RE: Nezgodni udarci i padovi! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


dunja RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (15.10.2018 11:06:14)

I bre Emi :(



A što je porastao, vidi ga [sm=smiley27.gif]
Ljubni ga puno u taj ranjeni nosić!




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (15.10.2018 11:09:07)

Anci zar je opet bila naopako 😬
Juce su mu usne bile kao kod Vucica.jezivo je izgledao




Maraj -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (15.10.2018 14:48:45)

Joj emice bas se dobro udario

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Juce su mu usne bile kao kod Vucica.


[sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (15.10.2018 15:03:49)

Joj Emice, kao kod Vučića, luda si [sm=smiley36.gif]
Dobro je pao, bogami. Neka prođe što pre.




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (15.10.2018 15:22:08)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1945502-4809.jpg[/img]
pa stvarno,evo od juce slika 😬




smeško -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (15.10.2018 23:50:21)

Uh, Emice, pa ovo sigurno mnogo boli.
Mnogo je sladak, a boja kose kao kod mog M. Da im pozavide neke ženske! [sm=smiley2.gif]




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.10.2018 10:02:38)

Smesko ja sam prva koja im zavidi 😂
Sreca pa je odmah stala krv,a mislila sam da ce zavrsiti sa par koncica kad sam ga na prvu vidjela




smeško -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.10.2018 10:06:35)

Moj N je tako pao pre par godina i gornjom vilicom ujeo donju usnu skroz skoro kod brade. Jos uvek im oziljak. To je sa spoljne strane. A sa unutrasnje je isekao istu usnu zubima donje vilice. Uzas koliko sam se presekla da je i jezik odgrizao, znas kako mama prvo pomisli najgore. Razmisljali su da li da usivaju, ali nisu. Dok je prolazilo najveci problem je bila hrana. 




lokicagagica -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.12.2018 11:29:12)

Devojke treba mi savet. Pre dva dana je moja curica pala i bas mnogo se ujela za usnu, usna joj je rasecena i spolja i unutra. Krvarenje je odmah stalo i do jutros je izgledalo kao da polako prolazi, medjutim jutros primetim da je malo zagnojilo, valjda sto stalno gura ruke i svasta u usta. Cime bih smela da joj to tretiram? Ne bih je bas vodila kod lekara za to, ne deluje mi toliko strasno. 




smeško -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.12.2018 11:32:52)

Jod za orofaringealnu upotrebu. 8,5%




Sanjica26 RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.12.2018 11:55:54)

Lokicagagice, trebala si da je vodis kod dr ako je usna bila rasecena spolja i iznutra. 




smeško -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.12.2018 12:09:08)

Slazem se. Mi smo vodili odmah.




lokicagagica -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (16.12.2018 12:48:40)

Posto nasa doktorka ne radi, pitali smo da nas primi druga, rekli su nam da to nije nista alarmantno da bi nas slali kod drugog lekara. Inace je juce i izgledalo bolje, kao da prolazi, medjutim jutos primetih da je malo zagnojilo pa me to plasi. A danas je nemam gde odvesti sem u hitnu.




Maraj -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 14:39:10)

Da se upisemo u ovu temu sa Sofijom [sm=smiley13.gif]
Jutros je pala sa kreveta. Sa 6 meseci....
Prestravila sam se
Nas dve spavamo zajedno u bracnom krevetu koji je 2m sirok. Imamo dosta prostora. Tako sam i sa L spavala kada je bio beba. Al ona se jutros probudila pre mene. Ko za baksuz mene uhvatio neki san. Samo sam cula "tup" i vrisak.
Prestavila sam se...pala je na ledja. Brzobse smirila...al ja evo ceo dan je nesto zagledam... bas jedem sebe iznutra sto mi je pala.... verujem da se odguravala nogama posto lezi na ledjima.Samo mi nije jasan polozaj tela u kojem sam je nasla....




pari -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 14:55:03)

Meni je M padao nekoliko puta sa krevets,i kao beba i kasnije...sve znam kako se osećaš. Sigurno je dobro!




Maraj -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 14:57:17)

Uplašila sam se da ne dobije potres mozga. Udarila je potiljkom o pod. Imammo tu tepih al.nije nesto debeo
Bas je jak udarac bio. I nisam je nasla u polozaju u kom spavamo vec poprecno. Ne znam kako se tako rotirala na podu.




pari -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 15:00:25)

I meni je svaki put bio takav udarac...biće sugurno dobro




Sanjica26 RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 15:00:41)

Ja bih nju u krevetac. Mozda ti je nezgodno da ustajes, ali priblizi krevetac. Bice ti lakse. I neces razmisljati.

I meni su deca padala. Sve je ok Maraj.[sm=smiley31.gif]




Maraj -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 15:02:58)

Sanjice ne znam kako cu to sa krevetcem da izvedem. Moram probati...
Uspavljuje se sisajuci. I kad se probudi u toku noci, samo joj dam da sisa. Ona se nasisa i nastavi da spava. Ne znam kako da izcedem to sa krevetcem....
Al ovo jutros je bio opasan stres....




IvanaSK RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 15:15:29)

Naravno da je stres. Maca je skoro iskocila iz krevetca na glavu. Odsekla sam se.
Sa sinom sam krevetac skroz priblizila nasem krevetu i to je bilo ok. Sada nisam to mogla da uradim zbog prostora.
Kada spava tako sa tobom pokusaj sa cebadima, jastucima stavljenim na toj praznoj strani.




bebilule -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 15:17:33)

Ja sam privukla krevetac mom krevetu, ali ne da spava tamo, već da ne padne sa mog. [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 15:36:23)

Maraj, nama tj.mm je J pala kad je imala 8 meseci, okliznula se dlanovima o neku knjigu... a nisam tu bila, ali sam u kupatilu cula udarac i uzasan plac. Momentalno joj je izasla modra cvoruga na celu, ja sam odmah pisala nasoj dr i sliku cvoruge joj slala... rekla nam je da je pratimo par sati posle pada, da li joj se spava jako, i u slucaju da povraca da odmah dodjemo. Ako se ne desi to onda je sve ok, cvoruga ce vec proci.

Inace, i meni sad U spava na bracnom, a i J je sigurno do 1,5...
Meni su sa obe atrane bracnog krevetici, a napred stavim gomilu jastuka i urolam jorgan... ali i non - stop proveravam da li spava. Preko dana mi spava u kreveticu uglavnom, nekada u krevetu samo.




milicicak -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 19:19:26)



IZVORNA PORUKA: bebilule

Ja sam privukla krevetac mom krevetu, ali ne da spava tamo, već da ne padne sa mog. [sm=smiley36.gif]



I ja ovako 😁




Rosita -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 19:26:06)

I ja isto, i da spava i da ne padne. Uzmem one točkiće izvrtim u nepokretni položaj, testiram i tavna noć može da počne 😂




vonavoj -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.1.2019 20:03:13)



IZVORNA PORUKA: bebilule

Ja sam privukla krevetac mom krevetu, ali ne da spava tamo, već da ne padne sa mog. [sm=smiley36.gif]


I ja sam..i spava u njemu,vidi me.dam mu ruku,dodam dudu..haaaha..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>