RE: Farba za kosu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


isidora88 -> RE: Farba za kosu (11.7.2013 16:36:28)

farcom farbe imaju u liliju




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (24.9.2013 8:25:12)

Presla sam na Subrinu farbu vec par meseci i super je, inace je na akciji u Liliju do 3 Okt ako nekog interesuje!




jole82 -> RE: Farba za kosu (24.9.2013 10:44:16)

Ja sam uglavnom crna...teget-crna(sada sve vise kako imam i vise sedih) a bila sam par godina i ljubicanstvena
Probala Garnier u par navrata proteklih 10 godina..svaki put sam se osula po glavi [sm=smiley21.gif] a i od njihov krema se osipam..iako mi koza nije oset_ljiva..al eto s tom firmom sam u svadji..
Ove bez amonijaka mi nikad ne oboje sede...
Kene mi je bio isto super, al je mnogo jaka farba..
Revlon sam jedno vreme koristila kad sam bila ljubicas_ta (Nesto burgundi...ne secam se) bila mi je odlicna
Syoss ljubicas_ta mi je bila isto dobra..
Al am odustala od ljubicas_te jer generalno sve te sto imaju u sebi i crvenu mi se brzo ispiraju...u korenu ne..al krajevi ako ne farbam celu kosu svaki put budu za 3 meseca narandasti...
A najvise koristim pallete teget - crnu i s njom sam evo sve ove godine zadovoljna...




cockic -> RE: Farba za kosu (24.9.2013 11:16:35)

a sam sad se prosli put farbala olia garnier i zadovoljna sam.koristila sam 4.6 ja mislim da je taj br.tamno crvena je upitanju.e sad mana je sto se mnogo spira u prvih 4-5 pranja.ali boja je opet postojana.farbala sam se 12 avgusta i nisam jos i boja je ok.tako da je meni ona odlicna.naspram farbe koju sam koristila(maxiton)pre ove,ova je divna.ona se spirala uzasno i vec posle 20 dana boje nema od crvene predje u smedje ma uzas.ja pohvale imam za oliu.i da napomenem da ja cesto perem kosu jer mi se masti na 2-3 dana kako kad.i dalje izgleda super boja,neko bi rekao da sam se tek ofarbala [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (12.11.2013 10:37:30)

Kosu sam mnogo isusila menjajuci farbe,sad sam se kao napokon pronasla ali videcu kako ce biti jer vidim da je s dodatkom Hidrogen od 12 % sto je malo jako. Inace vise volim 9% al neznam kako bi ispala boja, juce sam se farbala a sad celo jutro cesem glavu [sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Farba za kosu (20.11.2013 17:28:54)

Klasican svrab za farbane plavuse [sm=smiley36.gif]
Ja sam jednom probala sa 9% i tamnije mi je ispalo, ne mnogo ali tamnije ipak.




mali_mis -> RE: Farba za kosu (27.2.2014 21:53:24)

Probala sam Garnier olia 6.60, i ne mogu da verujem koliko se dobro prima. Nikad nisam bila toliko crvena. Odusevljena sam.




mamica 91 -> RE: Farba za kosu (27.2.2014 22:05:56)

I ja juce konacno prefarbala svoj izrast, nikako da uhvatim malo vremena za sebe...ja spadam u plavuse- ultimate blonde [sm=jezicek.gif]... Keune 1511 i 12% hidrogen i ne bih je menjala ni za sta, stvarno (konacno) obozavam svoju kosu [sm=smiley27.gif]




NadaR -> RE: Farba za kosu (28.2.2014 9:25:22)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Probala sam Garnier olia 6.60, i ne mogu da verujem koliko se dobro prima. Nikad nisam bila toliko crvena. Odusevljena sam.


Trenutno koristim velaton. Nije losa I ne ispire se bas brzo .
Bas cu probati I tu garnijer . [sm=smiley1.gif]




mtajcica83 -> RE: Farba za kosu (28.2.2014 10:30:46)

prije par dana sam prvi put koristila Alfaparf farbu.I jako sam yadovoljna.Inace sam ranije stalno koristila Garnier, a nekoliko puta i SYoos farbu.




Trcosava -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 7:57:03)

Žene, jel neka probala onu olia farbu od garniera?




mali_mis -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 11:03:10)

yup [sm=smiley1.gif]
Meni je super za te bez amonijaka.




NadaR -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 11:09:45)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Žene, jel neka probala onu olia farbu od garniera?


Za tu Oliu za sad cujem samo pohvale . Isprobacu , pa javljam . [sm=smiley36.gif]




daca77 -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 11:12:13)

Olga, a kako pokriva sede?
Meni je 1x u zivotu neka farba-Wella, pokrila sede...sve ostale, Palet, Garnier, Loreal, Syoss itd., nista.




Lu -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 12:12:22)

Ja sad koistim neki indola, ono tubi i hidrogen 3% za smeđu boju. Ove što se moraju odmah potrošiti pola bacim a sa ovom jednom se ofarbam 4 puta jer farbam samo izrast.




Trcosava -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 12:19:12)

Fala, će kupim sad za weekend. Problem je što sam ja crvena i ne znam kako pokriva. Pre sam probala neku garnier i bila je očaj. Ali bi probala ovu zbog ovog očajnog stanja sa kosom.




Klarita -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 12:31:55)

Je l' sigurno ima farcom u liliju opet?
Nije je bilo dugo, ja presla na loreal, vec tri godine se farbam lorealom, a ranije mi farcom bila vr'...nemam lili u blizini, pa da ne zaprtim pred porodjaj 20km za nesto sto nEsam sigurna[sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Farba za kosu (6.3.2014 12:48:10)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Fala, će kupim sad za weekend. Problem je što sam ja crvena i ne znam kako pokriva. Pre sam probala neku garnier i bila je očaj. Ali bi probala ovu zbog ovog očajnog stanja sa kosom.



Mali_mis je isprobala 6.60 , pise gore da je super .
Ja sam prosli put Velaton I isto mi je crvena odlicno ispala.




Trcosava -> RE: Farba za kosu (7.3.2014 16:13:33)


IZVORNA PORUKA: Nada RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Fala, će kupim sad za weekend. Problem je što sam ja crvena i ne znam kako pokriva. Pre sam probala neku garnier i bila je očaj. Ali bi probala ovu zbog ovog očajnog stanja sa kosom.



Mali_mis je isprobala 6.60 , pise gore da je super .
Ja sam prosli put Velaton I isto mi je crvena odlicno ispala.


Na tu sam i bacila pik [sm=smiley36.gif] ali sam lenja juče bila da pogledam šta su žene pisale [img]http://cheesebuerger.de/images/midi/konfus/c062.gif[/img]




Trcosava -> RE: Farba za kosu (7.3.2014 16:41:31)


IZVORNA PORUKA: jole82 RR


Revlon sam jedno vreme koristila kad sam bila ljubicas_ta (Nesto burgundi...ne secam se) bila mi je odlicna




Gde si našla revlon u slobodnoj prodaji?




isidora88 -> RE: Farba za kosu (7.3.2014 20:09:41)

revlon imas kod cvrleta u BG




isidora88 -> RE: Farba za kosu (7.3.2014 20:28:51)

tj, kod njega je revlonissimo, a revlon ima po apotekama




adulence -> RE: Farba za kosu (7.3.2014 20:49:06)

Trcko ima ga i u pojedinim parfimerijama,konkretno znam za jednu na novom bg...
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: jole82 RR


Revlon sam jedno vreme koristila kad sam bila ljubicas_ta (Nesto burgundi...ne secam se) bila mi je odlicna




Gde si našla revlon u slobodnoj prodaji?





mali_mis -> RE: Farba za kosu (8.3.2014 13:16:25)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Fala, će kupim sad za weekend. Problem je što sam ja crvena i ne znam kako pokriva. Pre sam probala neku garnier i bila je očaj. Ali bi probala ovu zbog ovog očajnog stanja sa kosom.


Moja prirodna kosa je tamno kestenjasta sa crvenim odsjajem. Pre Garnier olia sam se farbala sa freelimix isto neka crvena, mada je kod mene to bio tek crveni sjaj na suncu, a u mraku crvenkasto-smedja.
Od garnier olia mi je bas kosa postala crvena, i na suncu i u zatvorenom. Ja imam dosta sedih, one su bas onako vatreno crvene, a ostatak kose i koren mi je crven. Cini mi se da farba ima malo jaci hidrogen, moguce 9%, jer sam do sada koristila ove sa 6%.
I primetila sam da se farba za razliku od ostalih crvenih farbi slabo ispira.
Nadam se da sam koliko toliko pomogla [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Farba za kosu (8.3.2014 13:33:28)

Mišu hvala. Moja je isto tamno kestenjasta. Nadam se to ulje koje kao ima i to što je bez amonijaka da nadoknađuje tih 9% hidrogena :(

Sutra se farbam pa ću videti. Kosa mi se isušila i iz tog razloga sam htela da probam ovu olia. Sad ću baš da vidim koliko % je hidorgen.

Što se tiče Revlona, pitanje koje su to revlonove boje. Verovatno nisu iste one koje imaju frizeri? Jel da?[sm=smiley13.gif]


Nigde ne piše od koliko % je hidrogen. Ali sad imam još jednu nedoumicu. Naime, na uputstvu ne piše nigde da se šamponira kosa. Već se samo masira, pa onda trlja, pa se doda malo vode i opet izmasira. Na kraju samo balzam.
Jesi ti klasično prala kosu?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>