RE: Farba za kosu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Rosita -> RE: Farba za kosu (7.12.2012 10:48:31)

Povoljna, a vrlo uspesna farba za plavuse po meni je garnier color naturals 111. E sad, mozda ja mislim tako jer zaista nemam crveni pigment, vucem na svetlije... Doduse, kazu da je dosta agresivna, ali uz dobru negu sve dodje na svoje.




mlada_mama -> RE: Farba za kosu (7.12.2012 21:36:40)

posto sam pisala u temu o svom problemu (skidanju crne kane sa kose) da napisem i da sam ga rijesila [sm=bravo.gif] uspjesno. Bila sam danas 5 sati kod frizera, skidala mi je blansom, ali jako dugo jer se nije skidalo, onda me je prefarbala sa farbom smedjom i sad sam smedjo-crvenkasta ali mi je to super . tako da znate da se moze. Ja vise nikad u crno, pogotovo ne u crnu KANU [sm=hudicek1.gif]




Jole84 -> RE: Farba za kosu (8.12.2012 14:30:00)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Povoljna, a vrlo uspesna farba za plavuse po meni je garnier color naturals 111. E sad, mozda ja mislim tako jer zaista nemam crveni pigment, vucem na svetlije... Doduse, kazu da je dosta agresivna, ali uz dobru negu sve dodje na svoje.


Jao meni ta ne odgovara,budem siva kao miš [sm=smiley36.gif]
Za sad mi vodi-Igora Rojal 11-1 [sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Farba za kosu (8.12.2012 18:57:05)


IZVORNA PORUKA: mlada_mama

posto sam pisala u temu o svom problemu (skidanju crne kane sa kose) da napisem i da sam ga rijesila [sm=bravo.gif] uspjesno. Bila sam danas 5 sati kod frizera, skidala mi je blansom, ali jako dugo jer se nije skidalo, onda me je prefarbala sa farbom smedjom i sad sam smedjo-crvenkasta ali mi je to super . tako da znate da se moze. Ja vise nikad u crno, pogotovo ne u crnu KANU [sm=hudicek1.gif]


Možeš li mi napisati u pp u kom si salonu radila i koliko je koštalo? [sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Farba za kosu (8.12.2012 22:53:45)

nado, dosadila ti crna?
ja sam se farbala pre 20ak dana nekom arnier koja kao ne ostecuje kosu (zaboravi kako se zove), isprala se posle 3 pranja[sm=zmeden.gif] mozda ne ostecuje ali ni ne farba[sm=jezicek.gif]




mlada_mama -> RE: Farba za kosu (12.12.2012 11:56:09)

Nado, nisam vidjela da si mi pisala, ide odma pp [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Farba za kosu (23.12.2012 16:26:16)

Cure, je l neka probala one mousse farbe,ima ih loreal i svatckop, interesuju me iskustva. Ja bih uzela svetlo smedju ili tamno plavu, a podloga je svetlija. Je l se to zaista lako nanosi, samo utrljas, ne pravis razdeljke i tako to, je l mozes bez problema sam, jel ravnomerno pokriva, koliko traje? Koliko treba za dugu i gustu kosu, do pola ledja? Hvala!!![sm=smiley1.gif]




panpan1 -> RE: Farba za kosu (29.12.2012 22:02:00)

ja mkoristim plaet c9 i nije losa :) jeftina, jos u tempu 10% jeftinije i bas bas se isplati [sm=smiley1.gif]




opcinjena -> RE: Farba za kosu (30.12.2012 2:18:34)

mislim da su sve farbe jako stetne za kvalitet kose,ja koristim kolor sampon na 4 nedelje i odrazav prirodnu nijansu i sjaj.

E,Rosita,pa trebace ti 3 farbe garant.ali nemam iskustva sa tom vrstom farbe koju spominjes tako da ti ne mogu pomoci[sm=smiley13.gif]




panonkinja -> RE: Farba za kosu (30.12.2012 3:46:43)

ne farbam se u trudnoci, ko zna mozda moze nastetiti plodu




Rosita -> RE: Farba za kosu (30.12.2012 10:48:20)

Ja sam bila oprezna po tom pitanju, pa sam koristila one bez amonijaka, ali to je bacanje para- skupe su- a nikakav efekat. Ali, panonkinja, meni je ginekolog kome vrlo verujem i koji je cenjen rekao da smem da se farbam, pa zašto da ne?




jelenica011 -> RE: Farba za kosu (30.12.2012 13:24:30)

i ja mislim da farbe bez amonijaka ne mogu da izvuku pravu boju koja je na kutiji farbe, ali znate sta kazu, da bi se izvukla boja kao na kutiji mora biti nefarbana kosa tj podloga, ako farbate na kosu koja je vec farbana drugom farbom ne moze se postici pravi efekat. ne znam koliko je to istina. i ja se farbam u trudnoci, nemam pojma otkud da to moze skoditi,. sve moje prijateljice se farbaju.




NadaR -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 9:44:55)

Juce sam se ofarbala.Intezivni patlidzan . Bas mi se svidja.

[img]http://www.dodaj.rs/f/g/GN/2ivbrPSS/rfe3nicc140_x_240.png[/img]




adulence -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 9:59:32)

ja sam godinama plava,ali bas sam juce bila sa mamom u liliju i tako bi menjala boju,npr neka najtamnija plava ili najsvetlija smedja ako neko ima predlog slobodno....




Jole84 -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 10:06:02)

Adulence ne menjaj ništa,sad ti divljaju hormoni,možda se posle predomisliš [sm=smiley36.gif]
Šalim se naravno,ako ti je merak,probaj za početak sa onim lorealovim tamnijim nijansama plave. Ja zadnji put uzela biserno plavu,baš mi je lepa zagasita nijansa,nikad lepša boja (a delovalo je da ću da budem ljubičasta dok sam držala [sm=smiley36.gif] )




adulence -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 10:08:27)

hmmmm probacu pa da nisam ni htela neku veliku promenu kako bi lako mogla da se vratim u plavu...




lesica -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 10:13:20)

Adulence,ti si meni kao lutka lepa tako plava,nemoj menjati! Prosto si jedna od ljudi kojima plava samo tako stoji.




Jole84 -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 10:18:04)

Da,u pravu je Lesica,baš ti lepo ide uz lice. Jednom plavuša-uvek plavuša [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 10:30:05)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Da,u pravu je Lesica,baš ti lepo ide uz lice. Jednom plavuša-uvek plavuša [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

Jednom plavuša-uvek plavuša


pozdra za sve plavuse koje uzivaju u svojoj boji [sm=smiley1.gif]
I ja sam razmisljala da dugu kosu osisam na duzi bob i da ubacim neke tamno plave nijanse ali mi je zadnji put bas lepo primila siva neka nijansa da sam odlozila odluku.




isidora88 -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 10:33:51)

ja sam i dalje plava, nema sanse da cu ikad menjati boju, mogu jedino tamnije plava da budem[sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 11:02:21)

hvala vam zenskice,svesna sam ja da mi je tako najbolje ali sto rece jole verovatno hormoni mi nedaju mira,na svu srecu nemam zeljuda se ofarbam u crno....ahahahaha




dunja RR -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 11:07:10)

I ja se sada volim kao plavuša, mada naginje ka smeđoj. Ali sviđa mi se kako je ..




*Maki* -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 12:33:03)

Pitala sam doktora smem li da se farbam,kaze -smeš- ali opet cekam da prodje i treci mesec. Imam tamno smedju prirodnu kosu, ali mi lepo stoji da sam plavuša [sm=smiley1.gif] Jedino sa Keune i 9% hidrogen izvucem lepu boju bez žute nijanse. Preporuka [sm=smiley1.gif]




jovicaa -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 12:49:46)

ja sam se farbala celu trudnocu i to obicnim farbama.. mislim da mozes da se farbas.




cockic -> RE: Farba za kosu (11.3.2013 13:16:35)

ja sam sad sa palete A 7 cini mi se tako da je pisalo ili ta ili 7.1.to je kao tamno plava ustvari je smedja[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]drzala sam je krace da bi bila tamnija.jer me je ono narandzasto nerviralo bas mi se nije svidjalo.sad je ok [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]inace je smedje moja prirodna boja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>