RE: Neće u auto sedalicu! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Dzulijus -> RE: Neće u auto sedalicu! (20.4.2019 15:49:41)

Hoce da sedne ali odvezuje pojas...




dragana25 -> RE: Neće u auto sedalicu! (21.4.2019 7:52:32)



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Veliki problem kada se dugo putuje. Mi smo stajali i pravili pauze, nisam za to da se dete drzi u krilu u toku voznje da bi bilo mirno..



Zato nigde ne idemo i ne putujemo. Nikako, ali bas nikako nece u sediste. To je pakao. Cak i najkraci put, do grada na kontrolu kada ga vodimo i to je to. Mucenje 




kamičak -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 9:56:07)

Nezgodna situacija, ali ne moze se ni malo dete forsirati stalno. Kratke relacije samo dok se ne navikne




bubulence -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 10:30:25)

Kod nas se od prvog dana podrazumeva da mora autosediste, nikada ih nismo vadili. I sada kada starija ima skoro 8 god i idemo negde taxijem nju je strah jer nema svoj buster. Obe su naucile da su tako najsigurnije. 





kamičak -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 10:33:16)

Tako bi trebalo, svaka cas_t. Ja sam poludela od decije histerije i nisam istrajala




Filadendronka -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 11:40:29)


Bubulence, videces kad stigne decak. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Moj nije hteo u pocetku nikako, ali posle se navikao. Mi cesto putujemo, tako da mora. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Kod nas se od prvog dana podrazumeva da mora autosediste, nikada ih nismo vadili. I sada kada starija ima skoro 8 god i idemo negde taxijem nju je strah jer nema svoj buster. Obe su naucile da su tako najsigurnije. 








Filadendronka -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 11:42:30)

Ne znam koliko neko zeli taj vid zabave, ali moze tablet da se namonitira i dete gleda crtace ili pesmice. Mi smo to pred more namestili, mada nije mu dugo bilo zanimljivo ( svega par meseci). Sad puni tri godine i tablet mu nije vise interesantan u autu. Gleda kroz prozor i prica sa nama. 




bubulence -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 11:44:54)

Videćemo 😁, mozda nece hteti ali ce morati...

I mi mnoogoo, bas mnogo vremena provodimo u autu, tako da necu da razmisljam.. Na more smo isli kada je mladja imala manje od 6meseci, nismo je oset_ili uz put. Starija je imala 2 meseca kada smo isli na Zlatibor, 3 meseca kada smo isli u Budimpestu... Nikada nije dolazilo u obzir da ih vadimo iz sedista u toku voznje. Stanemo, izadjemo, presvucem ih, podojim i nastavljamo... 




Filadendronka -> RE: Neće u auto sedalicu! (1.5.2019 11:47:19)

Slicna prica, osim sto sam ga ja dojila tokom putovanja. Tako se  uspava, vratim ga u sediste i cao. Nije bezbedno, znam. Jednom nas saobracajac zaustavio tokom dojenja, bacio pogled na moju siku i rekao da  produzimo. 🤣




Duškić -> RE: Neće u auto sedalicu! (3.5.2019 20:01:57)

Pa to je bas opasno i ne trebas to radite.
Stanete pored puta i dojite, pa u sediste.
Moji plakali ali se navikli.




Filadendronka -> RE: Neće u auto sedalicu! (3.5.2019 22:05:09)

Moje prvo dete je sisalo po 45min, a razmak je bio manji od dva sata. Prosto je takvo dete da je sisao malu kolicinu, lagano, tacnije nikad kraja. Tako da pauze tokom voznje nismo pravili u te svrhe. 





flamingos -> RE: Neće u auto sedalicu! (11.7.2019 8:44:05)

Nismo imali tih problema,naš problem je mučnina tokom vožnje,i tabletu popije i ne vredi.Valjda će savladati i to kad bude starija





MimaKos -> RE: Neće u auto sedalicu! (11.7.2019 8:46:29)

Hoce u auto sedalicu ali je jako nemiran, starije dete nikad problem nije pravilo a mali ni 5 minuta miran, okrece se vrpolji non stop





doramar11 -> RE: Neće u auto sedalicu! (11.7.2019 9:35:36)

U tom slucaju ne putovati daleko, ako dete ne moze da izdrzi ni uz ceste pauze.




flamingos -> RE: Neće u auto sedalicu! (11.7.2019 9:47:49)



IZVORNA PORUKA: doramar11

U tom slucaju ne putovati daleko, ako dete ne moze da izdrzi ni uz ceste pauze.
Nigde i ne putujemo,jedva izdrži dvadeset_ak km do sela,i to pa se ispovraća ili joj bude loše





doramar11 -> RE: Neće u auto sedalicu! (11.7.2019 10:35:55)

Nije rec o velikoj deci koja sede samostalno van autosedista.




MimaKos -> RE: Neće u auto sedalicu! (11.7.2019 10:37:11)

Neme veze, cak kad su duze odspava, ali po gradu uzas!





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]