RE: Morbilli (male boginje) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Morbilli (male boginje) (26.2.2018 14:38:25)

Draga kako ste , kako malena?




Ana RR -> RE: Morbilli (male boginje) (26.2.2018 15:12:43)

Ja karton vakcinacije uopšte nemam, sve smo to izgubili za vreme rata u Hr. Tako da uopšte ne znam šta sam od vakcina primila.




Maraj -> RE: Morbilli (male boginje) (26.2.2018 15:43:55)

E pa i mene sve ovo jako nervira.
Jos vise me ljuti sto deca koja nisu vakcinisana, uredno su upisana u vrtic (me govorim o deci koja nisu smela da prime vakcinu) jer su jel te imala vezu. A moje vakcinisano dete sedi kuci [sm=zz_throwball.gif]
Sad treba tu decu ispisati iz vrtica da se oslobodi ulaz nama vakcinisanima..






Srecko47E -> RE: Morbilli (male boginje) (26.2.2018 15:47:28)

Ni mog kartona nemam.zbog bebe sam isla da pitam u dz i rekli su mi da doza vakcina ima samo za decu.




choopa choops -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 17:25:09)

mili, kako ste? Je li sve Ok sada?




milicicak -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 17:48:15)

Choopo, sve je super. Ja nisam dobila boginje [sm=bravo.gif] i ja kao moje dete volim te male procente i sulude verovatnoce [sm=smiley36.gif]
Uglavnom, nije bilo lako psihicki ove dve nedelje ali sve je proslo.
Inspirisana aktuelnim temama pitala sam mm sta cu da dobijem za 8.mart. On mi je odgovorio da ne zna sta cu da dobijem ali morbile sigurno necu [sm=smiley36.gif] tako da smo sad spremni da se sprdamo sa tim. Ali da nam je bilo sve jedno, nije




Anck Su Nmaun -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 18:35:08)

Milicicak drago mi je da je kraj [sm=bravo.gif] da vise ne strepis !




choopa choops -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 20:17:57)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Bravo [sm=bravo.gif] Bitno da je sve lose iza vas![sm=smiley31.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 20:23:23)

Bravo Mili. I dobro je sto se tako sve zavrsilo. [sm=bravo.gif] Bas me to raduje kad cujem lepe vesti.




Dora89 -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 22:10:33)

Znam odraslu osobu koja je u skorije vreme preležala morbile i sad je ok. Eto, epidemija je katastrofa, ali da se ne diže preterana panika, neće uvek da se zakomplikuje.
A za sve one roditelje što nisu vakcinisali decu [sm=hudicek1.gif]




gagana83 -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 22:56:52)

Ja se samo nadam da ce posle ovih smrtnih slucajeva uzrokovanih malim boginjama, mnogi od roditelja koji su protiv vakcinacije progledati i vakcinisati decu.




choopa choops -> RE: Morbilli (male boginje) (6.3.2018 23:10:39)


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja se samo nadam da ce posle ovih smrtnih slucajeva uzrokovanih malim boginjama, mnogi od roditelja koji su protiv vakcinacije progledati i vakcinisati decu.


Ma zabolje njih [sm=hudicek1.gif]. Oni će da kažu da to nije od toga, a onda će da se uhvate ovih sto su prelezali i nije im nista.

Mene najvise boli ono bebče što je umrlo, ni krivo ni dužno. Ne mogu ni da zamislim kako je njegovim roditeljima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]