RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (16.2.2012 9:09:05)

U women secret-u je snizenje oko 50-70%




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (14.3.2012 18:23:31)

U domu zdravlja Dr. Ristic 4D UZ je do 31og marta samo 2000 [sm=smiley1.gif]




viking -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 11:12:11)

Ajde kad neko bude isao u ovaj novi Outlet u Indjiji da javi... Ja ne ocekujem tu neka posebna snizenja, ne moze da ih bude jer proizvodjaci ne ulaze direktno vec preko posrednika tj. distributera i dok se svi ugrade i odaberu stvari za sebe, nema tu pravih snizenja...




Snelle -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 11:22:50)

Bila je na otvaranju sestra moje koleginice - kaže da je izbor slab i jako loš.




viking -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 11:37:36)

Mislim da otvaranja nikad nisu pravi reperi, to je uvek pakao i nikad mi neće biti jasno zašto ljudi idu na otvaranje a ne neki drugi dan, ali ajde... U svakom slučaju me zanima kako je [sm=smiley1.gif]




Snelle -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 11:39:32)

IZVORNA PORUKA: viking RR

Mislim da otvaranja nikad nisu pravi reperi, to je uvek pakao i nikad mi neće biti jasno zašto ljudi idu na otvaranje a ne neki drugi dan, ali ajde... U svakom slučaju me zanima kako je [sm=smiley1.gif]


Valjda zato što je tada najveći popust [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




viking -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 13:30:05)

Ma nije samo tad, skoro uvek je neki dodatni popust bar dva tri dana posle otvaranja, recimo prvi vikend ili tako nesto




lanajelena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 13:33:53)

Bila je moja kuma i isto kaze da je izbor slab i da stoje popusti i do 80 % ali da se cene nimalo ne razlikuju od onih kada su i kod nas te iste stvari na snizenju,bilo je svega nekoliko stvari koje su cene zaista bile smesne npr Lisca kaze da snizila dosta cene i tako guzva naravno milion ljudi koji su doveli decu na takvu manifestaciju,deca placu u kolicima,matore tete hoce preko reda jer im je pozlilo [sm=smiley5.gif]




lanajelena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.4.2012 13:35:17)

Evo i moj doprinos ovoj temi feniranje na sve duzine u salonu u Cara Dusana 200 dinara traje do 31.05 [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (5.5.2012 17:18:29)

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ajde kad neko bude isao u ovaj novi Outlet u Indjiji da javi...


Mi bili danas, Bzvz...cene iste kao i po gradu [sm=jezicek.gif] navlakusaaaaaaa!




viking -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.5.2012 14:40:43)

E, bili i mi. Nisu neki popusti, u nekim radnjama (Office shoes npr) imate jedan red sa cipelama na popustu dok je sve ostalo po istoj ceni kao u gradu. Znam jer sam pre nedelju dana mami kupila patike, i takve iste koštaju u dinar isto kao u gradu. Kad uđete u Batu, iznenadite se modelima jer takve modele ne viđate u regularnim radnjama. Izvukli su ih iz naftalina, grozni su, a cene nisam gledala jer te modele ne bih nosila ni da mi poklone.
Takođe, pola radnji još nije otvoreno.
Sve u svemu, idite i i pogledajte sami jedan dan kad baš ne budete imali šta da radite, ali očekivanja držite na minimumu.

Ja sam kupila jedne baš, baš super patalone ali sam ih platila 6,500 a koštale su regularno 8,500 din, dakle, nije neki popust da umreš.


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ajde kad neko bude isao u ovaj novi Outlet u Indjiji da javi...


Mi bili danas, Bzvz...cene iste kao i po gradu [sm=jezicek.gif] navlakusaaaaaaa!





*Alexx* -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (16.5.2012 12:44:08)

Danas u Lilly parfimerijama je 20% sniženje na sve za negu beba (mislim da nisu pelene i vlažne maramice, već samo kozmetika).




Jeca* -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (16.5.2012 13:18:36)

nisu pelene i vlažne maramice, ali jesu šamponi, kupke, kreme [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] ja već obišla Lilly na pauzi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (16.5.2012 13:22:14)

Bila sam i ja u Inđiji - kupila Neši starke za 3.200 a inače su 4.700; skečers koje sam ovde platila 3.500 su tamo 2.200 identične, sebi kupila puma naočare za sunce u Bomaru za 3000, inače su malo manje od 10 hiljada. Nije spektakularno, ali može se iščeprkati nešto, zavisi šta tražiš, i očekuješ,




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (8.6.2012 10:34:56)

Preko popusta.rs možete da kupite vaučer za 2.700 dinara za pregled, papa test i ultrazvuk u privatnoj ginekološkoj ordinaciji u NS (da ne reklamiram, neću da pišem koja je, ali je dobra).




Maya21 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.7.2012 14:42:38)

lubenice u IDEI 28in/kg. mi upravo dokusurili jedni bas je bila dobra [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.7.2012 15:22:20)

bas cu otici da kupim ako imaju neke manje,sama sam a ne smem da kupim veliku da ne bih pala u iskusenje da je pojedem celu[sm=jezicek.gif]




Maya21 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.7.2012 16:40:31)

Isi imaju malecke neke malo vece od dinja a i ogromne, preko 12kg [sm=smiley36.gif]




PoisonEve -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.7.2012 16:54:22)

U Liliju, pakovanje od tri velike kasice 1 slana + 2 slatke za laku noc, Hipp, 300 din




Maya21 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.7.2012 21:32:44)

PE to je bas povoljno[sm=bravo.gif]




PoisonEve -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.7.2012 21:54:16)

Jeste. Mozda cemo suta da uzmemo jos jedan paket, da se nadje.
Sad smo uzeli kombinaciju keks i mleko, cokoladu-griz i piletinu-krompir-paradajz




isidora88 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (8.7.2012 13:02:14)

PE do kad traje ta akcija u liliju,moram mateji da kupim jos koju kasicu,sad imam oko 10 slanih taman da uzmem jos koju[sm=bravo.gif]




PoisonEve -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.7.2012 0:05:57)

E, Isidora, nemam pojma. Slucajno smo naleteli




Alexis79 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (11.7.2012 13:02:44)

Za sve one koje zive u Kg-u ili u blizini ili im nije problem put do Rekovca a ocekujete bebu (bebe [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]) srdacno preporucujem firmu SANA .
Njihove proizvode mozete naci u Aksi ,Chiccu i svim bolje opremljenim radnjama .Rade proizvode od pamuke i sve za decu do 2 god. starosti + naravno posteljine,nosiljke..... i sve sto vam treba za decu do 2 godine.
Mi smo pre neki dan bili i mogu vam reci da se veoma isplati ,cak i kad kupujete za jednu bebu a ne kao mi za 3 [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
Kod njih u fabrickoj prodavnici su cene dosta nize u proseku 30-40 %.
Evo poredjenje cena njihovih proizvoda u Aksi i kod njih (samo da napomenem da je u Aksi znatno jeftinije nego po ostalim radnjama u Kg-u)
posteljina (onaj set sa oblogom za krevetac i posteljina ) Aksa 3600 ....Sana 2600
peskiri sa kapuljacom Aksa 800-1200 ..... Sana 450-650
prekrivaci  Aksa 1500-1800....Sana 1100
nosiljka  Aksa 2600-3500....Sana 1760
Bebi torba Aksa 1200-1500 ...Sana 880
Body(pamucni ,sa ili bez rukavima) Aksa 400-600... Sana 264
Stramplice ,zeke i slicno Aksa 600-800 ...Sana 440
Bebi komletici (ono kao sve za izlazak iz bolnice Aksa 1000-1200 .....Sana 770

Kupili smo i jos neke sitnice portiklice ,kapice ,podloge i to je naravno jeftinije.
Slikacu sve pa cete videti .
Ja sam naravno pre odlaska popisala cene njihovih proizvoda i u Aksi u po nekim drugim radnjama i nisam bas ocekivala toliku razliku u ceni.Cisto smo kao otisli da vidimo sta ima i vratili se kuci sa punim kolima.
Dobili smo i poklon od te vlasnice (3 kom stramplica+3 kapice i portiklice + kupko)
Nije nesto mnogo ,ali je ipak poklon i to je ono sto me je iznenadilo.






tanjica85 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (11.7.2012 13:25:18)

Danas je pocelo snizenje u Pumi. mm i ja idemo sutra da vidimo sta je snizeno, pa javljam kakve su cene.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>