RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (25.11.2013 8:39:00)

Sve sto je vredelo sacuvati sacuvali smo! Tu ima 20-tak lutaka, krs plisanih igracaka, neke knjige i knjigice, barbike....svasto jos , nesto smo vec dali nasim curicama a nesto je jos na tavanu .
Eto sad se igraju mojom celavom lutkom, mojim barbikama i veeelikim plisanim medom [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (25.11.2013 9:19:58)

Ja imam jednu lutku partizanku još od prvog razreda




Verolina -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (6.2.2014 18:04:16)

Lutku Miru, lutku balerinu i kucu Mucu (u oridjinaleu jutu Miju, jutu bajejinu i tusu Musu[sm=smiley36.gif])




NadaR -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (21.2.2014 20:41:39)

Kod bake imam pun dzak igracaka . Nekoliko lutaka I gomilu plasticnih posudica u kojima sam pekla kolace u pijesku. Neke sam cak ubacila u bunar pa je jadan deda silazio da mi izvadi.

Baka takodje cuva I bratovu dekicu. On je bio toliko lud za njom da je dolazio da je mazi I kad se susila napolju . [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (21.2.2014 20:45:59)

Ni jednu!

Sećam se samo nekog velikog majmuna kojeg su mi na kraju bacili jer se pocepao.




snezap -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (21.11.2014 16:56:48)

imam naravno, sada moj sin spava sam tim plisanim zekom [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (22.11.2014 0:53:59)

Ne [sm=smiley13.gif] Mama ih sve dala jednim podstanarima, devedesetih kad se loše živjelo, a oni imali malu djecu. Mislim drago mi je zbog njih, ali bar da mi je ostavila moga majmuna omiljenog...[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (22.11.2014 1:02:48)


A ja baš došla da napišem da imam jedino omiljenog majmuna, i samo njega, ostalo podeljeno, pobacano. nas je troje, pa je posle mene još dvoje dečkonja tumbalo sve to. mislim da je majmuna baba kupila, ali mama ima neku drugu teoriju o njegovom poreklu ...




minnica -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (22.11.2014 7:31:57)

Imam knjige koje su mi kupovali kao detetu i njih smatram posebno dragocenim, a od igračaka nemam ništa jer smo se selili nekoliko puta, a i mlađi brat ih je poprilično uništio. Mm ima igračku zeku koja je sad kod nas.




Trcosava -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (22.11.2014 7:34:46)

[sm=jezicek.gif] vidim majmuni su bili hit [sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (23.12.2014 21:25:10)

Imam jednu bebu. Dobila sam je na poklon za sedmi rođendan. U tom periodu svi su imali celave bebe verovatno ih se secate. Samo sam ja imala bebu sa kosom i to plavom tj belom. I dan danas je imam u istom ocuvanom stanju. Jako je volim i od uvek sam je volela. Inace jos kao mala dala sam joj ime a to je ustvari i ime mog brata. Tako da lutka nosi ime po mom mladjem bratu. [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (23.12.2014 21:33:22)

maraj,ja jos uvek imam tu celavu bebu[sm=smiley36.gif] prokukala sam mojoj mami da mi je tad kupi.




Maraj -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (23.12.2014 21:34:53)

Svii su ih u periodu 80-ih imali al ja dobih bebu sa kosom[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (23.12.2014 21:36:46)

Barbiku i plisanog zeku..




bubulence -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (23.12.2014 23:54:17)

sve cuvam. plisano lane sa kojim sam spavala dok se nisam udala (i jos koji mesec kasnije), ono je posebno drago i ima posebno mesto, zatim sve plisane igracke a samo onih vecih ima blizu 80 komada... nekoliko barbika, mirisljave slicice koje sam skupljala u osnovnoj skoli, salvete... moje cebence koje sam nasledila od brata i koje sada moja E koristi kada je kod mojih... mnogo volim kada odem kod mojih, zavucem se na sprat kuce, i polako pocnem da vadim stvari i igracke iz kutija. bas me ponesu emocije, svega se setim...
i sada cuvam Emine stvari i igracke...




lesica -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (28.7.2016 10:25:47)

Kamilla sa plišanim vrhom na repu i dva velika seta lego kocki - gusarski brod i tvrđava.




Khaleesi -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (28.7.2016 12:31:29)

Ja imam jednu staru muzicku kutiju na povlacenje u obliku srca koja ne radi ali je jako volim....




Animsaj9 -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (4.11.2016 19:36:05)

Imam bebu celavu , i moj D se igra sa njom ,i bubamaru guralicu




suzi kju -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (4.11.2016 19:42:19)

Gomilu plišanih igračaka




branki* -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (5.11.2016 7:13:41)

celavu bebu i plisanog medu.ostalo je sve razdavano jos odavno.




Sanjica26 RR -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (5.11.2016 7:24:57)

Sve plisane igracke sto smo imale sestra i ja su otisle u poplavi.[sm=smiley13.gif]




Divnica -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (5.11.2016 15:59:43)

moj Bukvar i mnogo ga volim [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (20.5.2017 12:15:24)

Jednu veliku lutku,prije je plakala i smijala se.Ja sam mami govorila da je baci ali nece.Cuvam stare bravo novine [sm=smiley1.gif]




Dragica Draga -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (14.10.2017 22:11:38)

Ja sam poznata cuvalica 😊
Sve cuvam 😊
Na tavanu imam avega i svacega- igracaka, svesaka iz osnovne skole 😊a u sobi mi stoji potkovica koju mi je deda dao kad aam bila bas mala 😊
To mi je bas draga uspomena




Sarav -> RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto cuvate od detinjstva? (14.10.2017 22:26:11)

Čuvam gomilu igračaka i to je sve kod mojih. Jedino je mojoj deci dozvoljeno da se igraju sa njima, gosti ne dolaze u obzir [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>