RE: Ukocen vrat (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


mati -> RE: Ukocen vrat (2.4.2021 18:02:45)

Suzi, a onaj Krauterhof crveni i zeleni, jedan greje drugi hladi? Da pitaš u apoteci da li sme na vrat? Ja sam ih za kičmu koristila.




smeško -> RE: Ukocen vrat (2.4.2021 22:02:16)

Мени рекли, никако на врат. Мене мм масира кад се укочим, ињекције не помажу. Ја се кочим у врату и у лс делу кичме. Не боле ме зглобови, не знам да ли је повезано. Али ми трне лева рука и једна нога, зависи где је проблем. 





flamingos -> RE: Ukocen vrat (2.4.2021 22:04:25)

Smeško,da,zavisi u čemu je problem.Najbolje je da se izvrši pregled,pa šta doktor preporuči to i da se uradi.





Sanjica26 RR -> RE: Ukocen vrat (2.4.2021 22:20:23)


IZVORNA PORUKA: smeško

Мени рекли, никако на врат. Мене мм масира кад се укочим, ињекције не помажу. Ја се кочим у врату и у лс делу кичме. Не боле ме зглобови, не знам да ли је повезано. Али ми трне лева рука и једна нога, зависи где је проблем. 




Све почиње од доњег дела леђа или карлице. И то што ти трне.

Сузи, имам крему коју мажем. Масер ми је рекао да мажем свако вече. Опушта мишиће.
Ти дуго седиш за рачунаром.




smeško -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 15:41:29)

Јесте, Сањице, нога од леђа, рука од врата. Чудесан микс. Дају ми да мажем леђа, а врат не.





Sanjica26 RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 15:47:33)

Ма ја редовно мажем и врат. Сјајну крему имам.




vonavoj -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 15:56:10)

Sanjice koju kremu imas..ja mazem na smenu zelenu i crvenu..sad ima i plava,moram da kupim..

I mene danas boli glava,od lopatice i vrata...Dunja,popi nesto tipa bensedin,bromic,to dajy kad sr ukocis.




Ivanka 75 -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:09:49)

Ima na instagramu 

Drkatieclare
Medicinske vezbe, mislim da ima  i za ukocen vrat. 




Sanjica26 RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:18:08)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice koju kremu imas..ja mazem na smenu zelenu i crvenu..sad ima i plava,moram da kupim..

I mene danas boli glava,od lopatice i vrata...Dunja,popi nesto tipa bensedin,bromic,to dajy kad sr ukocis.


Писала сам Сузи. Моја сестричина једно јутро није могла да устане из кревета. Укочила се. Замислите дете се укочило. Водали су је не знам ни ја где. Нико неће да је масира, јер је дете. На крају је отац одведе код спортског лекара. И он јој препоручи крему, коју је и мени масер препоручио. Сестра јој је утрљавала неколико пута на дан. Попустило је.
Мени је масер рекао пре спавања да одрадим вежбице за леђа (која не радим) и да намажем крему. Мени баш опусти мишиће. Зове се beinwell gavez gel rapid.




dunja RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:18:36)

Juče mi je toliko bilo loše, mučnina ceo dan od tog bola u vratu, bol je bio u samom korenu vrata, pa se peo ka zadnjem delu glave.
I jutros, ništa, pojma nemam šta se desilo, i kako se sredilo. Nočas kada sam legla bilo je strašno, nisam nikako mogla da se namestim
Nisam mazala ništa, planirala sam danas da namažem melem koji imam od Sanjicinog tate, ranije nam je pomogao za razne bolove, ali eto jutros se sredilo.
Malo još osećam nelagodu kada okrenem glavu na levo, ali nije ni 100-ti deo kao juče i prekjuče. Namazaću Sanjicin melem večeras.




Sanjica26 RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:21:14)

Сузи, нисам ти то написала. Када имам болове у леђима, толико ме боли глава да је страшно, да ми се и повраћа. [sm=smiley13.gif]




Ivanka 75 -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:21:45)

Taj gel je otkocio mm pre neku godinu. Na kosarci se okrenuo naglo sa loptom i cap, ukocen. Utrljavala sam mu taj gel i malo istezala misic jer je bas bio napet. 





smeško -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:34:44)

Хвала вам!





mati -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:37:10)

Ima nesto sto reklamiraju, Cold, kao zamrzava bol. Ali nisam zapamtila kako se zove.




Ivanka 75 -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 20:38:14)

Dunja, verovatno je bilo potrebno da se misic opusti pa mu prijalo da prespava.






flamingos -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 21:18:11)

Dunja,drago mi je da si dobro.Opustio se mišić,trebalo mu je vremena.Zna to opasno da boli,ali baš.





vonavoj -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:01:19)

Znaci i ja bi trebalo da mazem svako vece...posto sedim ceo dan..mene ramena,lopatice bole..sve napeto.





Sanjica26 RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:02:23)

Да, да. А баш смо дисциплиноване Вон[sm=smiley36.gif]
Само кад заболи.




Ivanka 75 -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:03:27)

Ko ja sto pijem caj samo kad bas mooooraaam 😊





vonavoj -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:15:24)

Onda bi i g*no namazala da prodje...ali ne moze nista onda da pomogne..

Danas mi je nalgesin forte pomogao..prekjuce brufen od 600 nista..




dddaca -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:20:31)

Sanjice, ta j gel sto mazes, da li jako mirise? U stvari, hocu da pitam da li mozes da ga namazes i da izadjes iz kuce, a da ne mirises na kilometar?




Sanjica26 RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:23:49)

Nikad nisam mazala kad sam izlazila kuce. Gel se maže i treba da sw ugrejes. On hladi i ne bi valjalo da se preznojis. Jak je miris. Sadrži pored raznih biljaka i mentol. 





mati -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:29:42)

Von, meni je za jak bol kada mi nista drugo nije pomoglo, pomagao Panadol extra. Probaj, ako već nisi
Sanjice to što kažeš da treba vremena da deluje. Prošle godine za vreme korone sam mazala onu crvenu, ona greje. I ja je tako namazem i zaboravim. Onda pustim Dzejn i počnem da skackam, pa kad gel počne da deluje od mrda ja, upije koža, otvore se pore... Al ne odustajem. [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:34:33)

Da, da, poglrdala sam na netu sastav. I rekla bih po sastojcima da nije los, ali pomislih da kamfor i eukaliptus daju jak miris.
Ali nema veze, ako je efikasan. Mm ima cesto problem sa bolovima u ledjima, mogli bi da probamo. Do sad je koristio konjski gel, zeleni. I on hladi.




vonavoj -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:41:21)

Joj,mati,to je za mene kao bombona..sinoc sam i to popila..dzabe..

Definitivno mora da se redovno masira,maze, opustaju misici..a o vezbama da ne pricam.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>