RE: Tupperware (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Klarita -> RE: Tupperware (5.11.2014 22:14:18)

Navodite me na "greh"[sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Tupperware (20.11.2014 10:49:57)

Kaže koleginica da Tupperware ima neku posudu za pravljenje pudinga. Bukvalno se sipa topla voda / mleko, puding se razmuti u drugoj posudi, saspe sve u jednu, tu tupperware, meša dva minuta, i puding bude kremast kao kupovni a ne pihtijast kao kad ga ja klasično skuvam.

[img]http://www4.slikomat.com/13/1120/4z-index.jpg[/img]

Jel ima neko iskustva?




New Mom -> RE: Tupperware (20.11.2014 16:52:30)

Ja ne pravim pudinge pa ti nisam od pomoci.
Al imam to na slici, a imam i onu od 0.5l koja gore ima onu resetkicu. Moja kuma u tome smucka i smesu za palacinke.




Torbica -> RE: Tupperware (20.11.2014 19:52:42)

Ja znam da se u posudi koju zovemo Mixer (ima manji i veci) uredno spremi besamel sos bez kuvanja, po ovom principu - vruce mleko i muckanje. Pisala sam drugarici pa cu videti da li je to to. Imam i veliki i mali mixer i palacinke su perfektne, bez sudova, miksera, direktno se iz tog njihovog sipa u tiganj. Okacicu recept za njihove palacinke, a mixer imam i veliki i mali [sm=smiley4.gif]

A ovo sto je Peace okacila se zove - Posuda za miksiranje!




Peace* -> RE: Tupperware (21.11.2014 8:43:26)

Jel možeš i cenu da mi saznaš?




Torbica -> RE: Tupperware (21.11.2014 17:11:55)

Mogu naravno! Javljam cim se javi.




snezap -> RE: Tupperware (22.11.2014 15:58:20)

imam par cinija sa poklopcima i u njima cuvam hranu kada ostane.
imam kutiju za zacine, da sto duze ostanu svezi




Torbica -> RE: Tupperware (23.11.2014 10:53:28)

Peace, pise mi drugarica ---- Mislim da je u pitanju mikserica... Ajd pitam pa ti javim, a ta mikserica je inače ludilo, možeš da kuvaš palentu, griz i sve tog tipa za 5 minuta sa samo vrućom vodom, da topiš čokoladu, da praviš kiselo mleko i jogurt...Javiću ti da li služi i za puding, a ako je uzmeš sigurno neće biti promašena investicija.

Pitala sam za cenu, pa javljam kad javi.




Torbica -> RE: Tupperware (23.11.2014 22:36:23)

Cena je 2940 din.




choopa choops -> RE: Tupperware (23.11.2014 22:48:42)

Ja se inače ne palim na ovo sve, ali sad ste me pokolebale [sm=smiley36.gif] Ova posuda djeluje baš dobro [sm=smiley20.gif]




Peace* -> RE: Tupperware (24.11.2014 10:27:09)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Peace, pise mi drugarica ---- Mislim da je u pitanju mikserica... Ajd pitam pa ti javim, a ta mikserica je inače ludilo, možeš da kuvaš palentu, griz i sve tog tipa za 5 minuta sa samo vrućom vodom, da topiš čokoladu, da praviš kiselo mleko i jogurt...Javiću ti da li služi i za puding, a ako je uzmeš sigurno neće biti promašena investicija.

Pitala sam za cenu, pa javljam kad javi.


Ja imam ono za kuvanje testa, pirinča... Znaš? Jel veruješ da stoji neraspakovano? [sm=smiley9.gif]

Choopy, Tupperware je haos. Ali to ne vredi da ti pričamo. Napravi prezentaciju, tada će ti biti kristalno jasno.




Torbica -> RE: Tupperware (24.11.2014 18:12:48)

Peace, kod mene sve radi punom parom, a ta posuda sto ti je neraspakovana, grehota.
Ja kuvam na pola snage mikrotalasne, testo 10 minuta, pirinac 15 minuta. To je za u mikro.

A imam i onaj Termo top, njega ne koristim za kuvanje, bolja mi je ova sto kuva u mikro.




choopa choops -> RE: Tupperware (24.11.2014 18:57:10)

Tasho ma znam ja. Svekrva mi je zaluđena s tim. Ima Tupperware od kada je valjda prvi put izašao na našem tržištu [sm=smiley36.gif] Sad nešto nije pri novcima, pa ne kupuje. A ova mi se miks činija baš svidjela, a čini mi se da nema. Možda bih joj mogla kupit za rođendan ako bude bila dobra [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]





Torbica -> RE: Tupperware (24.11.2014 19:04:44)

[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Tupperware (12.10.2015 23:04:16)

Micro Gourmet i jos sto cuda, tj, sve sto izadje [sm=smiley4.gif]...
Ljubav je to, mnogo volem Tupperware!




superm -> RE: Tupperware (12.10.2015 23:43:13)

A kakav je Microdelight? Taj mi se sviđa.




nata11 -> RE: Tupperware (13.10.2015 18:58:59)

Jel mogu da pitam nesto a da ne zamerite? Cemu toliko odusevljenje ovim posudjem, jel se stvarno isplati za jednu plasiku placati po 15 e? Jesu te ciije 3u1 tipa u njoj mesas i gurnes da ispeces u rernu?




Torbica -> RE: Tupperware (15.1.2016 22:22:54)


IZVORNA PORUKA: superm

A kakav je Microdelight? Taj mi se sviđa.

Ooooodlican! [sm=smiley4.gif]

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel mogu da pitam nesto a da ne zamerite? Cemu toliko odusevljenje ovim posudjem, jel se stvarno isplati za jednu plasiku placati po 15 e? Jesu te ciije 3u1 tipa u njoj mesas i gurnes da ispeces u rernu?


Nato, meni je i vise nego odusevljavajuce da hrana koju spremim tokom vikenda mozemo jesti minimum 7 dana bez ikakve bojazni da se pokvari. Dakle, ne jedemo smrznuto. Ovde spadaju sva jela sa mesom, krompirom, corbice.... Najdalji eksperiment mi je zakuvana pileca supica koju smo jeli 8 dana od zakuvavanja - ona klasicno ako izdrzi tri, plafon... Dalje, svidja mi se sto narendan kupus, mrkva ili bilo sta drugo ne dobija koricu, crnilo.... sve je sveze minimum 7 dana od dana rendanja... Posude u kojima mi prsute i narezani sirevi takodje mogu stojati uvek spremni a da ne razmisljam.. Mogla bih jos nabrajati, ali meni je ovo vise nego odusevljavajuce da kao majka troje dece sa punim/prekovremenim radom imam uvek resenu klopicu, svezu, koja danima stoji i kao u menzi, neki dan dodje na red... Nista se ne pokvari, nista ne baca. Mnogo mi znaci.




nata11 -> RE: Tupperware (31.1.2016 16:58:14)

To je onda i te kako korisno. Idem da razgledam [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Tupperware (3.5.2016 15:25:33)

Devojke, da li neko zna koja je cena Tupperware loptice za ukrašavanje?




Maraj -> RE: Tupperware (3.5.2016 15:53:56)

Vidim da je Ana pisala , pa udjoh da vidim o cemu se radi. Prvi put cujem za ovo posudje... gde kupujeto to? Zar je roliko prakticno? Kako sud od plastike moze sam da bari pirinac?




Torbica -> RE: Tupperware (3.5.2016 19:24:06)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Devojke, da li neko zna koja je cena Tupperware loptice za ukrašavanje?


Ana, bude oko 2000.

Maraj, evo.
http://www.twcafe.rs/proizvodi.php?Posuda--za-kuvanje-pirin%C4%8Da-67f8a9




New Mom -> RE: Tupperware (3.5.2016 20:58:05)

Anci, kuma moja pokrenula blog sa receptima u saradnji sa tw, mozda si videla kod mene na fb.
U svakom slucaju, u okviru toga ce uvek biti aktuelan katalog, pa mozes pogledati.




Ana RR -> RE: Tupperware (3.5.2016 22:06:19)

NM, je l to ono sa recikliranjem jaja? Tu sam videla lopticu i baš mi dobro deluje.




New Mom -> RE: Tupperware (4.5.2016 0:46:30)

Jeste, to je taj blog.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>