RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Anoniman -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (6.4.2015 18:05:14)

Eterela, drzim palceve da se cuju oba srca , danas bi vec trebalo da se cuje javi se obavezno posle doktora, i pridruzi nam se u trudnickim temama.




Maraj -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (6.4.2015 18:07:47)

Moguce da si prerano isla na uz prvi put pa se zato culo samo jedno srce.




suzi kju -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (6.4.2015 18:11:36)

Koliko ja znam ne mora da je pravilo da se istovremeno razvijaju, mozda druga beba kasni dan dva za prvom, i to se dešavalo, ne brini se. Javi obavezno kako je bilo.




Maraj -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (7.4.2015 18:57:46)

Sta je bilo sa babama? Jesi li bila na uz,




sagitarius -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (7.4.2015 19:06:35)

Moji su na pocetku cak 6 dana kasnili jedno za drugim,pa su se sustigli.Sad su u par dana razlike,tako da verujem da ce se cuti i drugo srculence.Samo bebac malo manji,pa mu treba vreme.




Eteralea -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (7.4.2015 19:11:57)

Drage moje, kod mene ipak samo jedan bebac. Drugi mesak nam je prazan, nestace kaze doktor vremenom. Malo sam se razocarala, ali zahvaljujem ipak sto je jedan dobar. Vi uzivajte u vasim duplikatima. :-) :-*




Anoniman -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (7.4.2015 19:13:14)

Eter[sm=smiley13.gif] bas mi je zao, ali i jedna je podjednako vredna! Cuvaj je, i pridruzi nam se u trudnicama, da se druzimo!




Eteralea -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (7.4.2015 19:17:45)

Hocu. :-) Kaze mi doktor i da je za moju konstituciju i prethodni carski rez mnogo bolje ovako, verovatno bi bila jako rizicna trudnoca.




sagitarius -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (7.4.2015 19:20:42)

Blizanacka je po definiciji visokorizicna,jos ako ti konstitucija ne ide na ruku verujem da bi bila muka ziva.Bitno da sve bude dobro sa jednim bebcem koji je tu.




Natalija R -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (18.2.2017 9:05:03)

Devojke da li neka moze da mi da informaciju. Moj bhcg je u 6nedelji bio 56555 a sada u 12-oj nedelji je 132906. Da li to ukazuje na blizanacku trudnocu?




suzi kju -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (18.2.2017 11:11:36)

Ne mora da znači ništa. Beta jeste pokazatelj trudnoće ali ne i merilo da li je blizanacka trudnoća ili a trojke.
Ja imam bliznakinje i beta mi uopšte nije bila visoka. Drugarici je bila beta ekstremno visoka pa je rodila jednu bebu.
Jesi isla na uz?




Natalija R -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (18.2.2017 11:51:48)

Moj PAPP-A i bhcg u biohemijskoj analizi pokazuju visok rizik a dabl test je negativan. Pa me zanima na sta to moze da ukazuje jer sam citala da za sindrome i bolesti daleko bilo jedno mora da bude mnogo smanjeno a jedno visoko a kod mene su oba visoka?




vocicana -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (18.2.2017 12:08:29)

Natalija sacekaj uz i vidi koliko beba nosis, Suzi ti je lepo nap;isala, v isina bete uopste nije pokazatelj da li jedna ili vise beba. Ako ti je double ok, ne vidim razlog da gledas druge analize, opusti se i uzivaj u trudnoci.




Natalija R -> RE: Simptomi blizanacke trudnoće! (18.2.2017 12:14:27)

Pa poslali su me kao da radim kvadripl test iako je dabl negativan ali kao postoje ti visoki rizici pa sam sva uplasena...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]