RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


GRGA -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (22.5.2011 19:41:01)

Imam barbiku pravu lepu skupu sa dugom kosom,koju sma na zalost prvi put dobila kada sam imala 21 godinu(za svoj rodjendan)),jer nikada nisam imala dok sam bila mala!




PoisonEve -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (24.8.2011 13:05:19)

Omiljeni meni koga sam dobila za prvi rodjendan od tate-panda, zovem ga Panda Sreckovic (sada zivi sa mm i samnom)




Anoniman -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (24.8.2011 13:08:53)

Imam, moju sestru [sm=smiley36.gif] Nerazdvojne smo, i dok se nismo poudavale spavale smo u istom krevetu iako je svaka imala svoju sobu.




JMPM -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (24.8.2011 13:16:06)

Imam jednu igrackicu koja je bila ostala da ratuje, u mom rodnom gradu. Da ostala je tamo, mislili smo da cemo se vratiti i nismo poneli nista sem par krpica. Posle 10 godina kada smo otisli u nas stan, nasla sam na podu MOJU igracku. Mala lutkica, krpena sa gumenom glavom i kosom ofarbanom flomasterima i izbusenim uhom u koje sam stavljala svoje mindjuse [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Stan je bio prazan, nekoliko porodica je zivelo tu posle nas, ali ona je ostala bez obzira sto ni jedne jedine nase stvarcice nije bilo tamo. Ko zna zasto je to tako [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]




MarijaBg -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (24.8.2011 13:25:54)

Moja omiljena igracka iz detinjstva je onaj ruzni krpeni vuk-vucko, maskota sa olimpijade u Sarajevu. Sa njim sam spavala, nosila ga svuda... Ne znam gde je i strasno sam ljuta na roditelje sto ga nisu sacuvali. Oni kazu da se pocepao, ili opet ja bih ga volela i pocepanog [sm=smiley36.gif]




PoisonEve -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (24.8.2011 14:01:42)

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Moja omiljena igracka iz detinjstva je onaj ruzni krpeni vuk-vucko, maskota sa olimpijade u Sarajevu. Sa njim sam spavala, nosila ga svuda... Ne znam gde je i strasno sam ljuta na roditelje sto ga nisu sacuvali. Oni kazu da se pocepao, ili opet ja bih ga volela i pocepanog [sm=smiley36.gif]


Marija i ja sam ga imala isto!!! Ne znam gde je...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




SUPER MAMA -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (24.8.2011 14:45:14)

Imam dosta igracaka iz detinstva sto sam cuvala a i moja mama cuva.
Najdraza mi je velika lutka koja place koja ima kao prirodnu kosu, baka mi je donela iz Moskve kad sam imala 5 godina i evo nasledila je moja Monika i sada zajedno se igramo.
Inace tu su i barbike, jedno slatko majmunce...ali definitivno veeelika lutka je bila broj 1.[sm=smiley1.gif]




oxy7 -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (31.8.2011 14:37:51)

Zahvaljujući mami imam čitavu kolekciju igračaka, neke su gumene, neke plišane, ali Pinokio i veliki žuti medo su favoriti! Aleksa se igra sada igra sa nekima od njih, baš se raznježim kad to vidim...A imam i minijaturne haljinice, za bebuo d 12 mjeseci otprilike, ali ih ne mogu iskoristiti[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




vukosava -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (31.8.2011 17:21:12)


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Imam, moju sestru [sm=smiley36.gif] Nerazdvojne smo, i dok se nismo poudavale spavale smo u istom krevetu iako je svaka imala svoju sobu.


I meni moje dve mladje sestre




minavb -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (31.8.2011 22:25:37)

Imam moju jastucnicu Kalimera. Bila je to cela pssteljina za bebe sa slikama Kalimera, a ja sam do pre neku godinu razvalcila moje jastuce sa jastucnicom. Jedno vreme bez toga nisam mogla da zaspim. Onda sam se preselila kod mm-a, jastuk ostao kod mojih i mama ga bacila ali sacuvala jastucnicu. Sad je Vanja razvlaci po kuci.




mikica sa -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (31.8.2011 23:09:11)

tacno se vidi po ovim postovima ko je bio u ratu, na zalost. [sm=smiley13.gif]
imam jednog malog plasticnog medu,zutog.skroz je mali i sluzio mi je izgleda i kao glodalica jer sam mu grickala usi. cuvam ga za mog Luku jer je taj medo star koliko i ja.sretna sam da ga imam jer mnogo toga je na zalost,nestalo u ratu a i nakon rata kad smo selili kod raznoraznih "prijatelja" puno stvari je otudjeno i medju njima i moj jastuk u kojem me je mama iznijela iz bolnice i cebence. kao sto neko rece, zal zbog toga mi je vjecna trauma u srcu [sm=smiley19.gif]

imam i dvije haljinice kad sam imala dvije godine.




anuksunamun -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (31.8.2011 23:10:22)

nemam nista...ne vezujem se za stvari...




anuksunamun -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (31.8.2011 23:11:53)


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Imam, moju sestru [sm=smiley36.gif] Nerazdvojne smo, i dok se nismo poudavale spavale smo u istom krevetu iako je svaka imala svoju sobu.
ja imam dva brata i dve sestre...ostalo je sve otislo u zaborav[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vukosava -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (1.9.2011 3:27:04)


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

nemam nista...ne vezujem se za stvari...


Ja isto. Da mogu bacila bi zilion stvari al mi je muz ko hrcak pa teska borba... Iz detinjstva nemam nista, sta ce mi.




Vučko.ba. -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (1.9.2011 9:27:01)

Imam dekicu, narančasto bijelu sa slončetom, kojom sada pokrivam svoju djecu, proizvodnja "Vutex" Vukovar, Yugoslavia još se vidi na etiketi, baš mi nešto draga, a kvalitet extra




Anoniman -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (1.9.2011 9:28:57)

Vučko ja imam istu takvu samo žuto-zelenu, eno je kod mojih, njom pokrivaju Nešu kad ode kod njih. Još uvek je kao nova.




Vučko.ba. -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (1.9.2011 9:37:05)

eeeeeeeeeeeee .... pa mi smo bili super generacija [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




jole82 -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (18.10.2013 23:36:45)

Moja mama je sacuvala neku moju garderobicu i dzemper ala sirogojno sto mi je baka plela za 3. rodjendan...i danas moze da se nosi[sm=smiley1.gif]
A ja sam sacuvala moj prvi ranac mali beli sa nekom macom prisivenom (imam i fotku sa njim kad sam bila mala) i sada kad idemo kod npr. babe u poset__u u tom rancu Teodori nosimo njene igrackice....meni je to bas super [sm=smiley1.gif]




tijatija -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (18.10.2013 23:48:34)

Lutku TASANU koju sam dobila za 3 rodjendan i izigrala sam se sa njom sad je deca cuvaju...bas me podseca na denjstvo...




Bebilina -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (18.10.2013 23:58:31)

Moja je mama sacuvala sve moje igracke i sve moje knjige sa faxa, i radove sa faxa i moju sobu netaknutu, ma "svetiliste" sa mojim imenom [sm=jezicek.gif]
Salu na stranu drago mi je da je tako, da se moja cera igra mojim lutkama i donela je ovde mog pandu. I od tate imamo nilskog konja, i od tete smo dobili njenu Winnie the Pooh kolekciju. Svasta se sacuvalo, cak i garderoba, neke haljinice koje su mi ujak i nana donosili iz Italije, neke koje je moja mama sila, moja cera obozava da ih nosi. Suknjica za tenis joj je moja, ma stvarno puno toga, sve sto je imalo emotivnu vrednost.




vukosava -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (19.10.2013 2:59:06)

A sto se tice omiljene igracke, to su mi bile mladje sestre [sm=jezicek.gif]




Leax -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (25.10.2013 21:41:22)

Lutka beba celavica[sm=duda.gif] sa kojom se i moja cera igrala [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (25.10.2013 23:02:12)

Samo jednog plišanog majmuna kojeg sam dobila od bake. Možda na plac imam još, moraću da pretražim [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (26.10.2013 7:53:42)

Imam svoju plahticu iz krevetca,bjela sa nekim crvenim vezom i svoju dekicu koja je uvjek išla samnom[sm=smiley36.gif]

Svojoj djeci sam ostavila prve cipelice,hlačice koje su najviše nosili,ćerki 3 fascikle radova iz vrtića,dnevnik moje bebemnoštvo fotografija i puno lijepih uspomena na bezbrižno djetinjstvo[sm=smiley27.gif]




vukosava -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (26.10.2013 23:55:53)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Samo jednog plišanog majmuna kojeg sam dobila od bake. Možda na plac imam još, moraću da pretražim [sm=smiley1.gif]


E i moja najmladja sestra je najvise volela nekog majmuna malog plisanog koji je stavljao prst u usta. To joj je bio pravi hit.

A moji su se mnogo puta selili tako da i sa selidbama uvek je bilo manje i manje stvari. Tako i nasih igracaka usput...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>