RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


jess021 -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (4.6.2020 14:42:36)

Odradila!! 





emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (4.6.2020 16:30:59)

Pari,Jess bravo 🙂




pari -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (4.6.2020 19:41:01)

Ja sam i malopre 20min :)





emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (4.6.2020 19:51:51)

Pari sad je meni jasno zasto toliko vjezbas...spremas se za muza 😂😛





pari -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (4.6.2020 19:55:40)

Hehe emice 😁

Nije zato stvarno. Ja se mnogo bolje osećam kad vežbam, a pošto smo od marta nas troje 24h zajedno, shvatila sam da ću poludeti ako ne radim nešto za sebe, a vežbe mi jako prijaju i tako sam rešila da vežbam prvo po malo pa sve više i više.  Iako ne vežbam ja jako mnogo, svaki dan po pola sata,nekad dva puta po 20min...




flamingos -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (4.6.2020 23:02:10)

Pari,Jess,bravo za vas.👍






emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 16:19:56)

danas sam se ubila vjezbajuci.Pola sata noge,10 minuta ruke i 12 stomak 😂 Jela sam slatko panse kaznila.Izbjegavam slatkise,danas me uhvatilo da pojedem





flamingos -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 16:30:33)

Emice,bravo.👍Pojedi nešto slatko,neće da ti škodi.Znam kako je to,ah ti slatkiši.😀Ja danas postim,tako da nema čokolada ni za mene.





MasnaMasnica -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 18:18:27)

[sm=bravo.gif] zene samo vezbajte.
ja sam za mesec dana vezbanja bez korigovanja ishrane izgubile 6cm u onom predelu sto zovu krofnice.
trener zadovoljan merama, a i ja, i zategnutija sam, ih da nije bilo korone bila bih macka i po za[sm=smiley19.gif]more




jess021 -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 21:12:46)

Ja sam odvezbala. 5. dan bez secera😝





branki* -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 21:16:29)

ja prestala da vezbam..ali je bar dobro sto se ne prezderavam.
dajem podrsku[sm=bravo.gif]




Filadendronka -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 22:13:01)

Citam vec nedeljama kako vezbate, ali i dalje nalazim gomilu izgovora kad sam ja u pitanju. Fale mi vreme i volja. Juce sam krenula sa “The 7-Minute Workout by Lucy Wyndham-Read” za stomak. Dakle ne mogu vise da se vadim da nemam vremena, posto pola sata imam. Dakle zeza me volja. ☹️




emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 22:15:29)

Fil ma samo da krenes,ja stalno nalazim neke pa me vuce da ih isprobam i tako guram 😂

E sad,danas sam se bas smorila.Stala na vagu imam 54,prije deset_ak dana imala 53.A vidim na sebi da mi je stomak i oni jastucici manji




emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 22:16:11)

i da,slatkisr sam svela na minimum,smanjila porcije i na kraju kilo vise





branki* -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 22:18:23)

To je ono.emice,što sam  i ja pisala .isti smor.ali,nemoj da se obeshrabrujes nikako .jer vaga je idiot.i to tako ide .ne odustaj i videćeš da će za par dana biti manje i kg.samo da ne posustane motivacija.to je najbitnije.





emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (5.6.2020 23:10:59)

ma meni sad dodje da niata vise ne jedem.Ne opterujem se kilazom uopste,ali 54 nisam u zivotu imala a najmanje 5 dana sedmicno vjezbam





pari -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 7:53:21)

Isto emice i kod mene (54), ali ja mislim da su to mišići jer su oni teži od sala. Najvažnije je kako se ti osećaš i kako izgledaš sama sebi.

Ja se bolje osećam.Kg nisu bitni, mi se previše opterećujemo time




jess021 -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 8:49:58)

Emice, ako zelis da smrsas moras regulisati ishranu, dzaba vezbanje samo. Ali ne da se izgladnjujes jer ces zakucati metabolizam, vec redovno obroke ali najmanje secera, uh, uvece neka salata i najmanje 2 l vode. 





mama Jo -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 9:28:19)

I ja bih da smrsam jedno 2 kg, i izbacila sam veceru, hleb i slatko... Sad pojedem ponekad, nisam skroz izbacila slatko, nesto sto pravim sama (sa zutim secerom i ne koristim belo brasno). Posle 18h nista ne jedem. I vezbam. Nisam se merila, ne znam da li sam smrsala iskreno, ali dobro se osecam.
Emice, i ja mislim da moras korigovati ishranu ako zelis smrsati.
Testa, hleb, slatko sve ili smanji, ako bas ne mozes da izbacis.

Jess, kako ti napredujes sa izazovom? Je l' ti fali secera? 😊




emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 9:30:31)

Pisala sam vec da sam smanjila sve 😂





pari -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 9:37:09)

Emice, hoćeš da smršaš?

Probaj da se ne meriš jedno mesec dana...nastavi ovo kako sad radiš i biće super




emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 9:54:44)

Pari necu da imam vise od 53 kile,sve preko toga na moju visinu ne izgleda fino





Filadendronka -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 9:57:20)

Ijuuuu pa kud da smrsate jos, pa sta onda mi ostali da kazemo. Kukuuuuuu, pa ja sam onda slon. 🤭Meni je fina  gradja Bogom dana, pa sam zato ljuta na sebe sto ne skinem jos neki kg i sto ne vezbam! ☹️




jess021 -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 10:16:34)

Mama Jo, jos nisam poklekla a i nije mi nesto kriza. Ja sam skinula 4 kg za ova 3 meseca, jos 3 i bicu super😊





emicaa -> RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! II deo (6.6.2020 10:23:01)

Fil ja sam mala zena.Mala,mala,mala.Svaki visak se vidi 😂 ali sad ne vidim taj visak,zato mi nista nije jasno.Iste hlace nosim sad kao sto sam i prosle godine sa 51





Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>