RE: Stan ili kuća? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Alexis79 -> RE: Stan ili kuća? (20.8.2011 23:58:48)

verolino postavi link za taj hrvatski sajt sa koga si skinula ove kuce ako nije problem




PoisonEve -> RE: Stan ili kuća? (21.8.2011 0:01:39)

Verka a koju ste lokaciju izabrali?




Anoniman -> RE: Stan ili kuća? (21.8.2011 0:06:50)

KLIK
Evo Alex[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Stan ili kuća? (21.8.2011 0:08:59)

IZVORNA PORUKA: Jele

To je Verolino jedna kuća. Jeste velika, mi smo mislili da smanjimo kvadraturu, nešto malo izmenimo i tako. U principu mi se jako sviđa prednji deo kuće. Samo je to u našem slučaju ostalo na maštarenju....

Joooj, Jele, ja tek sad primetih....hahahahhaa......Corava sam.....
Lepa je, moderna, mada sam ja vise za neku ne tako modernu kucicu....Staromodna sam po pitanju stila[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




meyo -> RE: Stan ili kuća? (21.8.2011 0:12:06)

verka moja predivne su kucice ako ti kazem da sam svojevremeno  i ja smekala prvu i drugu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
kod nas je bre sve skupo plac ne mogu kuptit a garsonjera mi je 30 hiljad
od te cifre vise podici ne mogu kad bih imala 500 kvadrata placa ja bih bila happy i uzela jednu kucicu ah snovi ....




Anoniman -> RE: Stan ili kuća? (21.8.2011 0:17:58)

Snovi se ostvaruju[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]
PE, lokacija mi je iza svekrvinih ledja u Zelezniku....nemam bolju opciju[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anck Su Nmaun -> RE: Stan ili kuća? (4.12.2012 9:15:37)

Ceo zivot sam zivela u kuci. I super sve, al ogromna kuca ogromno dvoriste , vecito ima nesto da se radi! Tako da aako bih glasala za kucu , ne preterano velika! Em ko ce toliku kucerinu zagrejati [sm=smiley13.gif]

A onda od kad zivim sa mm stan. I sem sto je prepirka sa komsijama neminovna u svim zgradama, nije los ni stan, uvek toplo ...al kad smo bili sami!
Sad kad imam decu.....jaaaaaaaako mi nedostaje dvoristeee !!!!
Pogotovi njih dve male, nigde sama s njima ne mogu da mrdnem. Nemamo park blizu ( mana velikih gradova).
Secam se kad sam bila dete iz moje kuce se izlazilo pravo park ..koje uzivanje![sm=sloncek.gif][sm=kuza.gif]

Tako da sada placem za kucom [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] i to jako, uvek jedva cekam da odemo kod mojih...pustim ih i ne razmisljam! I kuce i mace i zeke,trckaraju i vozaju se ... ma sve...




MarijaBg -> RE: Stan ili kuća? (4.12.2012 9:33:43)

Anck, bas tako, odkad imam dete, dvoriste mi je neprocenjivo [sm=bravo.gif] Ceo zivot sam zivela u stanu, pa zadnjih 7 godina sa mm u kuci. Dok nismo dobili dete, prilicno me smaralo sredjivanje kuce, dvorista, pa jos kuca nezavrsena, stalno ima nesto da se radi, bukvalno guta pare... Ali je sad ne bih menjala za 10 stanova [sm=smiley1.gif]




Shishica -> RE: Stan ili kuća? (4.12.2012 10:17:53)

Nista sto kuca ima od minusa ne moze da je sroza kao sto je stan srozan u mojim ocima.
Jedna kutija, zatvor, ocaj nad ocajima gde nisi svoj na svome i deca nemaju slobodu...
Sve to sto ste i gore spomenule..

Ja patim, patim i patim sto sam iz kuce mojih dosla u stan..i nadam se svim mojim celijicama da cu kad tad biti ponovo u kuci..tada cu se ponovo roditi.

KUCA




caca81 -> RE: Stan ili kuća? (4.12.2012 11:18:11)

I ja glasam za kuću...živim u jednoj takvoj i neprocenjivo sam srećna zbog toga.[sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Stan ili kuća? (4.12.2012 11:22:39)

I meni nedostaje kuca,kada smo kupovali stan mogli smo da kupimo za taj novac lepu kucu ali nismo,sada se kajemo.....




NadaR -> RE: Stan ili kuća? (27.12.2012 16:21:03)

Ja sam za kucu i zivim u njoj. Jedino zimi je uzas. Odemo negdje par dana (oko praznika) i vratimo se u ledaru. Katastrofa dok se sve ne zagrije. Stan je uvijek topao.




lady_b -> RE: Stan ili kuća? (2.1.2013 19:57:53)

Ja sam definitivno za kucu! Kada sam bila mala, zivjela sam jako kratko u stanu i ne sjecam se tog perioda..ali zato sada ne bih mogla da zamislim da zivim u stanu, jer sam jednostavno navikla da imam i dvoriste i svoja 4 zida..i veliko mi je olaksanje sto mm i ja zivimo sami i imamo svoju privatnost [sm=bravo.gif]
Ali to je opet ono, kako ko voli, neko se navikne na kucu a neko na stan..




vojvodjanka87 -> RE: Stan ili kuća? (2.1.2013 20:17:47)

Ja obozavam moju kucicu zimi topla leti hladovina,veliko dvoriste leti milina uzivancija,ne bih mogla da zivim u stanu nikad osecala bi se kao u zatvoru




Ivanka 75 -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 16:36:05)

Lepo je imati i jedno i drugo, ja sam ceo život živela u stanu ali kuća ipak daje neku slobodu, dvorište, neka voćka, zato mi je sad u kući odlično.




dunja RR -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 16:42:04)

Ponekad poželim da imam u kuću.




vikiveki -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 16:44:49)

Jao Dunja ja imam kuću i uvek zamišljam kako bi mi bilo lakše da imam stan, što kaže moj muž nije to kuća nego kasarna koja traži svo slobodno vreme za održavanje[sm=smiley36.gif]
Možda toliko čeznem za stanom jer nikad nisam živela u stanu




17 joka -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 16:46:14)

mi  smo  imali  mali  stan,mali  kutak  ali  nas  pun  uspomena
otisao  je-prodali  smo  ga  za  bebu

uvrek  sam  zelela  da  imam  kucu  i  dvoriste  sad  to  imam  ali  nije  nase  podstanari  smo
ako  bude  prilike da  u  daljoj  buducnosti  kupimo  nesto    bice  kuca  sa  dvoristem da  imamo  gde  da  se  opustimo  i  deca  igraju




milenatea -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 16:53:57)

joko, zelim ti da kupis kucu iz snova i da trckaraju bar dvoje dece [sm=bravo.gif]




Didy -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 16:56:56)

Mm i ja smo oboje odrasli u kuci. I kad smo poceli da zivimo zajedno, jednoglasno smo se slozili da iznajmimo stan. Onda kad se Stefan rodio, postalo je pomalo tesno, a mene je pogotovo nervirala cinjenica sto sam dete izvodila dva puta na dan u setnju, kao kuce. Takav sam ja imala osecaj. I onda smo odlucili da ne kupimo stan, vec da sagradimo kucu. I evo posle dve godine stanovanja u nasoj kuci, nismo se nijednom pokajali ni mm ni ja.




*Maki* -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 17:13:58)

I ja sam celi zivot zivela u kuci,zivela sam jedno vreme u stanu dok sam studirala i nikako nisam mogla da se naviknem, volim kucu,dvorištance [sm=smiley1.gif]




sarti -> RE: Stan ili kuća? (12.3.2013 17:19:12)

Zivela i u kuci i u stanu, i dajem prednost stanu, lakse je za odrzavanje, a i za decicu sutradan kada budu ostajala sama, necu imati problem koce da lozi kotao, da li smem da ih ostavim same da loze ...




Didy -> RE: Stan ili kuća? (14.3.2013 18:26:40)


IZVORNA PORUKA: sarti

Zivela i u kuci i u stanu, i dajem prednost stanu, lakse je za odrzavanje, a i za decicu sutradan kada budu ostajala sama, necu imati problem koce da lozi kotao, da li smem da ih ostavim same da loze ...


Sarti, nas kotao je na gas i pali se na dugme. U stvarii, ni ne gasimo ga, podesen nam je termostat na 22 stepena i on se sam pali i gasi.
Slazem se da je lakse odrzavati stan, ali nasa kuca ima 120-130 kvadrata, sto za kucu nije veliko, a opet svako ima svoj neki kutak.




Shishica -> RE: Stan ili kuća? (14.3.2013 18:29:22)

Jao zaboli me srce kad vidim naziv teme..




isidora88 -> RE: Stan ili kuća? (14.3.2013 18:45:38)

ja mastam o kuci i malom dvoristu, tek tolikom da imamo gde da sednemo i da se deca igraju, znaci ne baste i tako to, jer necu da imam obavezu da mi treba 5 dana da pokosim i tako to.
kucu bismo montaznu napravili i ono sto bih jako volela je da ogradimo ceo plac nekim zidinama, da imam svoju privatnost,a ne da mi svi gledaju u dvoriste i prozore.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>