RE: Šminkanje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


vikiveki -> RE: Šminkanje (23.7.2015 23:25:20)

Znači ona zna i sama da se našminka...šta znači devojčica.Moja uopšte ne voli da se šminka,ja moram da je podsećam da malo nešto stavi kada negde krene na rođendan




jovana jojo -> RE: Šminkanje (23.7.2015 23:28:59)

Zna ona da se dotera samo tako,zato sam već negde i komentarisala da će verovatno biti manekenka




nata11 -> RE: Šminkanje (24.7.2015 11:00:19)

IZVORNA PORUKA: veselica

Nato na koje mislis na te sto Viki rece iz smokija za deci ili ove zlatne za nas odrasle [sm=smiley36.gif]
Pre neki dan sam u kozmetickom salonu dobila jednu srebrnu privremenu tetovazu gratis,jer sam radila dosta tretmana,bas mi se dopala.Skroz je bila mala stavila sam je na zglob ruke i prelepo izgleda.A nisu ni skupe od 3e pa sve do 10,20 zavisi od velicine.


Koliko to traje? Mislim da je skupo. Ja sam komplet ovih metalic (zlatna,srebrna i crna) plati 3 e, a ima kod kineza slicne za 150 dinara.




cockic -> RE: Šminkanje (24.7.2015 12:05:03)

Da mi je neko ranije rekao da crvena kosa i beo ten izgleda ok rekla bi nema šanse.ja sam sad skoro dve godine crvena.svi mi kažu da mi super stoji na boju očiju imam zelene oci.tako da sam za sad crvena pa kad osedim vraćam se u plavo[sm=smiley36.gif]a sto se šminke tiče koristim samo rumenilo,maskaru labelo i to je sve.zelenu senku ponekad.šminkanje mi traje 2minuta.




veselicaa -> RE: Šminkanje (24.7.2015 13:16:38)

IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: veselica

Nato na koje mislis na te sto Viki rece iz smokija za deci ili ove zlatne za nas odrasle [sm=smiley36.gif]
Pre neki dan sam u kozmetickom salonu dobila jednu srebrnu privremenu tetovazu gratis,jer sam radila dosta tretmana,bas mi se dopala.Skroz je bila mala stavila sam je na zglob ruke i prelepo izgleda.A nisu ni skupe od 3e pa sve do 10,20 zavisi od velicine.


Koliko to traje? Mislim da je skupo. Ja sam komplet ovih metalic (zlatna,srebrna i crna) plati 3 e, a ima kod kineza slicne za 150 dinara.

Nato meni je trajala tri dana ali ja nesto nonstop spremam,cistim pa oko bazena sa decom.A to su one zlatne i srebrne tetovaze mogu da se lepe svuda po telu,na stomaku,nogama,oko grudi,kao ogrlica ili narukvica.Ja sam moju dobila za dz,mada sigurno nije 3 e jer je bila bas mala,sada mi bas krivo sto nisam slikala pa da vidis.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0724/ibp-tetova.jpg[/img]
Ja sam imala kao ovu prvu na levoj ruci,nesto slicno.U salonu ih ima devojka koja radi manikir,tj ona ih prodaje i bas cu opet da stavim neku,samo malo vecu.




Anoniman -> RE: Šminkanje (2.9.2015 9:37:09)

zna li neko kakva je impala sminka,da znam da li da stavljam na lice, juce sam dobila punu kesu , i puderi, i senke, i rumenilo, olovke za oci i usta,alajneri, maskar...

puder retko kada stavljam jer se retko sminkam, a koristim vichy ..




Maraj -> RE: Šminkanje (2.9.2015 9:49:26)

Um i ja nisam koristila tu kozmetiku. Puder takodje al uzimam tonirane kreme od vichy-ja. One su mi supet kao podloga za jesen / zimu. Imam utisak i da me stiti od vetra




branki* -> RE: Šminkanje (2.9.2015 9:51:39)

um,impala je dobra kuca.koristila sam maskaru i ajlajner.
mislim,ne ocekuj spektakularno,nije u rangu sa maxfactorom ,ali je sasvim korektno.




veselicaa -> RE: Šminkanje (2.9.2015 10:08:23)

Um koliko ja znam to je jeftinija kozmetika,ali ne verujem da je losa.Probaj dok si kuci neki proizvod,mada ne verujem da ce ti smetati.Nego,od koga si dobila,odavno nisam videla tu marku po prodavnicama?




nata11 -> RE: Šminkanje (2.9.2015 10:22:31)

Impala je sasvim solidna ali meni preslaba. Ona mi je negde u rangu sa Maybellin puderom. Volim njihov alajner i maskara nije losa za svaki dan.
Moja koza nikako ne podnosi Vichy od krem preko pudera, sve sto sma probala je bilo uzas.
Ja sam obozavaoc MF, boljeg puder od LP nema




madre -> RE: Šminkanje (2.9.2015 11:27:29)

joj, um tebi svaki dan dolazi neki deda mraz[sm=smiley36.gif]
nisam koristila impalu, moja drugarica kaze da su im senke bas postojane, to je sve sto znam... ne vidim razlog sto ne bi stavljala ako je u roku[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Šminkanje (2.9.2015 11:51:11)

madre dobila sam od mm[sm=smiley36.gif] a on mucenik nije znaao koji broj pudera koristim pa sam dobila, od sva 3 pakovanja, po 3 broja[sm=smiley36.gif]
una je sinoc isprobala olovke za oci i za usta[sm=smiley29.gif] njoj se mnogooo svidjaju[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Šminkanje (29.12.2015 19:56:08)

Obozavam da se sminkam!!sad sam pocela,posto nigde ne izlazim,u grad i tako to,a ne idem ni na posao,da se nasminkam skroz sve komplet i tako vodim b na casove ,jer mi je to jedini izlazak,dodje mi nekako.




Torbica -> RE: Šminkanje (29.12.2015 22:40:03)

Ja sam se navukla, sad se sminkam i kad sam samo kuci... Kriza srednjih godina [sm=smiley4.gif] Mislim, volim kad se smeknem u ogledalo da se nasmesim, a stvarno je sminka cudo.
Nedavno sam otkrila Deborah eye-liner olovku, al je dobraaaa. Kao za mene [sm=smiley36.gif] Gomilu lajnera sam isprobala i uvek mi nesto smeta, nije mi lako, e sa ovom olovkom, bas je lako. [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Šminkanje (29.12.2015 22:56:32)

Ja sam nekada u dva poteza stavljala ajlajner i to onaj kao četkica.. jbt, ujutru pre škole obavezno sam se šminkala, nigde bez ajlajnera. Samo sam odjednom prestala da ga koristim. Volim da se šminkam ali meni stoji samo blaga šminka, sa malo jačim rumenilom i karminom izgledam groooozno!




branki* -> RE: Šminkanje (30.12.2015 9:45:35)

Ja ajlajner ne umem jednako da stavim,isto koristim olovku.




mamin mish -> RE: Šminkanje (30.12.2015 10:03:56)

Ja se u poslednje vreme jako slabo sminkam a i kad se nasminkam to bude samo maskara i neki sjaj. Alajner nikad nisam znala da stavim.




nata11 -> RE: Šminkanje (31.12.2015 10:26:38)


IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja ajlajner ne umem jednako da stavim,isto koristim olovku.


Zelja u 2016 - nauciti da stavljam alajner kao sto ima Adel [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Šminkanje (31.12.2015 12:19:14)

Ne znam da li sam ikada stavila ajlajner[sm=zmeden.gif]
Moja sminka ionako ne podrazumave na ocima nista sem senke i maskare.
Za mene je otkrice senka za obrve, odusevljena sam sa njom.




Trcosava -> RE: Šminkanje (31.12.2015 12:31:23)

Pošto imam oči kao isprepadana sova, za mene ne postoji lajner ili olovka. A obožavam onaj mackasti izgled, no jednom sam to stavila, pa ljudi moji komotno sam mogla kao strasilo na njivu da idem. Ovde sada je vrhunac šminkanja maskara [sm=jezicek.gif]
A volim šminku, samo ne vidim poentu šminkanja kući. Fali mi šminkanje za posao
A, da. Maskara samo na gornje trepavice, na donje ako stavim - kao klovn




branki* -> RE: Šminkanje (31.12.2015 13:12:33)

Jess,tu senku za obrve sam skoro videla,nisam jos isprobala,i dalje koristim olovku.mozda probam.
Trco,i ja maskaru samo na gornje trepke,strah me da mi se ne razmaze ako stavim i na donje.




Anck Su Nmaun -> RE: Šminkanje (1.1.2016 17:10:23)

Svaki dan se sminkam, ali pod tim podrazumevam, kreon i maskaru!
Godinama sam koristila ajlajner ali sad u poslednje vreme stavljam kreon jer kad se razmaze budu Smokey Eyes. Mada se pre skine nego ajlajner, pa bas kad negde posebno idem stavim njega.




wivern -> RE: Šminkanje (1.1.2016 22:39:59)

Ja obozavam ajlajner i najcesce sam tako nasminkana. Doduse u poslednje vreme se uopste ne sminkam jer sam bljaks, ali cu se naterati uskoro da se vratim u normalu.
Kad nije ajlajner onda bude smokey eyes, sto kaze Anck.




jess021 -> RE: Šminkanje (1.1.2016 22:40:15)


IZVORNA PORUKA: branki RR

Jess,tu senku za obrve sam skoro videla,nisam jos isprobala,i dalje koristim olovku.mozda probam.
Trco,i ja maskaru samo na gornje trepke,strah me da mi se ne razmaze ako stavim i na donje.

Branki, za mene je ta senka otkrice. Odlicna je. Sredis obrve u dva poteza, treba samo par dana da se naviknes. I mnogo prirodnije izgleda.




emicaa -> RE: Šminkanje (1.1.2016 22:42:44)

Kod mene maskara,ajlajner,sjena za obrve i labelo,nekad ako nemam živaca za ajlajner stavim sjenu i dosta [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>