RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


limunada -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (15.3.2012 0:16:32)

Susila sam mu sad preko zime,a i sad mu ponekad osusum ili mu stavim kapicu,ima jednu sto jos uvek moze al susicu mu ubuduce,bojim se da se ne prehladi,sad je najgore za prehladiti.




VVVV -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (11.5.2012 21:30:07)

Mi smo se jako tesko navikli na fen. Inace celo pranje kose je jedna mala drama svaki put.
A kao za inat, rodila se s kosom i od onda joj samo raste (nije opadala). Sa 6 meseci smo vec morali da se sisamo jer je presla u oci ;).
Tek jesenas (godina i po ) smo uspeli da je naviknemo na fen. Pre toga smo joj brisali i cetkali kosu, nije bilo sanse da se fen ukljuci. Vristala je i tresla se, sva posatne ljubicasta. HB bar je to proslo. Jos pranje kose da savladami i milina ;))).

POZz




Anoniman -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 14:30:42)

IZVORNA PORUKA: usamljena

Pitala sam se da li se uopste sme susiti bebama kosa fenom ali vidim da skoro svi to radite.



ovo sam se i ja pitala, ali mislim da cu definitivno poceti fenom da susim, ne mogu da osusim peskirom, a uz to jos urla kad joj susim.




jovana13 -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 15:27:34)

Nikad im nisam susila fenom doduse ogi je beba ima kosicu onako na temenu najvise ali se jako brzo osusi a Janja sad ce 3god kosica joj srednje duzine onako do ramena ali nije gusta isto joj se brzo susi. Posle kupanja dok vecera njoj je suva. A imam pitanje ako tema postoji izvinjavam se. Da li ste deci cesto kratili kosu da im bude jaca i gusca i koliko cesto ste ih sisali?




Jeca.V -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 17:09:42)

Ovom mom malisi od 8 meseci moram da susim,a perem mu svako drugo vece,posto bas ima kose.Cak smo juce morali i siskice da skratimo,bile su predugacke!Jovana imam dva decaka pa nisam sigurna da znam pitanje na tvoj odgovor,starijeg sam redovno pocela da vodim na sisanje kad je napunio godinu dana cisto da bi mu frizurica bila uredna[sm=smiley1.gif]




sanji -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 17:26:25)

Jovana ja moje žabice nikad nisam šišala a kosa im je jaka, gusta i sad već do pola guza stigla! pritom. bile su skoro ćelave kad su se rodile. Mislim da nema šišanje mnogo veze sem kod slučaja oštećene kose a kod dece je retko kad oštećena! Ja njima sušim kosu fenom od nepune godine pošto ne znam kako bih drugačije. leti ih nekad pustim ali im treba skoro 2 sata da se osuše!




bojanica7 -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 17:46:20)

mi susimo kosu fenom maltene od rodjenja. isto kao sanji, ne znam kako bih drukcije, jer bas ima gustu kosu.

jovana, ja galu shisham svaka dva meseca. napunila je sad dve godine. prosto odrzavamo tu neku asimetricnu frizuru, pa izgleda bvze kad zaraste[sm=smiley36.gif] uglavnom to radim dok spava, a evo pre neki dan sam je pitala d ali mogu da je shisham i, na moje zaprepascenje, pristala je [sm=smiley1.gif] a mislim da shishanje ne utice mngo na cvrstinu i gustinu, prosto to sve zavsii od kvaliteta kose.




Ivanka 75 -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 17:49:29)

Redovno svako pranje i sušenje kose od 4 meseca, gusta, talasasta, mora da se suši.




vukosava -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 20:14:39)

Moja se i dalje plasi.Nabavila sam kaoneku deciju inikucnu haljinu od frotira sa kapuljacom pa joj se brze osusi. Zato je ne kupam tik pred spavanje nego ranije.




caca81 -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 20:16:45)

Počeli smo sa sušenjem od otprilike sa 10-tak meseci...nije bilo puno kose...




branki* -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (9.1.2013 23:04:23)

ne,ne susim.boza ima paperjastu kosu,ne puno gustu,samo dobro prosusim peskirom.




ivbo -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (18.1.2013 18:33:17)

Znam da neke mame smiruju i uspavljuju svoje bebe fenom,ali moj sin se plaši tog zvuka?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Čak i kada ja sušim svoju kosu,on krene da plače,zove mama mama[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image] i ne prestaje dok ga ne isključim.Tako da se stvarno namučim kad mu operem kosicu,bukvalno trljam peškirom,gazom dok se ne osuši.




bens -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (20.1.2013 22:26:22)

Moje dete place i nema sanse da joj osusim fenom. Plasi se i usisivaca, kao i igracaka, na baterije, koje ispustaju zvuk. To za fen mi je bas problem jer moram dugo da joj trljam kosu peskirom, a ni to bas ne voli.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.1.2013 10:13:43)

Tari oobavezno..ima vise kose skoro nego ja ...pa jos malo [sm=smiley36.gif]
A i Hani pomalo kad vec susimo Taci.




vikiveki -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 19:45:06)

Ja sam mojoj deci sušila kosu fenom od malena pošto im je kosa bila gusta.Prvi put ada bih im pokazala fen ja sam prvo kaobojagi meni sušila kosu dok oni ne vide i ne uvere se da to nije ništa strašno,posle sam i njima sušila kosu....ali najviše volim a i najbolje je da se ona suši prirodnim putem




minnica -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 20:27:48)

Ćerki sam počela negde sa godinu i po dana, dotle nije bila dugačka, a ni mnogo gusta, a sinu samo istrljam peškirom i stavim mu kapicu.




Didy -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 20:29:42)

Da. U početku su se bunili, sada su se navikli.




Ivanka 75 -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 20:32:46)

Redovno joj susimo kosu jer mora, i od pocetka je tako. Ima veoma gustu kosu, a i uziva tokomsusenja.




New Mom -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 20:52:45)

Kaci sam pocela negde kad je imala 18-19 meseci a i tad je od kose imala samo siske, al presli u novi stan gde je hladnije, pa ajde. Kolji sam ranije krenula, mozda oko 6-7 meseci jer je sav bolesljiv pa kao preventivu. 10-20 sekundi i kraj.




Alexxa -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 22:13:32)

M. ima bujnu i kovrdžavu kosu, ali smo je svega 2-3 puta sušile fenom, mada i ja ne koristim fen.




tijatija -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 22:15:25)

Susim kosu djevojkama jer im je bas dugacka a Nikoli ne




Sanchy -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 22:16:31)

Bukvalno pola minuta..




dijana1* -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 23:16:50)

Od nekog 5 -tog meseca mu susim kosu fenom. Zimi obavezno jer mu je bas gusta a leti ne posto je toplo.




Torbica -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 23:18:29)

Od starta svima, da!




vikiveki -> RE: Da li sušite detetu kosu fenom? (21.11.2013 23:22:44)

A što se tiče dužine sušenja kose, e tu prvo mesto zauzima Viktorija jer joj kosu sušim skoro po 40 min,ima dugu kosu i jako gustu,a Viktoru i Stefanu osušim za 1 ili 2




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>