RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


suzi kju -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (28.3.2019 15:28:22)

Ja bih ponovo na carski, ukoliko bih ponovno bila trudna, ne znam Sanidej cemu takva konstatacija?

Znaci ja nisam normalna?!?! Svasta... 

Ja sam veci do trudnoće prelezala u bolnici,isla na hitan carski, alo to je vec druga tema, kako i zasto. U svakom slučaju kako lekari kazu, oni najbolje znaju. Bice sve u redu, i ako se  bebe ne okrenu, pa moras na carski, nista strasno, sve to prodje, oporavis se i super, ne brini 😊😊😊




Milica911 -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (12.12.2019 19:41:34)

Samo carski




flamingos -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (13.12.2019 13:02:52)

Zavisi-mene i moju sestru bliznakinju rodila je majka prirodnim pute,dok starijeg brata carskim rezom.No dobri,to su bila neka druga vremena...





lokicagagica -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (15.4.2020 20:18:06)

Bez obzira sto licno nisam zelela carski, nazalost moralo je tako. Bebe su bile u nepovoljnom polozaju i CR je odradjen kada sam bila 36+4




Dragica Draga -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (15.4.2020 22:53:46)

Pa dobro, nekada nemamo izbora. Najvaznije da je sve proteklo kako treba.




flamingos -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (15.4.2020 22:57:11)

Bitno da je sve proteklo u najboljem redu.Imam starijeg brata,njega je majka rodila carskim rezom,a nas prirodnim porođajem.Dobro,to je i drugo vreme bilo,nije nas pre termina rodila.Nije ni znala da nosi blizance😀





lokicagagica -> RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez? (15.4.2020 23:00:13)

Za to nekada mi je i razumljivo, nikako mi nije jasno kako se skoro dogodilo u nasem porodilistu da nisu do samog porodjaja znali da zena nosi blizance. Inace sto se tice samog nacina porodjaja da sam mogla da bitam uvek bih izabrala prirodni, ali sta je tu je, vazno da je sve proslo kako treba.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]