RE: RAK (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Sanchy -> RE: RAK (19.3.2014 23:52:11)

Saucesce [sm=smiley13.gif]..nazalost imam dve identicne price,deda vitalan,nikad bolestan odjednom se razboleo,rak creva,umro u roku od par meseci u 64 godini tako i svekar,vredan radan ,nikad bolestan,rak pluca,metastazirao na kosti,bolovi neopisivi ,otisao u roku od dva meseca[sm=smiley13.gif]..neverovatno koliko podmukla bolest i koliko je tesko dijagnostikovati na vreme jer mahom ne daje nikakve tegobe u tom samom startu kada je moguce nesto uciniti,,besna sam na medicinu uopste[sm=smiley35.gif],tolike pare za istrazivanja i tolike godine i ne znaju ni zasto nastaje a kamoli da su na pragu nekom leku..




dijana1* -> RE: RAK (20.3.2014 7:53:15)

Olga primi moje saucesce[sm=smiley13.gif]
[sm=smiley31.gif]




Olga75 -> RE: RAK (20.3.2014 9:09:52)

hvala vam puno drage moje [sm=smiley31.gif]
on se muke resio nedobog nikome takve
prokleti kancer jako je strasan kraj od njega [sm=smiley19.gif]




Torbica -> RE: RAK (31.3.2014 13:46:52)

https://www.youtube.com/watch?v=0vygjXt3AtI




Torbica -> RE: RAK (26.4.2014 14:25:07)

http://zelenenovine.wordpress.com/zelena-apoteka/rak-sve-o-raku/beogradanin-savladao-opaku-bolest-pobedio-rak-pluca-i-pomaze-obolelima/




Anoniman -> RE: RAK (26.4.2014 14:35:52)

Torbice stalno citam tvoje linkove, evo da malo apdejtujem svoje postove.

Sestra za 2 nedelje ide na 3 dozu hemoterapija, tacno na njen 2o rodjendan, psihicki je bolje, bori se, kosa je opala, licno ja sam je osisala, veoma tezak momenat u mom zivotu, noge su mi se tresle. Prve 3 hemot. je tesko podnela, bol u nogama, umor, povracanje, mucnine, posle 28 dana otisla je na drugu dozu, sada nije povracala, ali mucnine i umor su biii prisutni. Uopste nije propala, a ni smrsala, lepo izgleda, eto smao sto sada nema kosu, i nosi te marame. Posle ove druge doze malo je vise bleda, ali to se organizam bori sa otrovima, ks je dobra, cak je pocela svako jutro da vodi biciklu i radi vezbe. Hrani se zdravo, jednom u mesec dana malo zgresi pa pojede nesto sto ne bi smela, slatkise ne jede uopste, ribu cesto, meso belo 1 u nedelju dana... Pije cak po 5-7l vode. Ne koristi so, pije srebrnu vodu, aroniju, zeolit, ni sama ne znam sta jos od preparata. U medjuvremenu pocetkom aprila je bila na kontroli kod dr. Subotica, rendgen i skopija su odlcini. 28.5 ima zavrsnu kontrolu i konzilijum, i svi se nadamo da ce to biti kraj ove opake bolesti.




Torbica -> RE: RAK (26.4.2014 14:48:21)

UM, mislim i ja na tvoju seku. Bice sve gotovo, sigurna sam. Kako je ozbiljno sve shvatila, promenila ishranu, ne moze da ne bude dobro! [sm=smiley31.gif]




lelaigor -> RE: RAK (26.4.2014 14:56:23)

Um, baš mi je drago! [sm=bravo.gif] Nekako mislim da svaku hemoterapiju tako teško podnosi jer se organizam bori. Npr. tetka mm uopšte nije imala nikakve simptome kad je primala hemoterapije, smršala je, izgledala užasno, izgubila volju za sve i ispalo je kako je ispalo [sm=smiley19.gif] Mislim da će tvoja seka biti super! [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: RAK (26.4.2014 14:57:18)

Hvala sto mislis[sm=smiley31.gif].

Bas je obazriva sto se toga tice, jedva je nateramo da malo zgresi, jede neke stvari sto nikada ranije nije mogla ni da zamisli, hleb je potpuno izbacila, uglavnom jede od pirinca, i mama joj pravi heljdin i razani, jede tacno u odredjeno vreme svaki dan. I bas se pridrzava odredjenih pravila, cita o tome na internetu, o GMO hrani, ali najbitnije je da je psihicki bolje, i da se bori!

Dace Bog da tog 28-og sve bude ok!

I ja se nada Lela, da ce sve biti ok, ove druge nije cak ni tako tesko podnela, jedino sto ta 3 dana dok prima i narednih 7 dana, ne pita ni za koga, uglavnom prespava, cak ni za Unu...




Torbica -> RE: RAK (26.4.2014 15:02:51)

UM, takva ishrana kao sto znas pomaze organizmu da se bolje bori, ni ne treba da gresi u ishrani, ogromnu stvar je uradila, za svaku pohvalu! Ajd pa da 28-og nazdravimo! [sm=bravo.gif]




jovicaa -> RE: RAK (26.4.2014 22:19:18)

unina mama, nadam se da ce sve biti dobro! odlicno je sto ona ima i dalje puno energije i pored hemoterapija, svaka cast, pravi je borac!




Anoniman -> RE: RAK (26.4.2014 22:24:45)

Da , kako je bilo u pocetku, i kako se bila predala, mislila sam nece biti nista, ali bori se kao lav, ipak je premlada, i sve je ovo snaslo, umesto da uziva u zivotu... ali samo da sve bude ok!




Meisje -> RE: RAK (26.4.2014 22:27:56)

Bice sve super,drzimo fige[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




jovicaa -> RE: RAK (26.4.2014 22:33:58)

odlicno je sto je presla na zdraviju ishranu. ali ja mislim da je sirova ishrana(raw food) bas bitna kod raka i da zaista pomaze...
mom dedi je pomogla, ona je drugi covek od kad jede sirovu hranu, mnogi zdravstveni problemi koje je imao ceo zivot, su prestali od kad se tako hrani.. podmladio se i fizicki i psihicki. tako da eto ja na osnovu bliskog primera kazem. sve informacije mozete naci na internetu.
jeste veliki korak prelazak na sirovu hranu, ali mislim da je neophodan kod lecenja raka.
i treba sto vise da bude na suncu, da solarizuje vodu, ne znam da li ste cule za to.. onda i vezbe su dosta bitne, da bi se telo napunilo kiseonikom, a vidim da pises da vezba.
samo napred i hrabro[sm=bravo.gif] i svaka cas_t na snazi i istrajnosti. daj boze da iz ovog izadje samo jaca i svesnija[sm=bravo.gif], a bice tako!




Anoniman -> RE: RAK (26.4.2014 22:37:05)

Hvala Jovice na savetima , prenecu joj i to! Da puno faktora utice na izlecenje.

Mei, nadamo se , hvala vam svima na podrsci![sm=smiley31.gif]




meyo -> RE: RAK (26.4.2014 22:38:09)

UM drzim fige i nego sta nego ce biti dobro [sm=bravo.gif]
moj jedan jako mladi kolega godina kao tvoja sestra je cak 4 mjeseca bio o sterilnoj sobi pod terapijom konstanto al sve je proslo i on je ok. Tako da samo pozitivno




anci kv -> RE: RAK (26.4.2014 22:39:08)

UM[sm=smiley31.gif]




jovicaa -> RE: RAK (26.4.2014 22:41:15)

sve to mozete naci na internetu, detaljno! e sad lako je meni da pricam, ali eto prenesi joj..
drzite se, saljem vam puno pozitivne energije[sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: RAK (26.4.2014 22:42:54)

Zenske[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Maslacak15 -> RE: RAK (26.4.2014 22:51:41)

UM puno pozdravi seku hrabricu!! [sm=smiley31.gif] Izguracete i taj jos jedan mesec i bice sve ok. Mora da bude....




dijana1* -> RE: RAK (26.4.2014 23:18:49)

UM, sestra ti je veliki borac[sm=bravo.gif] napravila je veliki korak i verujem da ce biti sve uredu[sm=smiley31.gif]




mtajcica83 -> RE: RAK (26.4.2014 23:53:49)

UM[sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.5.2014 0:09:07)

Sestra je juce odradila skener, rezultati super, nema naznaka nekom novom tumoru. Sutra ide u Bg na konzilijum, dace Bog da budu lepe vesti, i da je ovo kraj ruzne price, i pocetak novog lepseg poglavlja u njenom zivotu!




bubulence -> RE: RAK (30.5.2014 0:11:11)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sestra je juce odradila skener, rezultati super, nema naznaka nekom novom tumoru. Sutra ide u Bg na konzilijum, dace Bog da budu lepe vesti, i da je ovo kraj ruzne price, i pocetak novog lepseg poglavlja u njenom zivotu!


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: RAK (30.5.2014 0:15:32)

Odlicno! Veliki je ona borac.[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>