RE: Usisivač (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Torbica -> RE: Usisivač (3.8.2014 13:17:37)

[sm=smiley31.gif] samo cu do Herca svratiti, kaze mi jedna prijateljica da imaju jako dobar izbor tehnike i da su povoljni, ako ne nadjem kod njih, narucujem!




jovicaa -> RE: Usisivač (3.8.2014 13:57:55)

ma uzivajte vi, ja samo kazem sta meni rekose zene koje imaju usisavac na vodu, svaka i jedna da nije praktican.
a kako se odrzava taj hepa filter?




bubulence -> RE: Usisivač (3.8.2014 14:55:24)


IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja sam bila do Merkura malopre, nemaju taj. Meni insekt kaze da je taj od Didy sjajan, i mm sam ubedila! Tako da cu ga kupiti ovih dana [sm=smiley4.gif]


Poruči preko Tehnomanije. Mi smo poručivali neke uređaje od njih, bilo je povoljnije nego u prodavnicama, a ne cimaš se, fino ti stigne na kućnu adresu. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




i cesto imaju neke akcije ii popuste. i mi smo dosta stvari porucuvali preko neta od njih, zadovoljna sam skroz.




Didy -> RE: Usisivač (3.8.2014 14:59:50)

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma uzivajte vi, ja samo kazem sta meni rekose zene koje imaju usisavac na vodu, svaka i jedna da nije praktican.
a kako se odrzava taj hepa filter?


Vadiš heklicom dlake iz njega kao moja svekrva. I to traje bar sat vremena.
Jovice, nekome odgovara, nekome ne usisivač s posudom na vodu. Sve zavisi kako ko funkcioniše. Ja npr. nikad ne palim usisivač, osim ako ne planiram celu kuću da usisavam. Za onog ko pali usisivač nekoliko puta na dan sigurno nije taj s vodenim filterom. Ja sam samo pisala da mi se vrlo jednostavno čisti i što mi je najvažnije konačno nemam onaj osećaj da svuda oko mene leti prašina dok usisavam jer voda zadrži svaki trunčić.




Torbica -> RE: Usisivač (3.8.2014 17:35:10)

Bila sam do Merkatora,nemaju,i nakon ubeđivanja da je Fox a ne Vox [sm=hudicek1.gif]
pokazala sam mu link i reče mi- pa imate Tehnomaniju od pre dva meseca na uglu Pasiceve i Zmaj Jovine![sm=smiley1.gif] Sutra!!!
Ni ja ne palim usisivac za svaku sitnicu,za to imam Swiwel Swiper...




jovicaa -> RE: Usisivač (4.8.2014 11:04:46)

postoje perivi i neperivi hepa filteri, oticicu do radnje bas da se raspitam...




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 11:12:49)

Meni se mnogo vise svidja ovo - prospes/isperes. Nikakvo bakcanje sa prasinom i filterima mi nije privlacno.




jovicaa -> RE: Usisivač (4.8.2014 11:27:25)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Meni se mnogo vise svidja ovo - prospes/isperes. Nikakvo bakcanje sa prasinom i filterima mi nije privlacno.

daaa... nisam znala da taj hepa filter mora da se odrzava... hajde ako moras da ga operes tipa dva puta godisnje to mi je ok, ali da kupujes nov, bas bzv. oticicu bas da pitam tacno kako se odrzava, da ne bude pogresnih informacija




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 12:00:10)

Priznajem da sam lenja za kucne poslove... I ne volim nista sto trazi specijalne uslove odrzavanja. Cim se dokopam usisivaca, javljam utiske!




dunja RR -> RE: Usisivač (4.8.2014 12:04:11)

Au al ste raspisale, ček sada da sve pročitam [sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Usisivač (4.8.2014 12:04:42)

pa da, a meni se bas cini da ti usisivaci sa vodom traze da ih svaki put punis vodom, istreses vodu operes posudu... to ti dodje dodatno smaranje, pored usisavanja[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 12:08:01)

IZVORNA PORUKA: jovicaa

pa da, a meni se bas cini da ti usisivaci sa vodom traze da ih svaki put punis vodom, istreses vodu operes posudu... to ti dodje dodatno smaranje, pored usisavanja[sm=smiley36.gif]



Ne znam.... Ovo traje dva-tri minuta, i uvek cisto.. Ne treba heklica! [sm=jezicek.gif] I jos se ne najedes prasine cisteci... [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Usisivač (4.8.2014 12:08:12)

Mene još zanima, taj od Didy, da li je kabast, tj. veći od ovih sa posudom?
Da li su ti usisivači na vodu generalno većih dimenzija ili mi se samo tako čini?




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 12:11:43)

Dunja, meni velicina ne igra ulogu, hihi, elem, svakako stoji u potkrovlju. Nego su mi prethodna dva mala, portabl varijanta i nikakvi su... Javljam utiske!




Didy -> RE: Usisivač (4.8.2014 14:06:56)

Dunja, jeste veci, ali ne mnogo. I tezi je kad se naspe voda u njega (logicno). Meni se odmah dopao na oko - kao mali svemirac.




jovicaa -> RE: Usisivač (4.8.2014 16:32:15)

ne znam kazem mm prazni kesu u kontejner, i to retko, nema potrebe da se cimas posle svakog usisavanja. a ovo sa heklicom prvi put cujem[sm=smiley36.gif] hepa filteri se koliko sam procitala ili peru ili menjaju s vremena na vreme.




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 22:25:11)

E, Didy [sm=smiley31.gif], svaka ti je na mestu. Prezadovoljna sam, danas kupila! Zaista je to rastavi/sastavi brzinski, kao i ispiranje te posude. Uzas sta sam usisala u decijoj sobi i hodniku. Ima i ovaj neki hepa filter ali on tu stoji kod motora verovatno kao zastita da ne bi neka necistoca usla u motor. Pise da ako se zaprlja, samo blago ocistiti metlicom. [sm=smiley1.gif]
I nije mi glomazan! [sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Usisivač (4.8.2014 22:39:45)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] Baš mi je drago da si zadovoljna. Ja taj hepa filter ponekad operem mlakom vodom i ostavim da se osuši, pa ga vratim. On i jeste tu da čuva da prašina ne uđe u motor.




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 22:43:22)

Ma kazem ja, insekt me nikada ne vara [sm=smiley31.gif] Hvala ti!




Didy -> RE: Usisivač (4.8.2014 22:47:58)

Ma, nema na čemu. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image] Samo neka služi da brže i lakše obaviš nemili posao. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Torbica -> RE: Usisivač (4.8.2014 22:51:48)

[sm=smiley36.gif] Ma sta da ti kazem, cak sam i volju dobila! [sm=smiley36.gif] Kaze mm, ju, vidi, vidi, dodatak za usisavanje auta. Probacu naravo. A sto se namestaja tice, sa nastavkom za namestaj, lepo je usisao ugaonu garnituru!




jovicaa -> RE: Usisivač (4.8.2014 23:22:45)

sad ti je lepo da usisavas kad je nov ,tako i meni, al smori brzo[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Usisivač (5.8.2014 7:06:49)

Spram onih malih drndavaca, ovo je prava zverka, vuce kao lud![sm=smiley1.gif]




jovicaa -> RE: Usisivač (5.8.2014 12:11:19)

tako i ja, uzivam dok gledam kako mi ubija tepih, prosto je uzivancija posle ovog prethodnog koji se vec blago raaspadao i nije imao tu snagu ni kvalitet.
ali sad gledam cudi me da je tako jeftin a tako jak, koliko sam gledala ispod 10 000 din su uglavnom slabiji. inace moj stari usisivac je fox, on je bio dosta jeftin, ali jako sam zadovoljna koliko je dugo trajao s obzirom na cenu! izgleda da je dobra ta marka fox. sad ste i mene zaintrigirale[sm=smiley36.gif] sa tim na vodu[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Usisivač (5.8.2014 13:23:38)

I mene Jovice zaintrigirale :)
I skroz je povoljan, u pravu si ..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>