkanje (28.9.2014 1:55:40)

Meni je bozenkina rukavica vecna... Bas lepo osmisljena i trajna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>