RE: Usisivač (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Mala Elena -> RE: Usisivač (5.10.2014 15:14:17)

Znaci, Dunja to je da hepa filerom ? I ja gledala neki trula visnja ne secam se da li je vox ili fox ali je preko 2000 w..mozes li da ga slikas i napises cenu?




daca77 -> RE: Usisivač (7.10.2014 15:07:23)

A da li se mogu lako naci filteri za ovaj usisivac?




daca77 -> RE: Usisivač (9.10.2014 20:28:08)

Konacno i ja kupih ovaj usisivac (Fox 2700), ali nesto sam[sm=smiley13.gif] kada je u pitanju ona papuca kojom se usisava. Jeste usisivac jak, ali ova papucica se samo vrti i ne prijanja uz tepih,




dunja RR -> RE: Usisivač (9.10.2014 21:58:10)

E i meni isto Daco, e sada možda Didy i Torbi da nam kažu kako to da podesimo da se ne vrti, ima sigurno neka caka. Meni nekada bude ok nekada ne.
Čekamo savet :)




Torbica -> RE: Usisivač (9.10.2014 23:47:57)

Daco, Dunja, ne znam u cemu je problem. Za tepih se pritisne onaj deo da izadje cetka a za parket se uvuce. Meni radi ok [sm=zmeden.gif]




daca77 -> RE: Usisivač (10.10.2014 8:45:34)

Hvala, Torbice...kombinovala sam ja, ali mislim da ne prijanja lepo za pod.
Sledeci put cu slediti tvoj savet.




Didy -> RE: Usisivač (10.10.2014 22:06:52)

Ne razumem kako se vrti. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ja nisam nikako imala problema s papučicom. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Nisam najbolje ni razumela u čemu je tačno problem. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]
I da, ja ne menjam kad usisavam tepih i parket, mrzi me, sve usisavam bez one četke, tj. i parket usisavam isto kao i tepihe. Mada me mm kritikuje kad vidi, kaže da ću izgrebati parket.
Elem, Daco, hajde opiši tačno šta je problem.




dunja RR -> RE: Usisivač (11.10.2014 12:17:36)

Ja do sada nisam ni usisavala tepihe, jer ih nismo još stavili (stavljamo ih samo zimi). Usisavala sam samo parket i laminat, onom velikom četkom, i ona mi se vrti levo desno, ne mogu lepo da upravljam sa njom. Sa desne strane na četki je papučica, i nikako da skapiram kako da je namestim/pritisnem, pa da četka bude fiksirana, i da prati moje pokrete. Ali bez obzira na to, meni lepo usisa sve. Ali kažem, tepihe još nisam.




emicaa -> RE: Usisivač (3.12.2014 14:58:43)

Ja sam u subotu kupilaovaj,prezadovoljna sam i kad je pojačan na najjače jedva se čuje.




isidora88 -> RE: Usisivač (3.12.2014 16:15:48)

kupih i ja fox usisivac, i ja imam problem kao daca, nekako se ona papucica odize, ima neki zglob dole i to se pomera, ja bih da se to fiksira nekako, ali ne moze.
ili sam samo nesposobna i ne znam da usisavam[sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Usisivač (3.12.2014 19:18:04)

Evo ovako...
Nakon što nam je crklo par usisivača sa vrećicom, Mm kupi onaj na vodu. Ne usisava loše, ali ništa posebno. Ali izluđivalo me to napuni vodu, isprazni, očisti...Ma ajde. I težak je, pa moraš da paziš kud ga vučeš, podižeš li, hoće li se okrenut pa da se prospe voda i svašta...Nije mi se svidio.

Onda ja navalim da kupimo Roombu.Tad nije bila kod nas, ne pitjte koju sam kombinaciju pravila da ga kupim. Iiiiiiiii bezveze [sm=smiley4.gif] Ne može ne shaggy tepihe, ovo što usisav malati po sat vremena po kući, a kupi sitne stvari...Ne mijem da kažem da ne valja, jer bi me MM lansirao na Mars [sm=jezicek.gif]

I sad se tu javio problem, kd recimo oni nešto prospu, a prosipaju non stop, ja dok upalim onaj na vodu, pa operem sto godina. Ovaj robot isto ništa. Popiiiiiiiip i odem i kupim onaj obični mali Samsung sa posudom, ne na vodu, nego što se samo posuda istres. Preporodila sam se! Upalim, isključim, istresem, Lagan mogu da ga podignem bez mučenja. A što je najbolje i dobro usisava. [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Usisivač (25.12.2014 12:34:25)


Onda ja navalim da kupimo Roombu.Tad nije bila kod nas, ne pitjte koju sam kombinaciju pravila da ga kupim. Iiiiiiiii bezveze Ne može ne shaggy tepihe, ovo što usisav malati po sat vremena po kući, a kupi sitne stvari...Ne mijem da kažem da ne valja, jer bi me MM lansirao na Mars


Znaci to je ipak usisivac koji sluzi da se setka po sobi [sm=smiley36.gif]

Ja sam gledala FOX2700 ima ga na akciji u cbt ali sam odustala.
1. glomazan mi je
2. tezak mi je
3. hoce da se prolije voda, a ja sam trapava do boga miloga
4. iskreno mrzi me da cistim posudu sa vodom
5. i najbitnije ja u prizemlju imam 2 sobe a na spratu 4, znaci treba mi nesto lagano.
Nasla sam sa onim cinijicama sto se samo istresu fox-ov i bas je majusan a 2200w je.




choopa choops -> RE: Usisivač (25.12.2014 14:13:57)

Ma kažem ti totalni bezvez, Ok je da ga imaš ponekad da pokupi sitnu prašinu, ali to je sa djecom nemoguće jer uvijek ima čipsa, smokija...svega. I da recimo ne košta više od 50e.

Ne znam, Ovi na vodu su opet OK kad su neka već išćenja u pitanju, ali za mene su sa ove tačke gledišta najbolji upravo ti manji sa posudicom što nisu na vodu [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Usisivač (21.1.2015 20:09:30)

Kupila sam obican najobicniji Bosh 2300, placen je malo vise ali za sada je super. Lagan je, ne zauzima mnogo mesta I ima puno dodataka.




lanajelena -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:14:41)

Vidim da svi nahvaliste ovaj moj fox a ja bih da ga menjam,strasno me nervira jer je glomazan za pranje,moram da ga ribam u kadi,pa dok prosipam vodu od kade do wc solje kaplje mi na sve strane,posle pranja dezinifkujem kadu,pod i wc solju,smorih se nacisto,jos ako zabnoravim da prospem vodu [sm=smiley29.gif],uzela bi opet neki na vodu ali sa manjom posudom koja se izvuce i pere,gledala sam neki samsung,samo da nadjem sliku pa cu postaviti,ako neko ima nesto slicno da mi kaze kakav je [sm=smiley1.gif]


evo ovakav,ne mora da bude samsung
[img]http://www4.slikomat.com/13/0206/ezt-usisiv.jpg[/img]

Sad nesto gledam,mozda ovaj ni nije na vodu a ukucala sam u pretrazivac i izaslo mi je to [sm=smiley13.gif]




lanajelena -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:25:47)

[sm=smiley36.gif] Choopo sad citam tvoj post...sve te potpisujem,znaci valja taj i ustvari nije na vodu [sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:29:23)

Jelo ja imam taj Samsung, ali taj nije na vodu. Isto skuplja prasinu u posudu samo bez vode. Meni odgovara ali to sve zavisi do osobe.




lanajelena -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:30:27)

A jel uopste postoji tako mali ali na vodu [sm=zmeden.gif]




choopa choops -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:31:09)

Dok ja napisem ti vec nadje odgovor [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:32:17)

Ne znam[sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Usisivač (6.2.2015 16:35:59)


IZVORNA PORUKA: isidora88

kupih i ja fox usisivac, i ja imam problem kao daca, nekako se ona papucica odize, ima neki zglob dole i to se pomera, ja bih da se to fiksira nekako, ali ne moze.
ili sam samo nesposobna i ne znam da usisavam[sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif]


Ja na kraju fiksirala selotejpom [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Usisivač (6.2.2015 19:16:47)

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: isidora88

kupih i ja fox usisivac, i ja imam problem kao daca, nekako se ona papucica odize, ima neki zglob dole i to se pomera, ja bih da se to fiksira nekako, ali ne moze.
ili sam samo nesposobna i ne znam da usisavam[sm=smiley13.gif] [sm=jezicek.gif]


Ja na kraju fiksirala selotejpom [sm=smiley36.gif]


E, skontala sam o čemu pričate. Ja sam se valjda već toliko navikla na taj usisivač da već po automatizmu okrenem cev malo u stranu i onda se papučica ne odiže. Ako me razumete o čemu pričam. Znači da onaj zglob na papučici bude melko odignut.




moja ciklama -> RE: Usisivač (7.2.2015 0:22:31)

Sanjam!




choopa choops -> RE: Usisivač (7.2.2015 9:04:35)


IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Sanjam!

I ja sam nekad. A onda:

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Evo ovako...
Nakon što nam je crklo par usisivača sa vrećicom, Mm kupi onaj na vodu. Ne usisava loše, ali ništa posebno. Ali izluđivalo me to napuni vodu, isprazni, očisti...Ma ajde. I težak je, pa moraš da paziš kud ga vučeš, podižeš li, hoće li se okrenut pa da se prospe voda i svašta...Nije mi se svidio.

Onda ja navalim da kupimo Roombu.Tad nije bila kod nas, ne pitjte koju sam kombinaciju pravila da ga kupim. Iiiiiiiii bezveze [sm=smiley4.gif] Ne može ne shaggy tepihe, ovo što usisava mlati po sat vremena po kući, a kupi sitne stvari...Ne smijem da kažem da ne valja, jer bi me MM lansirao na Mars [sm=jezicek.gif]

I sad se tu javio problem, kd recimo oni nešto prospu, a prosipaju non stop, ja dok upalim onaj na vodu, pa operem sto godina. Ovaj robot isto ništa. Popiiiiiiiip i odem i kupim onaj obični mali Samsung sa posudom, ne na vodu, nego što se samo posuda istres. Preporodila sam se! Upalim, isključim, istresem, Lagan mogu da ga podignem bez mučenja. A što je najbolje i dobro usisava. [sm=smiley1.gif]


Moj savjet, ne bacajte pare! [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Usisivač (11.1.2016 19:12:22)

Crkao usisivač skroz definitivno. Uzecu od mame dok ne odlucim i ne kupim.
Samo je pitanje koji, da li na vodu ili na kutiju?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>