RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Mishica 77 -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (7.6.2010 23:56:53)

Chicco ima proizvode protiv komaraca. Ima neka džidža na baterije koja može da se stavi u prostoriju ili na kolica. Emituje nešto jb li ga šta... Sutra kupujem pa javljam jel deluje. U Pančevu počeli da "grizu" naveliko.

p.s. jel znate da komarci imaju zube? Znači, stvarno GRIZU! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.6.2010 0:18:22)

Zujalica? To je sr*nje! Vidi ovde: KLIK




Mishica 77 -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.6.2010 0:26:34)

Uuuuu. Videla i primila K znanju. Fala, sestro, fala... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




*Alexx* -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.6.2010 10:44:53)

Mi smo juče kupili Chicco Zanza zujalicu. Zakačili za kolica, uključili, otišli u Šumice i - POBEGLI glavom bez obzira. Ništa ne valja, komarci kao rode, napadaju potpuno nezavisno od Zanze [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Kupiću Autan za decu.
A što se krema tiče, kupila sam Hiper Hama gel, pa ćemo videti, ja to nisam nikad koristila, a vidim da preporučuju.




SUPER MAMA -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.6.2010 10:54:57)

Ja za Moniku protiv ujeda od komaraca koristim HIper Hama Gel to sam i prosle leto koristila.
Protiv komaraca koristila sma prosle godine a i ove sprej RUN losion protiv komaraca u obliku spreja kupila sam ga i DM-u i odlican je komarce su bezali.Vec sam pisala mislim d aima temu o komarcima kako zastitite bebu, dete.

A za opekotine za odrasle mislim, koristim SANADERM krema za opekotine i deluje fenomenalno prvo hladi mesto i leci u isto vreme za dva do tri dana nema nicega.
Posto ja sam bas '' spretna'' u kuhinji redovno se gorim pogotovo na rerni.





viking -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.6.2010 10:59:55)

Jeste, taj Hiper Hama gel je odlična stvar, zaista je nešto najbolje te vrste što sam probala!




*Alexx* -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.6.2010 11:10:54)

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Protiv komaraca koristila sma prosle godine a i ove sprej RUN losion protiv komaraca u obliku spreja kupila sam ga i DM-u i odlican je komarce su bezali.Vec sam pisala mislim d aima temu o komarcima kako zastitite bebu, dete.



Hmmm, zanimljivo. Ionako treba da idem do DM-a po pelene i maramice. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




SareniVrabac -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (11.8.2011 7:18:04)

IZVORNA PORUKA: viking RR

Jeste, taj Hiper Hama gel je odlična stvar, zaista je nešto najbolje te vrste što sam probala!

Jel sme ovaj gel za male bebe? ako ne, sta sme? i koja mu je cena?




Anoniman -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (11.8.2011 12:25:32)

Nas ove godine odlično služe narukvice protiv komaraca. Luki stavim oko članka na nozi, a Marku ubacim u kolica, ušuškam da ne vidi i ne čačka. 




Anoniman -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (11.8.2011 12:29:11)

Preventivno korisitim Chicco zzz-no! A ako se ipak desi Hiper Hamma gel je najbolji!!! Mihajlo ima inače alergijsku reakciju na pojedine ujede i ovaj gel jedini sanira ujed




Maraj -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (13.2.2016 18:53:26)

Bebu od 4 meseca je nesto ujelo za obraz , moguce da je pauk (pretpostavljam u ovim hladnim danima) . Vec 3 nedelje ako ne i vise ne prolazi. S tim sto je bilo jako crvwno , sad se smanjuje i peomenilo je boju u ljubicastu tackicu. Sta je ok da namazemo? Da li je sudokrem za to. Nisam ga koristila do sad




jess021 -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (14.2.2016 10:10:14)

Maraj, ako je sad upalni proces zavrsen nema potrebe nista da stavljas, proci ce.
Sudocrem se koristi kod ojeda, po mom misljenu nije za te stvari.




aleksandrici -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.3.2016 17:44:29)

Fenergan jeste dobra krema ali mojoj ćerkici krečno mleko je zakon.Krečno mleko malo promućkati i namazati ubodno mesto.Koža se smiri ismiri crvenilo i svrab.Vrlo je ekonomično,rado ga preporučujem.




aleksandrici -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.3.2016 17:46:20)

Prvi put sam kontakt sa kremom 24 sata i oduševljena sam.Ne znam ko joj je dao ime ali tegobe nesteju nakon 24 sata.Namazala sam i te kako veću opekotinu,bolelo me,žarilo nakon 24 sata tegobe su nestale.




Maraj -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.3.2016 19:21:47)

Sta je to krecno mleko




IvanaSK RR -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (8.3.2016 19:38:39)

Pretpostavljam ono što se stavlja za boginje.




Sanjalicaaa -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (20.4.2016 8:32:47)

Ima li neko iskustva sa Mapez sprejom protiv komaraca? Kod nas su vec krenuli, ne moze se uvece setati normalno. Pa to su rojevi komaraca. Moracemo da uzmemo i zastitu za kolica.




MishMash -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (20.4.2016 14:42:25)

Mi smo ga uzimali, ali nisam baš bila zadovoljna, a šmizla nije mogla da podnese taj miris. Uzeli smo bili i Autan protiv komaraca i krpelja, nije se baš pokazao.

Za kolica nam je bila spas ona Chicco zujalica, razmišljam da kupim i njihov stik protiv komaraca da probamo.




Sanjalicaaa -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (20.4.2016 14:49:37)

Hvala Mish. Ja sam čula da je neki čikov preparat protiv komaraca kako dobar. Ali sam mislila Mapez jer mi se čini prirodniji. Šta znam... Možda grešim.




milicicak -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 7:39:47)

Nama je Mapez super radio posao u kombinaciji sa LMX narukvicama. Meni se i miris dopada a mini buba se ne buni.
Inace, mm je zaboravio da je naprska u subotu ima cvoruge po vratu od ujeda komaraca. Ali, zato je tu Sinopen :)




mali_mis -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 7:45:43)

Meni kod ujeda komarca, jedino pasta za zube pomaze, ona mi nekako ublazi taj svrab.




emicaa -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 7:47:59)

Mali mišu to za pastu za zube prvi put čujem,ja uglavnom češem dok ne počne bolit pa mi bude lakše [sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 7:52:46)

Ma i ja rascesam, dok mi ne natekne, tek onda skontam "aha komarac me je ujeo" [sm=smiley36.gif] To za pastu mu je baba rekla. Ja probala i radi posao. Ali prvo moras da rascesas da bi radilo [sm=jezicek.gif]
Pastu za zube stavim i na zulj, i na bubuljicu, i do sada se pokazalo kao uspesan lek.




emicaa -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 7:57:41)

Ja znam samo na herpes da se može stavljati.




Sanjalicaaa -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 7:58:13)

Milicicak, ne zna za te lmx narukvice. Jel njih mogu i bebe?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>