RE: pitanje o ovulaciji (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Llea -> RE: pitanje o ovulaciji (22.5.2013 13:42:41)

Pomoc, savjet sta god dobro je doslo , drugi mjesec uzimam cikloproginovu kao terapiju zbog hormona (imam 37 godina)
Zanima me kada nastupa ovulacija dok se uzima cikloproginova i kako se racuna [sm=zmeden.gif]
Trazila sam u temi Cycloprogynova ali nema




divlja dusha -> RE: pitanje o ovulaciji (7.9.2013 15:35:34)

Drage zene [sm=smiley13.gif] nova sam na forumu i treba mi vase misljenje iskustva ako se koja susrela sa situacijom u kojoj se ja trenutno nalazim. Imala sam dva spontana pobacaja prvi je bio sa 2 meseca trudnoce, a drugi odma nakon sam saznala da sam trudna.Razmak izmedju prvog i drugog spontanog je bio 3 meseca, uskoro ce godinu dana od toga. Sada zelim raditi na tome da ostanem trudna, i pre toga sam otisla ginekologu da se posavetujem, posle ginekoloskog pregleda i vaginalne sonde ustanovio je da mi je lijevi jajnik povucen pozadi od materice, pila sam tablete Clindamycin 600, i koristila vaginalete poligineks rekao je da nije nista opasno da ce se to srediti, pre neki dan sam bila na kontroli i zaista jajnik se vratio sad je u redu, to mi je bio 14 dan od menarhe i trebao je biti plodni ali ja nisam imala uopste folikule, druga stvar uzeo mi je vaginalni i cervikalni bris, i muzu takodje bris. rezultati su pokazali da muz ima bakteriju stafilokoku i da je i meni preneo sad moramo oboje da koristimo terapiju i posle opet na pregled. Mene iskreno zanima koliko ta bakterija moze biti opasna i da li se brzo leci? Istrazivala sam po netu ali nista konkretno nema sto bi mi bar malo olaksalo ovo mucenje[sm=smiley13.gif] Izvinjavam se zbog kolicine teksta, ali nadam se da nije problem. Veliki pozdrav, i unapred havala na razumevanju




sanjulina -> RE: pitanje o ovulaciji (12.3.2014 0:22:15)

Zdravo svima. Ja sam prvi put ovde i nemam mira danima... nadam se da mi neko moze nesto reci o mom problemu
.Naime, MM i ja pokusavamo dobiti bebu. Zadnja menstruacija mi je bila 16
Februara (ciklus 28do32dana), trajalo je 5 dana ali ke vise bilo braon boje nego krvi. Po mom proracunu plodni dan mi je 5.3 imali smo odnose. Ali sam dobila krvarenje 8
3 i trajalo je 3 dana. Nije bilo obilno i nisam imala jake bolove. Postoji li sansa da sam trudna. Hvala unapred :-(




IVA 11 -> RE: pitanje o ovulaciji (12.3.2014 12:37:35)

Uradi test ili betu. Srećno!




superm -> RE: pitanje o ovulaciji (12.3.2014 12:59:09)

Sta znaci izostanak ovulacije?




gogili75 -> RE: pitanje o ovulaciji (7.4.2014 12:36:33)

Drage moje, imam redovne cikluse, na 28 dana, da li je moguće da imam ovulaciju NE 14 dan nego 20-21 dan ciklusa...




Ivanka 75 -> RE: pitanje o ovulaciji (7.4.2014 13:05:00)

Ja imam oko 18dc a ciklusi oko 26-28 dana




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]