RE: Stan ili kuća? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 21:54:40)

Da, i ja se slažem sa Emicom. Mada sam ja budala, jer, odmah bi se selila u kucu [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Stan ili kuća? (14.8.2017 21:59:25)

I ja se slažem..To mora biti "ljubav na prvi pogled"




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (15.8.2017 8:39:34)

A nije to bas tako al da ne objasnjavam...al dobro svakako sam odustala. Okolina je presudila




nata11 -> RE: Stan ili kuća? (15.8.2017 11:47:33)

Razumele smo Anck sta je glavni problem [sm=smiley20.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (15.8.2017 13:17:36)

Izletece negde.bolja...mora [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Stan ili kuća? (15.8.2017 13:20:05)

U velikom si gradu,sigurno ima jos dosta kuca na prodaju,sada kreni da nadjes jos neke da pogledas,dok si ovako zagrejana[sm=smiley36.gif]




Suncokret1 -> RE: Stan ili kuća? (15.8.2017 15:28:24)

Mi imamo kucu od 250 kvadrata sa velikim dvoristem. U prizemlju je kuhinja, dnevna soba, jedna spavaca soba i kupatilo i vc. Na spratu su spavace sobe i kupatilo i vc.




Tatjana.87 -> RE: Stan ili kuća? (8.9.2017 21:35:02)

Odrasla u kući,i više volim taj osećaj recimo letnje jutro piješ kaficu u pidžami i cooliraš a ne ono izađeš na terasu oni iz zgrade preko puta nekulturno bulje [sm=nosecka.gif]




mama Jo -> RE: Stan ili kuća? (9.9.2017 13:36:22)

Odrasla sam u kuci na selu, sada zivim u gradu u stanu... naravno sve ima svoje prednosti i mane, ali mislim da je za zenu mnogo lakse kad je u stanu...
Ima mnogo manje posla, moja mama se ubi radeci i sredjujuci i uvek nesto nije do kraja odradjeno... kuca, okucnica, dvoriste, basta... 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (10.9.2017 8:18:13)


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Odrasla u kući,i više volim taj osećaj recimo letnje jutro piješ kaficu u pidžami i cooliraš a ne ono izađeš na terasu oni iz zgrade preko puta nekulturno bulje [sm=nosecka.gif]

Kod nas je druga prica. Kad izadjemo na terasu pogled na frusku goru. Milina.
Nismo zeleli kraj gde su zgrade priljubljene jedna uz drugu, to mi je bzvz. Ovde imamo mir...al nam fali samo dvoriste.




Tatjana.87 -> RE: Stan ili kuća? (10.9.2017 9:00:42)

Pa to je divno!! Sigurno je predivno! Kod mojih bake i deke bukvalno je bilo izađem na terasu oni preko puta ako npr. Doručkujem uvek se nađe neka bakuta da viče prijatno dobro jutro šta to lepo jedeš,a ja već u pubertetu pa me sve nervira [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (11.9.2017 9:25:05)

Hahah ma ja sam prerasla pubertet pa me i dalje to jako iritirira kad zabadaju nos u tudje stvari.




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (22.4.2018 22:33:14)

Ceznem za dvoristem




mama Jo -> RE: Stan ili kuća? (22.4.2018 22:36:51)

Isto...
Zato smo i napravili terasu na krovu, da mi malo ublazi nostalgiju, dozivljavam je kao mini dvoriste ☺




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (22.4.2018 22:43:11)

Al kad je u pitanju grejanje Staaaaaaan i samo stan.




mama Jo -> RE: Stan ili kuća? (22.4.2018 23:11:40)

Joj jeste, kucu nikada zagrejati...




lokicagagica -> RE: Stan ili kuća? (23.4.2018 4:13:16)

I jedno i drugo imaju svoje prednosti. Ja sam generalno navikla na dvoriste i cudno bi mi bilo bez, tako da sam vise za kucu.




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (23.4.2018 6:23:02)

Da nas nema.ovoliko kolko nas ima [sm=jezicek.gif] ne bih mrdala.iz stana.




vocicana -> RE: Stan ili kuća? (23.4.2018 6:26:12)

Kao devojka zivela sam u kuci, sada smo u stanu. Definitivno kuc i dvoriste i lepota.
Kako prave zgrade i sta se radi a o komsiluku da ne govorim, sve mi je miliji mir u kuci. Kuca msm sa druge strane trazi odrzavanje i lozenje ali cini mi se nista mi ne bi bilo tesko. Bas bi se obradovala predlogu da se odselimo negde tako.
Stan...komuna...sve se cuje...tu si gde si...da nema balkona poludela bi.




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (23.4.2018 6:29:52)

Mene jedino odbija to grejanje
Mi smo sad u stanu i to nam je struktura stanara katastrooofa.




bebilule -> RE: Stan ili kuća? (23.4.2018 11:47:43)

Definitivno kuća, pogotovo sad kada imam M. Napravila sam mu mini igraliste iza kuće, dođu i djeca iz komšiluka, ljepota. Što se grijanja tiče, mi smo prešli na pelet, tako da tu nema nikakve muke. Svaki drugi dan prazni se lužara, a jednom u mjesec se treba očistiti peć. Pali se i gasi automaski, termostat održava temperaturu, divota. E sad, kada bih pravila kuću svašta bih drugačije. Bila bi sigurno manja i energetski efikasnija. Moji prijatelji sada ugovoraju kuću po principu "ključ u ruke". Nisu tipovi koji bi kuckali i gradili godinama, panika ih hvata od nezavršenih poslova. Za kuću su se odlučili kada su skontali koliko će im biti kvalitetniji život i koliko se sa troje djece guraju po stanu. Odlučili su se za neke "ytong" kuće. Prizemna od 120 kvadrata, sva divna i ušuškana. Oduševila sam se projektom.

E, i život u stanu ima svojih prednosti. Ja bih možda i to, ali da blizu imam neku kućicu, vikendicu i sl. Čisto da se može pobjeći kada poželiš.




MimaKos -> RE: Stan ili kuća? (28.4.2018 21:18:54)

To za igraliste vam zavidim, ali stvarno, i travica, raj, ali sam ipak za stan! Ceo zivot sam u stanu i ne bih mogla da zamislim zivot u kuci. Ipak tu treba dosta posla oko odrzavanja.. investiranja..




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (28.4.2018 21:24:26)

Neuporedivo je. Kuca je kuca . Kad dodju deca stan je robija [sm=smiley13.gif]




BubaBubica -> RE: Stan ili kuća? (18.2.2019 11:07:14)

Nije baš adekvatna tema ali nisam našla drugu, moja tetka traži stan ili kuću kao podstanar, ona i njen sin, negde u okolini rakovica, ne mora da ima nameštaj jer imaju svoj i potrebno je da mogu da dovedu sa sobom i mačku i štene. Ako znate nekog ko ima takav stan ili kuću... Bila bi vam zahvalna da mi javite ❤️





Sanidej -> RE: Stan ili kuća? (18.2.2019 12:02:13)

Kao devojka sam živela u stanu, sada sa porodicom u kući- još malo pa će biti 10 godina. U početku je teško navići se na promenu, ali sada se ne bih vraćala u stan, navikla sam na veliki prostor i prelepo dvorište. Uradili smo dobru izolaciju, grejemo se na pelet, imamo komfor. Grejanje nam je povoljnije nego cg u stanu, a toplo je koliko želimo..naravno da treba uložiti prethodno da se kuća "ušuška"..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>