RE: Trajna sminka / permanent makeup (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


mihi -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (11.5.2012 0:44:38)

Super je sad Indy.




Lilla -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (11.5.2012 11:34:00)

Sto neko vec rece, na onoj prvoj slici je izgledalo strasno pa nisam zeljela da ti stajem na muku svojim komentarom. No, druga slika je nesto sasvim drugo. Izgleda mnoooogo bolje i prirodnije. A vjerujem da ce za koji dan izgledati onako kako si zeljela.




madre -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (16.5.2012 16:34:25)

indy, daj neku sveziju slicicu[sm=bravo.gif] ali sa osmehom[sm=smiley1.gif]




indy_25 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (16.5.2012 16:37:03)

Izasao mi je ogroman herpes na usni a sada je sve splasnulo nije vise onako mm nije ni skontao a nisam mu ni rekla reci ce da nisam normalna ako mu kazem pa cu precutati [sm=smiley1.gif]. Svakako sam mislila staviti sliku.




madre -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (16.5.2012 16:39:09)

eto vidis da si brinula bez potrebe[sm=smiley31.gif]
nego, ima li to ikakvog efekta? da li si dobila ono sto si htela? ili je ispalo kao da nista nisi ni radila?




indy_25 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (16.5.2012 16:45:40)

[img]http://www4.slikomat.com/11/0516/t6w-2012-0.jpg[/img]

Madre gornja usna mi je super sada imam herpes pa se ne vidi a kad prodje slikacu ponovo. Ustvari ja sam i htjela kao da nista nisam radila jer ja nikada ni nestavljam olovke za usne. Ali nisam imala prirodno ocrtana usta linija mi je bila malo krivudava pa sam zbog toga htjela da uradim ustvari. Znaci gore je ta boja malo za nijansu tamnija od moje boje usana sto sam i htjela a donju mi je zeznula i dole je tamnija jer je radila ispod usne tj na boju koze a ne na usnama zato i jeste malo tamnije dole. Trebala bi ici na korekciju ali rekla sam necu vise nikada. Dobro je proslo nije ni ovako lose uvijek mogu zamaskirati s necim.




madre -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (16.5.2012 17:03:34)

iskreno, nista ne primecujem, mislim ne vidi se dobro na slici, ali ono sto ne mogu da ne primetim jeste kakva si lepojka[sm=love.gif] vazno je da ne brines vise[sm=smiley1.gif]
a je l si ovaj osmeh nabacila zato sto sam ja zapela?[sm=jezicek.gif]




IVA 11 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (16.5.2012 17:05:50)

Indy, prelijepo ti je ovo, nista se ne primjecuje. [sm=smiley1.gif]




jovana jojo -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (23.7.2012 9:05:00)

Nisam sigurna da bih ja imala hrabrosti da ovo uradim ali izgleda super




nelekarajlic -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (2.8.2012 0:39:14)

hmmmmmmm...neznam kako da pocnem :) ...neko sam ko se bavi ulepsavanjem cura,zena,dama kao i momaka [sm=bravo.gif] izmedju ostalog i samom trajnom sminkom ili permanent make up-om vec nekih 6 god.ovde sam da se potrudim pomoci vam oko trajne sminke a nikako reklamirati neki salon iliti sebe...neznam odakle da pocnem...trajna sminka,sama rec kaze je nesto sto duze traje,nije to bas obican tatoo na ruci ili nekom drugom delu tela pa ako vam se ne svidja prekrijete i sve ok,ipak je to nesto sto i sami primetite u toku dana bar 20 puta a o drugim da i ne govorim,nebitno dali se radi o trajnoj sminci obrva,usana ili lajnera,prvo sto morate obratiti paznju je to ko vam radi tj kome se dajete u ruke.vise ne igra ulogu cena koju ste platili jer los kvalitet vas ceka i za 50 e i za 500 e.kod trajne sminke najveci je problem sto se nista ne kontrolise od kozmetike tj tinte sto se uvozi,tj nismo u eu i uvoze nam sto ne mogu nigdje da prodaju,nama mogu,kad kazem nama mislim na srb,bih,donekle i hr :)ok nije bas sve tako lose ima nas i koji smo koliko toliko ostali ok.najveci problem je taj sto 99% salona zbog bolje zarade odu na e-bay,amazon iliti neznam koju vec net trgovinu i kupe set za trajnu sminku za nekih 50-70 dolara a vama sam tretman naplacuju mnogo mnogo vise,ali hajd,nije problem u tome niti sto je masinica kineska,ni igle,problem je u boji,boja za evropski tip koze ljudi i kineski tip koze ljudi su razlika kao nebo i zemlja..npr ako si smedja uradim ti obrve smedje i one su oki 3 meseca a posle postanu narandzaste,ili uradim ti crne a one posle indigo plave ili maslinasto zelene...i opet za 3-4 meseca radi trajnu sminku i opet placaj sve i sve iz pocetka....posle svega te cure imaju lose misljenje o tr sminki,kojom su milioni zena sirom sveta zadovoljne,sto po meni nije ok,ne treba stvari globalizovati i od bukve ne videti sumu,trebate kriviti pojedince,mene kao nekog ko vam radi tr sminku ili salon a nikako tr sminku uopste.sve koje zanima tr sminka i boje,mozete mi pisati ovde u inbox odg cu vam vrlo rado,ovde zbog konkurencije javno ne zelim navoditi marke boja za tr sminku...jednostavno zelim vam pokusati pomoci jer ne znate u sta se upustate,koliko god na kraju bude lose ili ok sve cete to vi snositi i uvek ce vas okriviti,te takva ti koza,te takav ti pigment...sve je to laz,sve je do toga dali imate posla sa profesionalcima ili sa amaterima...au raspisah se ja [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (10.6.2013 23:58:44)

trajno znaci par nedelja [sm=smiley1.gif]




elenica4ever -> RE: Trajna sminka (12.6.2013 0:04:26)

Slazem se i ja bih trepavice samo, zbog efekta i nista vise.
IZVORNA PORUKA: guppy RR

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley35.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley35.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley35.gif[/image]
majko mila






lanajelena -> RE: Trajna sminka (12.6.2013 9:35:11)

Bitno da je Keba stavio trajnu sminku [sm=jezicek.gif]




madre -> RE: Trajna sminka (18.10.2014 22:49:21)

je l neko mozda radio obrve onom japanskom metodom?




Plavusa34 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (11.3.2015 11:52:36)

nisam za to i sta ako se posle predomislim ? jer ja bih za 5 minuta bih zalila




Animsaj9 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (1.11.2015 19:03:07)

Ja sam radila obrve japanskom metodom ev vec dve godine je proslo i za te dve godine sam isla jednom na korekciju tj dopunu boje




Anck Su Nmaun -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (27.10.2016 21:47:07)

Ja sam razmisljala.o trajnom ajlajneru ..posto svaki dan stavljam.sminku na oci to bi bilo idealno.




Khaleesi -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (27.10.2016 22:20:27)

Ani ne znam postupak ali sta je sa tvojim obrvama, oni iscrtaju svoje a tvoje? Jel ih cupkas i dalje?




Animsaj9 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (27.10.2016 22:32:56)

Tu su moje obrve i dalje ih cupkam tj pravim oblik, bukvalno boja se unosi pae mm ispod koze, posebnim nozicem pravi se oblik zeljeni. Moj je potpuno isti ko i prirodne obrve. Tako da obrve budu popunjene bojom.




Khaleesi -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (27.10.2016 22:46:48)

Gledala sam slike nekih salona koji rade i po slikama bih rekla da su zenama ili obrijali ili ocupali pa iscrtali... Jer im je bas crvena koza na slikama ...
Ne izgleda lose ali mi nekako deluje mnogo savrseno, i bas sam se pitala sta se desava sa dlacicama... Znaci opet ih oblikujes i cupas. A zbog te boje deluju lepse i punije?




choopa choops -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (28.10.2016 1:54:33)

Nije tema...

Ja vidjeh negdje davno slike od indy, ali tek sad ovako izbliza...Prelijepa![sm=bravo.gif]

Što se tiče trajne šminke...ja bih radila nešto sa trepavicama, jer su mi se skroz skratile od stalnog mazanja i skidanja maskare...




Anck Su Nmaun -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (28.10.2016 7:25:05)

Choopo sto ne probas da stavis svilene?




vocicana -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (28.10.2016 7:55:44)

Inace sam protiv nekog vestacenja izgleda, ali i u mom slucaju obrve i trepavice ne bi bile lose idejno resenje, Indy je prelepa zena, a ja sam plava, prevrnuta, kao da me je poplava izbacila. Volela bi da uradim svilene trepavice, ali me zicira ono, korekcije, novac na posletku, ali mozda se usudim. Jako je lepa japanska tehnika iscrtavanja obrva.




isidora88 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (28.10.2016 8:16:16)

Ne volim trajnu sminku.




mali_mis -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (28.10.2016 8:33:42)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Ne volim trajnu sminku.


Isto [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>