RE: Tupperware (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Trcosava -> RE: Tupperware (6.8.2014 21:42:37)


IZVORNA PORUKA: Didy

Da, mislila sam na tu s trouglićima, a nisam znala za ovu što ima obeleženo. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Torbice, pozovi i mene sledeći put kad bude prezentacija. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



Koleginica mm prodaje Tupperware, dobili smo par stvari na poklon i jedno što mi je ok je neka eko flaša za poneti (to za Anu koristimo). I sad me Didy zaintrigirala za te trougliće, mislim moje su daleko od savršenog i ne dotačinje me što nisu jednake, ali zašto ne bi bile ako mogu. I sad odem da pogledam cenu. 30€ za podlogu??? haha ako dobijem 50% popusta možda razmislimda je uzmem, u suprotnom uživaću u mojim nejednakim i ukusnim kiflicama [sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Tupperware (6.8.2014 21:51:08)

Moja prijateljica prodaje, pa je jednom bila kod mene zurka. Pitacu je, sad je na moru, pa da dodjes Didy. Ja se ne bavim time pa necu vise organizovati, ono jednom sam ih ispostovala da budem domacica.
Ja bih zadnji dinar dala! Doduse, na porucenu robu sa moje prezentacije, oklagiju i jos jednu posudu sam dobila na poklon!




New Mom -> RE: Tupperware (6.8.2014 22:23:21)

Evo Didy, moja kuma se time bavi. Mogu da ti organizujem ako hoces.

Ja sam se sad zapalila (smejacete mi se) na kutije za cuvanje krompira i luka.
Kuma hoce da sizne sa mnom, prakticnost mi je nula, uzimam cisto na estetiku.[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Tupperware (6.8.2014 22:29:55)

ha ha New Mom. Videla sam to za krompir. Svidja mi se.




Torbica -> RE: Tupperware (6.8.2014 22:33:14)

Ja kako sam krenula, doci cu i do tih... [sm=smiley1.gif] Lepe su!




superm -> RE: Tupperware (6.8.2014 22:39:22)

Gde da nadjem cenovnik?




New Mom -> RE: Tupperware (6.8.2014 22:40:56)

Preuzmi sa sajta: http://www.tupperware.rs




superm -> RE: Tupperware (6.8.2014 22:43:26)

Isla sam na njihov sajt ali ne vidim nigde cenovnik[sm=zmeden.gif]




Trcosava -> RE: Tupperware (7.8.2014 7:04:11)

Nađi link za katalog, tamo su cene.




Peace* -> RE: Tupperware (7.8.2014 8:22:43)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam se sad zapalila (smejacete mi se) na kutije za cuvanje krompira i luka.



Nema šanse da ti se smejem, ja patim za njima već više od pola godine.
Moja keva ima, i kaže - ništa spec, otprilike, za krompir i luk uzmi bilo koju kutiju u plastikari. Kaže da to ipak ne vredi tih para.

New Mom, je domaćica dobija poklon?
Moja keva je organizovala pre nekih recimo godinu (možda i više [sm=zmeden.gif]), i znam da su tad domaćice dobijale poklon (mi dobile set posuda za zamrzivač. [sm=bravo.gif]




superm -> RE: Tupperware (8.8.2014 11:49:12)

Da li neko ima Microwave Gourmet? Razmisljam da ga nabavim.




Torbica -> RE: Tupperware (8.8.2014 11:55:06)

Rece mi ova moja prijateljica da on povremeno bude na onom letku snizenja pa da se strpim, povremeno ga stave. Javljam ti kad bude!
Sad treba 10-og da izadje nov letak sa akcijskim artiklima.
Inace, uzela sam i nozic za guljenje voca/povrca i sjajan je. Guli u oba pravca, dakle krenete nesto da gulite odgore nadole a onda samo nastavite od dole na gore bez odaljavanja nozica od objekta guljenja.




superm -> RE: Tupperware (8.8.2014 12:04:33)

Zvala sam predstavnistvo u BG-u. Trenutno je na snizenju. Kaze zena slabo se kod nas prodaje zato sto nasi ljudi misle da je mikrotalasna losa po zdravlje[sm=smiley36.gif]. Ja to ne mislim. MG mi zvuci kao dobra ideja za brz i zdrav obrok.




Torbica -> RE: Tupperware (8.8.2014 13:08:49)

Strava! Onda je vec izasao taj letak sa akcijama? Jedva cekam da vidim! Kupujem ga i ja!




Torbica -> RE: Tupperware (8.8.2014 13:27:02)

http://www.tupperware.rs/cps/rde/xchg/cmc1/hs.xsl/84.html

Nema ga jos zvanicno na sajtu!




jabudic -> RE: Tupperware (8.8.2014 14:00:48)

Skoro je naša agencija organizovala dio incentive putovanja kroz Crnu Goru za najbolje prodavce ovog posudja u Francuskoj :) Možda sam malo off, ali iznenadih se kad vidjeh ovu temu, to je iz mog ugla bio jedan jako zahtjevan dosije :)




superm -> RE: Tupperware (8.8.2014 14:55:46)

Meni je rekla da ga ima na stanju, nije jos na letku akcija, ali je snizena cena duplo zato sto nije trazen.




Torbica -> RE: Tupperware (8.8.2014 15:19:46)

Hvala na ovoj info! [sm=smiley1.gif] Kod nas nije tako..




Torbica -> RE: Tupperware (4.11.2014 19:35:17)

Peace, evo Nova Klasika za cuvanje hrane.
http://www.tupperware.hr/cps/rde/xchg/cmc1/hs.xsl/429.html
U njima cuvam kuvana jela a i unapred narendano povrce, pa tokom nedelje samo izvadim i zacinim. Npr kupus je 7 dana kao da si ga bas tad rendala. [sm=smiley1.gif] I tako tri vrste povrca u tri posude i ne razmisljam ni o salati tokom nedelje. Ne pitaj me koliko ih imam, vagon! [sm=jezicek.gif]




Peace* -> RE: Tupperware (5.11.2014 8:37:40)

Hvala [sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Tupperware (5.11.2014 20:35:18)

I drugi put draga!
Ja sam se dopunila jos i sa njihovim Speedy Chefom za mucenje, i seckalicom na onu kao gurblu [sm=jezicek.gif] - ekstra je, a porucila sam i onaj kifl party sto ga je Didy spominjala!




dunja RR -> RE: Tupperware (5.11.2014 20:42:10)

Torbi a jel kupuješ sa ovog hr sajta ili?




Torbica -> RE: Tupperware (5.11.2014 20:47:59)

Ne draga, kupujem od drugarice koja se uzgred bavi time a inace predaje informatiku u Gimnaziji.
A pratim ih ovde http://www.tupperware.rs/ mada mi i ona posalje letke sa akcijama.




dunja RR -> RE: Tupperware (5.11.2014 21:07:25)

Hvala Torbi, odoh da pregledam katalog i da nađem cene [sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Tupperware (5.11.2014 21:11:25)

Ma nista! Cene budu na letku, kad odes u Proizvodi pa imas - promocije u toku. A za cene iz redovnog kataloga ja pitam drugaricu, nema ih. Imas na sajtu i kontakt, pa preko tel mozes doci do info. Meni je pomoglo sto sam gledala na Youtube proizvode i iskustva, tako da sam znala sta od cega da ocekujem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>