RE: Ime za devojcicu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Imena



Poruka


mikica88 -> RE: Ime za devojcicu (6.10.2020 23:04:30)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Bas cesto cujem Anika u poslednje vreme.
IZVORNA PORUKA: mikica88

U zgradi u blizi ni imaju dve devojcica Srna i Anika, preslatke i one i imena.





Da,da




emicaa -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 0:02:02)

Ja poznajem jednu Aniku,sa 16 rodila bebu 😀






mikica88 -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 0:10:33)

Emice , to je neka romkinja a?




Didy -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 0:56:36)

Ja znam samo za Aniku iz Andrićeve pripovetke "Anikina vremena". Meni bi i to bio dovoljan razlog da dam ime. 





emicaa -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 8:18:39)

Nije romkinja,ona je pravila probleme od djetinjstva.

Inace ime ko ime mi je simpaticno




dunja RR -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 8:23:39)

Ja u parku cesto cujem i ovde a i u Bosni sada kada smo bili. I malopre mi iskoci Anika u Humanitaenim objavama, neko detesce koje se leci, Anika.





Maruska15 -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 8:52:16)

Bas se ne secam kad sam zadnji put cula za ime Anika.. Saša je lepo ali ne volim kad covek mora da razmišlja da li je dečak ili devojčica kad cuje ime.. A ti Mikice jel si odlucila kako ce bebac da se zove?





mikica88 -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 9:29:00)

Pa vrv Aleksandar, jos se dvoumim, mnogo mi je dugacko , ali ga volim.




Maruska15 -> RE: Ime za devojcicu (7.10.2020 17:14:18)

Staro i lepo ime Aleksandar. Jeste dugacko,ali ima lepe nadimke. Aca,Aleks...





marketing RR -> RE: Ime za devojcicu (14.2.2021 21:41:49)


Ringeraja je pozvala vas, naše članove i čitaoce, da izaberete najlepša imena za devojčice. Bili ste divni i podelili ste na Ringeraja Facebook stranici imena svojih ćerki, unuka, rođaka, preko 700 predloga nam je stiglo.


Među vašim predlozima ima i starih divnih imena, neka od njih su pala u zaborav, i hvala vam što ste nas podset_ili na njih. Takođe, predlagali ste i vrlo neobična imena, a prilično su česti bili i predlozi sa kratkim ženskim imenima.

Sva imena na vašoj listi su prelepa, mi se apsolutno slažemo ♥


Primetili smo da je ime Sofija omiljeno među vašim predlozima, a najviše imena koje ste predložili počinje slovom A. Pored Sofije, dosta glasova ste dali za Lanu, Taru, Nikolinu, Petru, Dunju, Helenu, Ninu, Unu, Stašu...


Uživajte u spisku koji smo napravili uz vašu pomoć, verujemo da će neki budući roditelji pronaći inspiraciju u redovima koji slede [sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif][sm=pikapoka2.gif]


NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE PREMA VAŠEM IZBORU




Duškić -> RE: Ime za devojcicu (14.2.2021 21:53:45)

Puno lepih imena [sm=rozica.gif]




flamingos -> RE: Ime za devojcicu (14.2.2021 21:56:36)

Sva su imena lepa.Budući roditelji-srećno u odabiru imena.Ma,samo da je živo i zdravo dete,ime kao ime.❤





emicaa -> RE: Ime za devojcicu (15.2.2021 22:07:31)

I moje je ime na spisku 😊





BubaBubica -> RE: Ime za devojcicu (1.6.2021 13:45:48)

Meni se za sada sviđaju ova imena: 


Katarina

Lusija

Dajana

Irina 


Znam da će mm glasati za Katarina jer je često među slovacima a on voli tradicionalna imena a ne moderna, dok ja stvarno ne umem da se odlučim, čas mi je jedno favorit, čas drugo i tako u krug. Deca opet imaju svaka svoj favorit tako da biće teško na kraju da se dogovorimo 😂




lesli -> RE: Ime za devojcicu (1.6.2021 15:08:39)

Bubice meni su lepa Katarina i Irina od ovih sto si navela.Dajana mi je ok. A Lusija mi se recimo ne svidja.
Mi smo o prvom razmisljali, ali smo odustali jer bi je sigurno svi zvali “Kaca” 🙄




dunja RR -> RE: Ime za devojcicu (1.6.2021 15:34:52)

Irina mi se dopada, od ponuđenih.




Filadendronka -> RE: Ime za devojcicu (1.6.2021 15:41:35)

Da je J bio devojcica zvao bi se Irina. :-)





lesli -> RE: Ime za devojcicu (1.6.2021 20:46:38)

Lepo je Irina i dovoljno kratko da nece da joj lepe neke glupave nadimke.
Meni je to pri izboru imena jedan od glavnih faktora...




BubaBubica -> RE: Ime za devojcicu (2.6.2021 8:05:16)

Irina je bilo u opticaju i kad je Darija trebala da se rodi, i sad mi nekako zvuči najprikladnije. Kod nas se Katarine prekrste u Kata, kratko a 🙄 pa mi Kaća još lepo i zvuči. Irina se dopada i Dariji dok Katarina ne, ni Ivani se ne sviđa, Ivet ne znam šta je rekla. Još da se dopadne i mm i tako će se onda i zvati. Ja kad sam ostala trudna mi se odmah javilo ime Dajana u glavi i do sad bila ubeđena da će se tako zvati. Videćemo još, imamo fora još 5 meseci 😅 a i na kraju koje će joj pristajati 🥰




nata11 -> RE: Ime za devojcicu (11.11.2021 8:25:02)

Bukvalno spisak kao da ga ja sastavljala.

klik


Zoe [sm=smiley27.gif]




QueenJ -> RE: Ime za devojcicu (25.4.2022 10:24:41)

Društvo, da malo podignemo temu, a i treba mi pomoć prijatelja! Još ne znamo pol, ali pošto smo za Emiliju baš teško izabrali ime, rekoh, da počnem na vreme. Spisak imena koji mi se dopao "na prvu": 
AgataAmelijaDarijaMarta Martina Viktorija PavlijaTeona
Pomoć? 🫣





Filadendronka -> RE: Ime za devojcicu (25.4.2022 11:42:10)

Darija i Martina su mi bas lepa, ostala ne bih odabrala. Bitno je da se vama svidja, uvek ce imati ljudi kojima se ime ne dopada. 




Ana RR -> RE: Ime za devojcicu (25.4.2022 11:54:50)

Queen, od ponuđenih mi je lepo samo Marta.




Milena18 -> RE: Ime za devojcicu (25.4.2022 13:27:03)

I meni je lepo Marta, tako se zove moja devojčica 😊 Sviđa mi se i Darija. Za Pavliju sad prvi put čujem, nisam znala da postoji to ime, zvuči mi baš nekako čudno. 




QueenJ -> RE: Ime za devojcicu (25.4.2022 14:06:51)

I meni je Marta prvi favorit, za sada. Slaže mi se lepo uz prezime Mitrović. A Pavlija sam zapisala da ne bih zaboravila, jer sam isto čula prvi put, a ide mi uz Emilija.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 88 [89] 90   Sledeća stranica >   >>