RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Alergija



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (11.10.2016 10:21:33)

Bubulence, upravo se zbog toga i plašim. Neću mu onda davati žitarice.
Vrtećemo i mi tih par stvari.
Ne dajem probiotik. Jel treba?




Ana RR -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (11.10.2016 14:45:56)

Sanjalice, nama su preporučili probiotik.




Sanjalicaaa -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (11.10.2016 14:47:27)

Hvala što ste mi rekle. Niko nam nije spomenuo. Daću mu odmah danas.




vonavoj -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (26.11.2017 22:47:14)

Alergija ili osip
Uh.nisam sigurna da li je alergija na nesto,mada ima 3 godine,nista novo nije jela..ili je alergija od hulahopkica..jer ima samo na nogama, i sa druge strane..i kod kolena..
Dala sam joj enterofuril juce,ali joj je to izbilo danas popodne posle spavanja..spavala je u hulahopkicama i helankama..mozda se preglejala.. ili je mozda vezano za proliv..virus..dala sam joj aerius...
Ovo je posle kupanja..




Sanjica26 RR -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (26.11.2017 22:55:58)

Von, mozda se stvarno pregrejala.
Secam se letos T je imala po grudima i ledjima neki osip. Prvo sam mislila da je od jagoda. Kod dr sam je vodila. Ona kaze od vrucine. Mislila sam da joj dajem aerius. Kao nema potrebe. Bas joj je dugo trajalo. Na kraju kako je popustala vrucina i to je polako nestajalo. Savetovala nam je da joj prskam bebi puder.




vonavoj -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (26.11.2017 23:01:11)

Sad sam ponovo pogledala..nije tako crveno svuda Vidi
Mm ima urtikariju.znam kako izgleda...ovo mi ne deluje tako..
Vodicu je sutra kod lekara,nasa radi popodne..valjda je nece vratiti iz vrtica[sm=smiley13.gif]..to nije prelazno..




Sanjica26 RR -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (26.11.2017 23:27:09)

Von, meni lici kao kod T. Pa, bas je imala tu holohopkice. A znas da se u toku spavanja pregreju. Ja je ne bih vodila kod dr jos sutra. Prati da li se prosiruje. Poprskaj bebi puderom ako mozes sad.




IvanaSK RR -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (27.11.2017 8:38:03)

Vonavoj, kakvo je stanje jutros?




vonavoj -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (27.11.2017 9:36:22)

Povuklo se to crvenilo i ostale su male blandice..mislim da je od carapica.




Sanjica26 RR -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (27.11.2017 9:56:10)

Rekoh ti ja. [sm=smiley1.gif]




medamisko -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (14.12.2017 21:03:18)

Mojoj N tako izlazi od hulahopkiva a narocito kad stavim vise omeksivaca .




wivern -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (26.12.2017 20:23:40)

Nama je letos izasao alergijski konjuktivitis i evo izgleda da se ponovo javio. Uopste ne znam zasto se pojavljuje, prosli put nam nista nisu rekli dr. Nadala sam se da nije alergije povukao na mene, ali je ostalo u domenu nadanja [sm=smiley13.gif]




vonavoj -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (22.9.2020 23:33:04)

Mene muci urtikarija vec 3 meseca,mislila sam da mi izbije na nogama i rukama posle depilacije...ali evo,sad mi je vreme za depilaciju i jutros mi je izbila i svrbi me jako...

Nista novo nisam jela,menjala gel,omeksivac..Pocela je da izbija od kad sam pocela da radim,da li je moguce da je od stresa?!?! Popila sam xyzal veceras.A izbija mi iznad laktova,i na nogama...Da je prasak,omeksivac,izbilo bi mi po stomaku,tu je garderoba stalno u kontaktu..
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1860329-6007.jpg[/img][img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1860329-8884.jpg[/img]Izvinite na dlakama🤪




mikica88 -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (23.9.2020 7:12:34)

Meni ovako hoce od ujeda.
Znam da to kod tebe nije, nzm od cega.




Filadendronka -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (23.9.2020 7:20:20)

Von, meni su u KCS-u rekli da obratim paznju na garderobu zbog materijala i boje. Naime dermatolozi tvrde da se odredjene alergije javljaju i od npr. crne garderobe tj. vestackih boja. Takodje moja drugarica ima povremene uzasne alergije sa naticanjem kapaka i osipom po nogama i preponama najvise. Sve zivo je istestirala i rekose da je stres. Iskreno ne verujem u takve dijagnoze i sasvim sam sigurna da su alergije direktno povezane sa nekim deficitom/suficitom u telu. Nemam savet, sem da saniras posledice nekim kortikom. Afloderm, Elocom, mozda da probas i CortinaT. 




vonavoj -> RE: Alergija,kako otkriti na što je dete alergično (23.9.2020 8:03:41)

Hvala fil..mm je ovako izbijalo po glavi,ali mnooogoo vise,morao je da prima lemud sol,i sinopen...pa je pio xyzal...isao na alergo testove..nikad nisu ustanovili od cega.. dijagnoza stres..i jeste,kad god je imao problema na poslu,mu je izbijalo...

Nista mi xyzal sinoc nije pomogao,izbile mi nove 2 jutros,na stopalu..samo sam se komirala.. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]