RE: Ukocen vrat (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


mati -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 22:49:08)

Ja sam ubacila masazer u upotrebu. Stoji mi u kutiji. Svi se masaziraju a ja nemam vremena. Najviše mi prija za vrat i stopala.
Počni malo pred spavanje. A da probaš one jastucicem što greju? Ja imam onaj što se puni vodom. Prvo malo da razgrejws pa masiras.




dunja RR -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 23:21:56)

Znate šta meni nije jasno, jer nemam puno iskustva s aovakvim bolovima, da li je ovo kod mene bila neuralgija ili sma nešto istegla, šta može, mišić, ili šta već.
Da je neuralgija, možda bi duže trajalo, ne bi ovako tek odjednom prošlo. Pre mislim da sam tokom celonoćnog dojenja nešto zeznula u vratu, jer tada M sa svojih 15 kg leži na meni (i sve je gore i gore, ne znam kako ćemo prestati).




mati -> RE: Ukocen vrat (3.4.2021 23:27:54)

Veoma je moguce. Nisi ni oset_ila od njene težine, a nešto se pomerilo.
Jel si pomislila možda da potražis savet nekog kiroprakricara?




flamingos -> RE: Ukocen vrat (4.4.2021 10:00:43)

Dunja,verovatno si istegljila mišić.Da je nešto ozbiljnije,bol bi te i dalje držao.Zna ukočenost da potraje.Super,samo kad si dobro.Možda si u nezgidnom položaju ležala,sedela.❤





smeško -> RE: Ukocen vrat (4.4.2021 14:44:51)

Сузи, неки мишић се истегао или згрчио. Не мора бити ни у врату, може чак у слабинском делу. Мени су рекли да се врат тада не масира, бар не агресивније, али да ти болови ионако немају порекло у вратном делу. Ја волим мирис тих спортских гелова.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]