RE: Stan ili kuća? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


degu -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 16:45:13)

Kuca sto se mene tice uvek, uvek posla oko nje, ali tu privatnost i slobodu ja ni u jednom stanu nisam osetila. Mozes da skaces, vices i da ne mislis jel smeta onom.gore, jel smeta onom dole. Pa rostiljanje, kotlic, basta, bazen, pesak, ma sta ti dusa pozeli




Sanjica26 RR -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 16:57:24)

o tome ja mastam, ali dzabe mastam[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 20:30:40)

Ali da je kuca na samom kraju grada , gde je svaka druga kuca a svaki drugi plac i iza njive. A i komsiluk ...dzipsi kings.
Ali lepa kuca sa velikim lepim dvoristem.




emicaa -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 21:47:59)


IZVORNA PORUKA: degu

Kuca sto se mene tice uvek, uvek posla oko nje, ali tu privatnost i slobodu ja ni u jednom stanu nisam osetila. Mozes da skaces, vices i da ne mislis jel smeta onom.gore, jel smeta onom dole. Pa rostiljanje, kotlic, basta, bazen, pesak, ma sta ti dusa pozeli

Degu draga svaka ti je zlatna [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 21:50:23)

To jeste ja potpisujem ...ali logacija? [sm=zz_unsure.gif] u ovom slucaju [sm=smiley24.gif]




veselicaa -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 21:51:14)

Leti-kuca,zimi-stan[sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 21:56:50)

Veselice mislim da si joj skroz pomogla [sm=smiley36.gif]
Anck sto se mene tice bez obzira na lokaciju, posebno u NS-u gde svugde lako stizes gradskim. I ja sam na periferiji naseg divnog grada i jeste da me to malo smara sto mi je sve daleko, s druge strane imamo mir.




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 22:01:02)

Znas gde se lomim...zbog dece.
Ja sam autom pa mi sve jedno, ali njih ne smem pustiti same nigde bar narednih par godina jer nije urbano da tako kazem. I onako nam je skola dalje a sad tek... a tek u radnju niposto. Drugara nigde na vidiku itd.itd.




degu -> RE: Stan ili kuća? (13.8.2017 22:45:03)

I tu sigurno ima dece koja idu u skolu, upoznace de, udruzice se. Jeste tesko ali deca se adaptiraju.




nata11 -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 11:17:21)

Anck kuca u svakom slucaju. U tvoj slucaju :
1. imas auto i svuda ides autom
2. svejedno nisi u centru (mada ja ne podnosim centar grada nebitno da li je grad od 200000 ili 2 mil)
3. deca ce se navici, zamisli tek druzenja kada im dodje drustvo u velikom dvoristu
4. komsije eskiviras, zakljucas kapiju i dovidjenja, ako hoces javis se ako neces nista

Da ne dodajem sto:
uvisavam kucu u 12 nocu, pecemo leti kukuruz, pravimo zimnicu, ne moram izvoditi ljubimce u setnju jer se sami sitrcavaju, imamo bazen, suncamo se.... da ne nabrajam vise :)




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 12:45:33)

Nato sve si u pravu...sve te radosti sto kuca donosi me raduju. Deca vec pitaju kad se selimo i kad idemo po kucu ( psa)
Kazem sto se mene tice odmah..ali znam da ce njima deca nedostajati. Okolina kuce je bas bzvz, ama bas nicega...a prilika nam je nesvakidasnja.
Kako se lomim...




Sanjica26 RR -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 12:53:00)

Anck, sve se slazem sa Natom. Ma, sta se lomis. To je dobro za decu. Ne razmisljaj puno.




emicaa -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 13:33:22)

Anck izgleda da sam preskocila nesto,vi kupujete kucu?




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 13:44:47)

Pa...mozda ako se ja smislim 🤔




emicaa -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 13:49:53)

Nadjoh sad sta si pisala,pa smisli se zeno [sm=smiley36.gif] Ima li neki rok do kad bi trebala odluciti?




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 13:51:46)

Pa sto pre to bolje.
Ja se uvek tesim kako Seka Aleksic zivi u njivama 😂😂😂




MasnaMasnica -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 13:52:11)

Ceo zivot zivela u kuci, trenutno smo u nasem stanu, zavrsavamo renoviranje,pa se uskoro vracamo u kucu. Iskreno po meni i jedno i drugo imaju svoje prednosti i mane.




nata11 -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 14:07:15)

Pa pazi to ce se vremenom sve popuniti veruj mi. Tako je svuda. Nema gradnje novih kuca u sirem centru, grad se siri (bilo koji da je). I izgradnja kuce ce biti sve skuplja i skuplja imaj i to na umu. Gledam koliko su cene materijala skocile od prosle godine kada smo mi zidali.
A sto neko pomenu kuca je rupa bez dna.. pa i jeste ali ako sve radis kvalitetno u startu nema sta posebno tu. Sasvim normalno mi je da posle 10 godina prelakiram pod, krecenje, dorada dvorista ali to su sve lepe muke i sastavni deo zivota. Ja jos nemam ni fasadu i grejanje a vec planiram gde bih ubacila manji bazen [sm=smiley36.gif] Ne znam, meni bi licno bilo dosadno da apsolutno nista ne radim oko kuce/ dvorista.. to me raduje




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 14:52:38)

Mm je bas tip za kucu stalno bi nesto raduckao, i ima zelju da ima neki manji vocnjak.
ma mi cemo svakako u kucu pre il kasnije, ali sad oko ovoga se lomim i to bas.
Ja sam ceo zivot zivela u kuci i znam da uvek ima nesto da se radi. Ali isto tako nama je jako lepo u stanu, da nemamo ovako grozan komsiluk... Ali fali dvoriste i to bas i nama i deci.




veselicaa -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 15:16:49)

Anck ako je kuca dobra ne vidim zasto da se ne selite,u gradu je ionako najbolje ziveti negde dalje od centra.




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 19:57:16)

Ma Veselice kakav crni centar to me ni naj manje ne zanima. Ali ovo je sami kraj gada a okolina mi se ni malo ne dopada. Nije toliko ni sto je kraj koliko komsiluk ( pisala sam vec sta je u pitanju).
Ipak me sve to odbija.




veselicaa -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 20:05:36)

Mozda si navikla i na stan,koliko dugo ste tu?




emicaa -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 20:23:03)

Anck pa ako se toliko dvoumis onda cekaj neku drugu bolju priliku.To bi trebalo odma da ti se svidi a ne da se tako lomis




veselicaa -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 20:46:13)

U pravu si Emice.Ako si vec resila da zelis kucu,pogledaj jos neke pa uporedi.




nata11 -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 21:10:53)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck pa ako se toliko dvoumis onda cekaj neku drugu bolju priliku.To bi trebalo odma da ti se svidi a ne da se tako lomis


I to sto kazes, nema tu sta. Ili se zaljubis na prvi pogled i zamislis tu sebe ili nista.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>