RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


jess021 -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (5.12.2018 22:00:36)

Olga, jel se macke izuvaju? 
Meni je to van svake pameti. 
Moji se uredno izuvaju😀




Olga75 -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (5.12.2018 22:05:53)

Nemam ja mačke, ja imam Dobricu, on spava u šupi a kad je baš ladno uđe [sm=smiley36.gif]
To je izjava jedne sstare komšinice kad je onomad dok je Šugiboj bio kod nas i spavao na prozoru s ulice rekla [sm=smiley36.gif]
Inače gosti se ne izuvaju, imamo otirač i kažem kirbi ako baš neko zabrazdi u kaku [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (5.12.2018 22:09:16)

Izuvamo se. I svuda gde idem izuvam se, ne treba niko da mi kaže. Ako neko baaaaš insistira nemoj, ja ne.




milicicak -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (5.12.2018 22:13:05)

Mi smo po pitanju ozuvanja liberalni, ko hoce moze ko nece ne mora 😂 mada se svi uglavnom izuvaj, kraj nam je poznat po odgovornim vlasnicima pasa😁




Misha i Ljisha -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (6.12.2018 5:33:50)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A jeste skontali po serijama i fimovima niko se ne izuva . Cak i krevetima leze obuveni [sm=zmeden.gif]z


Meni su se smejali u americi jer sam se izuvala cim udjem.oni stvarno svi idu obuveni. Ali realno oni ne pesace. Udju u kola koja su u garazi izadju iz kola na parkingu na kom nema blata i kake i ulaze unutra. Ja u desnom delu kuce ajd tako da kazem dozvoljavam da se udje obuven u levi deo ne dam. Cak i ja ulazim obuvena nekad u tom delu.

Sto kaze Olga kod gospode se ne izuva [sm=jezicek.gif]




AnaTamara -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (12.12.2018 9:24:53)

Bio popo [sm=smiley36.gif] Ali ove godine,svekrva skine tepihe [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (12.12.2018 16:58:36)

Pa cuj, ako neko ima smdljive noge, bolje i da se ne izuva. Kod mene se uglavnom izuvaju i bilo je obavrezno narocito kada je mali puzao, mada je i inace ok izuvati se.




branki* -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (13.12.2018 19:15:42)

meni je odvratano da se ne izuvaju...u redu ako neko jednom u mesec dana udje nesto na kratko obuven...ali,da konstantno hodamo u obuci..boze,bljak.kad samo zamislim kuda je gazio u toj obuci gde kucici pisaju i ljudi pljuju i pada dim i svasta..i tako po podu da strapaciramo..ne,nikako.




vocicana -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (13.12.2018 21:55:44)

Upravo Branki




Jekica86 -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (16.12.2018 12:48:27)

Ma maravno izuvanje. Sve je tako prljavo.




kamičak -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (29.4.2019 20:24:09)

Naravno, uvek pored vrata stoje kucne papuce za goste




Filadendronka -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (29.4.2019 21:38:07)

Sad se svi izuvaju zbog dece, ali se desavalo da neko pita da li je potrebno. Mada bila sam i u puno stanova gde se ne izuva. 





bubulence -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (29.4.2019 23:32:07)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A jeste skontali po serijama i fimovima niko se ne izuva . Cak i krevetima leze obuveni [sm=zmeden.gif]z


Meni su se smejali u americi jer sam se izuvala cim udjem.oni stvarno svi idu obuveni. Ali realno oni ne pesace. Udju u kola koja su u garazi izadju iz kola na parkingu na kom nema blata i kake i ulaze unutra. Ja u desnom delu kuce ajd tako da kazem dozvoljavam da se udje obuven u levi deo ne dam. Cak i ja ulazim obuvena nekad u tom delu.

Sto kaze Olga kod gospode se ne izuva [sm=jezicek.gif]



I meni se smejali u Engleskoj, gledali me kao da nisam normalna. Mada oni dosta hodaju, i tamo je često kisa, ali nigde blata i prljavstine. Tako da im je obuca cak i posle kise savrseno cista. Kod nas je izuvanje obavezno, i bez pardona naglasim to kada neko krene da udje obuven




Tiziana -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (30.4.2019 14:36:54)

Kod nas se gosti ne izuvaju. Samo kad je neka bljuzga ili provala oblaka. Ja kad imam goste na rucku ili veceri ne docekujem ih u papucama, obujem se. 







nata11 -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (30.4.2019 16:36:43)

I mi se nismo izuvali e sada ce biti izmena zbog bebice.


Nema papuce 1000 para, niti ih nudim gostima. I mi nemamo naviku da ih nosimo. 




Filadendronka -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (30.4.2019 17:50:33)

Moracete zbog bebe, pogotovo kad krene da puzi i trpa ruke u usta. 




bubulence -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (30.4.2019 17:52:46)

Slazem se sa Filadendronkom, ne mozes pustiti ljude obuvene u kucu a da onda dete tuda puzi, baca igrackice i strpa ih u usta pre nego sto stignes da ih operes... 





kamičak -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (30.4.2019 18:06:57)

I da nema dece u kuci, ipak treba voditi racuna o cistoci. Jedino ako nema tepiha u kuci (npr. laminat samo) onda i moze bez izuvanja.




Tiziana -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 10:53:49)

Mi svakako ne zivimo u svinjcu, vodimo vrlo racuna o cistoci, ali eto gosti se ne izuvaju, deca odavno ne puze. Sta nam dresko da usisamo kad odu. Svakako ne ulaze obuveni u spavaci deo. 





Duškić -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 10:59:22)

Klasika, izuvanje kod ulaznih vrati. Deca uglavnom imaju deblje carape sa gumom.




Filadendronka -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 11:08:45)

Kazu da se kod gospode ne izuva. :) Sve je stvar licnog stava, mada meni je gadno neizuvanje zbog svega sto se nalazi na ulici. 




Ana RR -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 11:16:57)

Ja nisam dala serviseru iz SBB da uđe dok se ne izuje [sm=smiley36.gif] uredno sam mu dala papuče i čekala da se preobuje.




Tiziana -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 11:19:58)

U Spaniji je izuvanje cak nepristojno kao i docekivanje gostiju u papucama.

Kod nas se u kuci nikad nije izuvalo (naravno mi ukucani jesmo), nikad se cipele nisu ostavljale kod vrata.Ja nemam nista protiv da se izujem kad dodjem kod nekoga, ako se u kuci izuva, ali ja nikada kod moje kuce ne teram nikoga da se izuje. 




Ana RR -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 11:21:44)

Znate kako u Kanadi prepoznati balkanaca? Tako što u kući nosi čarape i papuče [sm=smiley36.gif] odmah znaš da je naš [sm=jezicek.gif] A kanađani svi bosi, japanke su im univerzalna obuća.




Olga75 -> RE: Izuvanje pre ulaska u kuću??? (1.5.2019 17:25:28)

Što ja volem ovu temu. S jedne strane mi kod kojih se ne izuva, pri tom izgleda većina misli da kaskamo obuveni po cele dane i noći [sm=smiley36.gif] i odvratni smo jer smo prljavi
s druge strane čistunci [sm=smiley36.gif]
tema je dušu dala za prepucavanje i vređanje i divna je [sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>