RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


MishMash -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 8:47:11)

Milicicak, ja sam skroz zaboravila na te narukvice. One su nam bile super. Mi smo morali na nogu da joj stavljamo, jer je na ruci stalno čačkala. I na bicikl sam joj zakačila prošle godine[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 9:13:21)

Sad je u aksi na snizenju 30% kolekcija chicco protiv komaraca. Da l da uzmem tu narukvicu , "radi" li losao. L mi sad ima 6 meseci ne bi ga mackala kremama protiv komaraca, a sa tim narukvicama nemam iiskustva




MishMash -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 9:23:13)

Maraj, narukvice su super ali mislim da su za decu stariju od tri godine. Nisam sasvim sigurna, piše na deklaraciji. Ima ih u Lilly i DM prodavnicama.

Ja ću ove godine probati Chicco.




Maraj -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 9:28:11)

Koliko sam shvatila te narukvice imaju dejstvo par sati ili dana , a ova chicco zujalica bi trebalo da je "trajna" [sm=zmeden.gif]




MishMash -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 9:32:49)

Da, zujalica radi na baterije i trajna je. Mi smo bili prezadovoljni tom zujalicom, bila nam je zakačena za kolica, a uveče bismo je stavili pored kreveca.

E sad, kao i za sve ostalo su mišljenja podeljena. Mnogima se nije pokazala dobro, a ja planiram i za drugo dete da je koristim.[sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 21:36:13)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Milicicak, ne zna za te lmx narukvice. Jel njih mogu i bebe?


Mislim da nije preporucljivo da budu u direktnom kontaktu sa bebom. Ali nama je narukvica visila iznad uzglavlja kreveca, u kolicima, svuda. Kad je pocela da hoda nosila je oko noge a prosle godine kao narukvicu i bila sva vazna :)
Nama te zujalice nisu radile posao, ali stvarno. Prvi put kad sam je sa zujalicom izvela u park, vratila sam kuci Klingonca...




lesica -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (21.4.2016 22:30:14)

Drage moje, malo ste omašile temu [sm=smiley1.gif]

Ovo je tema za NAKON ujeda insekta, šta raditi, čime tretirati...

Tema o tome kako zaštititi bebu i čime su:

Kako zastititi bebe od komaraca?
Rasterivači komaraca
Mreža protiv komaraca


Pa vas lepo molim da tamo nastavite piskaranja [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (22.4.2016 23:48:53)

Lenku mi je ujeo komančeros za vrat večeras, i baš je oteklo. Tj. ubod kao uboj je ok, ali neki limfni čvor se naduo, i kotlja se ispod kože.
Elem. namazah joj Fenistil, stavih joj 'ladnu oblogu, i nadam se da će da se smiri, inače mi propadaju planovi za sutra, jer ćemo kod lekara umesto u planiranu skitnju.




choopa choops -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (22.4.2016 23:51:29)

[sm=zmeden.gif]
A sigurna si da je komarac? Mojima je prijao i Hiper hama gel i Synopen.




lesica -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (22.4.2016 23:55:44)

Ma jesam, ono je definitivno ujed od komarca. Jedino je tačno ono fino nezgodno mesto gde je puno limnih čvorića, i eto ti ga sad.
No sreća u nestreći, ne oli je samo je užasno svrbi.

A namazah ovo, jer imam samo to i cortinat.




nikiteki -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (22.4.2016 23:58:21)

Ja sam koristila deci mapez sprej protiv komaraca.




lesica -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (23.4.2016 0:02:18)

Joooj, žene, u dva posta iznad pisah koje su teme za šta.

Elem niki, i ja klincima koristim mapez, no i pored njega hoće da gricnu ponekad, ali meni sad treba kako da saniram već nanetu štetu [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Kreme za ubode insekata i opekotine (23.4.2016 0:11:17)

Lesice, synopen je najbolji od svih, mislim da nema proizvoda koji nisam isprobala. Mini bubi te kvrge od komaraca traju danima. Jos ima tri cvoruge na vratu od proslonedeljne poset_e prirodi... Mislim da ne morate da idete kod dr, dok god se ne zali, ne svrbi je i ne otice dalje
Edit, sad lepo procitah da je svrbi... Synopen i to resava




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]